چالش های فناوری PFA داهوا

با افزایش تقاضا برای راه حل های نظارت از راه دور ، دوربین های مداربسته PTZ در حال استفاده گسترده هستند.

 با این حال ، به دلیل مشکلات الگوریتم هایی که در حال حاضر در اکثر دوربین ها استفاده می شود ، کاربران معمولاً هنگام بزرگنمایی مشکلات زیر را تجربه می کنند:

  • تیرگی شدید
  • لرزش
  • تمرکز ناآرام

این مشکلات کیفیت تصویر کاربر را به شدت پایین می آورد.

 در برنامه های نظارت تصویری ، یک تصویر تار که حتی برای چند ثانیه طول می کشد برای از بین رفتن اطلاعات مهم یا شواهد کافی است ، و این واقعیت باعث می شود بسیاری از دوربین ها برای سناریوهای نظارت مهم بی فایده باشند.

فناوری Dahua PFA برای حل این مشکلات ایجاد شده است. الگوریتم های بزرگنمایی بهینه شده PFA داهوا ویدئوی واضح و ثابت را در کل مراحل بزرگنمایی ، چه در سناریوهای روز و چه در بیشتر شب ها ، در اختیار کاربران قرار می دهد و امکان از دست دادن جزئیات را از بین می برد.

Dahua PFA Technologey

فناوری PFA داهوا چیست؟

PFA ، مخفف الگوریتم تمرکز پیش بینی ، روشی را برای دستیابی به فوکوس مداوم و با دقت بالا در کل فرآیند بزرگنمایی ارائه می دهد دوربین های مداربسته داهوا ارائه می دهد.

هنگامی که دستگاه در حال بزرگنمایی است ، این فناوری قانون تغییر منحنی مقدار AF را در زیر منحنی فاصله موضوع تجزیه و تحلیل می کند ، و فاصله های مختلف موضوع را در عمق تمرکز تنظیم می کند ، و آمار را برای انجام دقیق تنظیم فاصله موضوع متحد می کند ، بنابراین در تمام مراحل ، بزرگنمایی به وضوح می رسد .

 فناوری PFA داهوا برای اطمینان از صحت و قابلیت پیش بینی جهت تنظیم فاصله موارد ، روشهای جدیدی را در زمینه قضاوت ارائه داده است.

نتیجه مجموعه ای از الگوریتم های پیشرفته تمرکز است.

Dahua Pfa camera

بهره مندی از تکنولوژی PFA داهوا

این تکنولوژی داهوا به دوربین مداربسته داهوا اعم  از PTZ و معمولی  این امکان را می دهد که از وضوح در تمام مراحل بزرگنمایی اطمینان یابد.

  • با استفاده از تجزیه و تحلیل آماری برای تثبیت صحنه ، دستگاه را قادر می سازد تا هنگام زوم تصویر واضحی را حفظ کند.

لرزش را هنگام بزرگنمایی دوربین مداربسته از بین می برد.

تجزیه و تحلیل زمان واقعی و تنظیم یکپارچه فاصله موضوع ساخته شده در منطق الگوریتم ، امکان انتقال سریع و پایدار از فاصله موضوعی مختلف را فراهم می کند.

  • زمان فوکوس دوربین مداربسته داهوا را کوتاه می کند

با توجه به اجرای مداوم الگوریتم های تمرکز در کل فرآیند بزرگنمایی ، دستگاه داهوا پس از اتمام بزرگنمایی به تمرکز بهینه نزدیک شده است.

  •  پس از بزرگنمایی ، فقط تنظیمات دقیق افزایشی لازم است که از تمرکز دقیق اطمینان حاصل کنند ، بنابراین به طور قابل توجهی زمان تمرکز را کوتاه می کند.

تحقق فناوری PFA داهوا به طور قابل توجهی تجربه کاربر را بهبود می بخشد و ارزش محصول را افزایش می دهد.

این تکنولوژی به تازگی توسط کمپانی های بزرگ دوربین مداربسته نظیر داهوا و هایکویزن مورد استفاده قرار می گیرد.