فناوری داهوا از راه حل امنیتی یکپارچه برای نظارت بر فضای باز

فناوری داهوا، ارائه ‌دهنده خدمات و راه‌حل‌های هوشمند IoT مبتنی بر ویدئو در جهان است،این تکنولوژی داهوا راه‌حل امنیتی یکپارچه‌ای را معرفی می‌کند که برای نظارت خارج از شبکه در فضای باز طراحی شده است.

هدف این راه حل داهوا با ادغام فناوری انتقال شبکه 4G و انرژی خورشیدی در یک سیستم نظارت هوشمند، ایجاد یک تجربه نظارتی سبک برای محیط‌های بیرونی با کمبود برق و شبکه است.

در برخی از مکان‌های دور و در فضای باز که شرایط برق و شبکه محدود است، استقرار یک سیستم امنیتی همیشه چالش برانگیز است – سیم‌کشی دست و پا گیر، دوره‌های ساخت طولانی، هزینه‌های نگهداری بالا، پایداری ضعیف سیستم و….

بابی چونگ، مدیر فناوری محصولات داهوا گفت: “این راه حل یکپارچه سبک وزن همه این مشکلات را حل می کند.

dahua smart solar

این سیستم داهوا برق سنتی و کابل را با انرژی تجدیدپذیر خورشیدی جایگزین می کند و انتقال داده از راه دور را از طریق ماژول 4G داخلی دوربین امکان پذیر می کند.

بنابراین، هیچ منبع تغذیه اضافی و کابل شبکه مورد نیاز نیست، که صرفه جویی در هزینه، راحت است.

این راه حل مجهز به یک پنل خورشیدی، یک کنترلر، یک باتری لیتیومی و یک دوربین 4G IP/PTZ داهوا است (مشتریان می توانند دوربین IP یا مدل دوربین PTZ را برای نیازهای نظارتی مختلف انتخاب کنند).

طراحی جمع و جور این سیستم داهوا اجازه می دهد تا کل سیستم مستقیماً بر روی قطب/دیوار نصب شود و هزینه های ساخت و ساز را تا حد زیادی کاهش دهد.

این راه حل با باتری لیتیومی با کارایی بالا و دوربین 4G کم مصرف، عملکرد عالی (از جمله ویژگی های هوش مصنوعی) و زمان آماده به کار طولانی را حتی بدون چراغ ارائه می دهد.

علاوه بر این، پنل خورشیدی سیلیکونی تک کریستالی و کنترل کننده خورشیدی MPPT برای اطمینان از راندمان تبدیل بالاتر استفاده می شود.

این تکنولوژی داهوا طراحی شده برای استفاده در فضای باز، کل سیستم دارای درجه حفاظتی IP66 است.
 

باتری‌های لیتیومی، کنترل‌کننده‌ها و سایر اجزای کلیدی به خوبی محافظت می‌شوند و عملکرد پایدار و عملکرد عالی حفاظت در برابر صاعقه را ارائه می‌دهند.

این دوربین های داهوا – با درجه حفاظت IP67 – می تواند در برابر هر گونه آب و هوای شدید و محیط های خشن (مانند -40 درجه سانتی گراد یا بادهای شدید و باران های شدید) مقاومت کند.

یکی دیگر از مزایای این راه حل در نمایش ترمینال تلفن همراه و نگهداری از راه دور آن است. هنگام اتصال به یک برنامه تلفن همراه ، Dahua NVR و DMSS، کاربران می‌توانند آزادانه فیلم‌های ویدئویی را مشاهده کنند، وضعیت باتری را بررسی کنند، اعلان‌ها و هشدارهای فشار لحظه‌ای را برای نفوذ یا سطح پایین باتری دریافت کنند، و متوجه عملکرد و نگهداری سیستم از راه دور شوند.

راه حل امنیتی یکپارچه خارج از شبکه با نصب آسان، استقرار انعطاف پذیر و صرفه جویی در مصرف انرژی، برای مکان های نظارت معمولی مانند مزارع، حیاط ها، نقاط دیدنی، سایت های ساخت و ساز کوچک و غیره و سناریوهای کاربردی صنعتی در مقیاس کوچک مناسب است.

به عنوان خطوط لوله معدن / نفت و کانال های حفاظت از آب.

همچنین برای ایستگاه‌های زباله سیار، مکان‌های رویدادهای کوچک در فضای باز و دیگر سناریوهای کاربردی خاص ایده‌آل است.