دوربین Starlight داهوا:

دوربین های Starlight داهوا دوربین های امنیتی با سنسورهای مخصوص نور ستاره هستند ، تا دید در شب را در شرایط کم نور بهبود بخشند.

و این بدان معناست که “چیزهایی را که چشمان شما نمی بینند به وضوح دوربین های داهوا توانایی دیدن داشته باشند”!

هنگامی که روشنایی به زیر 20 لوکس می رسد ، چشم های انسان به سختی می تواند چیزی را تشخیص دهد.

دوربین های ستاره ای داهوا، با حساسیت استثنایی به نور ستاره ، می توانند تصاویری واضح تر و واضح تر از آنچه چشم های شما حتی در شرایط 0 لوکس می بینند ، به شما ارائه دهند.

چگونه دوربین های نور ستاره داهوا تنها با “نور ستاره” یا حتی بدون نور کار می کنند؟

در واقع ، این جدیدترین فناوری حسگر نور ستاره و مهار نویز پیچیده داهوا است که منجر به حساسیت استثنایی و دید در شب واضح تر می شود.

به طور دقیق تر ، دوربین نور ستاره از سنسورهای اندازه بزرگتر ، دیافراگم بزرگتر استفاده می کند

و سرعت شاتر را برای جمع آوری نور کافی برای تشخیص چهره و شماره پلاک انسان کاهش می دهد ، حتی زمانی که چشم انسان چیزی را نمی بیند.

دوربین های Starlight داهوا بهترین کیفیت دید در شب را ارائه می دهند ، اما لزوماً دید در شب را رنگی نمی کنند.

برای مشاهده دقیق جزئیات ، مانند چهره انسان و شماره پلاک ، در شرایط نوری بسیار ضعیف ، اکثر دوربین های امنیتی داهوا با کیفیت استارلایت به طور خودکار برای بهترین وضوح به حالت سیاه و سفید تبدیل می شوند.

البته ، می توانید بصورت دستی نور سیاه و سفید نور ستاره ای را به دید در شب رنگی تغییر دهید. به عنوان مثال ، به راحتی می توانید ضبط رنگ Reolink Argus 2 را در شب از طریق برنامه Reolink تنظیم کنید.

Dahua cctv camera

دوربین های امنیتی Starlight داهوا وضوح بهتری دارند

همانطور که اشاره کردم ، دوربین های استارلایت داهوا دارای سنسور فوق العاده حساس و لنزهای خاصی هستند تا دید شب فوق العاده با وضوح HD را تضمین کنند ، مانند محبوب ترین دوربین های 1080p در بازار.

این بدان معناست که شما می توانید شماره پلاک و چهره افراد را از راه دور به وضوح در شب مشاهده کنید ، در صورتی که سایر دوربین ها نتوانند جزئیات را تشخیص دهند.

توجه داشته باشید که دوربین های نور ستاره به طور خودکار در شرایط نوری بسیار ضعیف به حالت سیاه و سفید تغییر می کنند.

از این گذشته ، دوربین امنیتی داهوا برای جمع آوری شواهد جنایی استفاده می شود که به دلیل رنگ آن قانع کننده تر نخواهد بود.

در مقایسه با دوربین های IR داهوا که برای تولید تصاویر به بازتاب نور IR متکی هستند ، دوربین های ستاره ای از نورهای طبیعی استفاده می کنند که از اجسام دیگر حتی در شرایط کم نور استفاده می شود.

و بنابراین ، مانند مردم آن طرف خیابان و تابلو ساختمان های دورتر ، می تواند فراتر از یک منطقه روشن با IR یا نور خیابان باشد.

اگر مارک مناسب را انتخاب کنید ، دوربین های امنیتی Starlight داهوا هزینه زیادی برای شما نخواهد داشت.

مسلماً ، برخی از دوربین های حرفه ای starlight که دید رنگی در شب را حتی در شرایط کم نور 0.01 لوکس فعال می کنند ، می توانند بیش از 1000 دلار برای شما هزینه داشته باشند و معمولاً برای موارد خاص استفاده می شوند.

Cctv Starlight Camera

اما بسیاری از دوربین های starlight در سطح مصرف کننده با دید در شب بهبود یافته برای امنیت خانه طراحی شده اند و اکثر آنها با قیمت نسبتاً مقرون به صرفه (حدود 100 دلار) عرضه می شوند.

با پیشرفت چشمگیر در دید در شب ، دوربین های امنیتی starlight می توانند در موقعیت های گسترده تری مانند نظارت بر خانه ، بار ، هتل ، نظارت بر پارکینگ و غیره استفاده شوند.

حتی دوربین های استارلایت استاندارد استفاده از تحقیقات نظامی و جغرافیایی ملی را دارند. به عنوان مثال ، یکبار دوربین های نور ستاره ای که در زیر آب استفاده می شوند گزارش می کنند که نور بیولوژانس را ثبت می کنند.

و از مزایای بیشتری در زمینه های باز برای دید شبانه خود برخوردار خواهند بود ، از جمله حیاط پشتی ، حیاط جلو ، سالن اجتماعات ، خیابان ، فرودگاه ، بزرگراه ها و نظارت بر جاذبه های گردشگری.

برخی از شما ممکن است از دوربین های starlight داهوا به عنوان مازاد بر امنیت خانه استفاده کنید ، در حالی که مطمئناً ارزش سرمایه گذاری را دارد و اگر در طول شب برای سارقین مکرر در منطقه خود احساس امنیت نکنید ارزش خود را ثابت خواهد کرد.