Enhanced AI(هوش مصنوعی)

با کمک  Smart Motion Detection Plus می تواند اشکال انسان و وسیله نقلیه را براساس تشخیص حرکت تشخیص دهد تا بتواند هشدارهای دروغین را کاهش دهد.

جستجوی سریع با گزینه هایی ، برای انواع سوژه های انسان و خودرو ، بازده جستجو را بیشتر بهبود می بخشد Dahua SMD Plus با عملکردهای AI به کلیه کانال های XVR قدرت می بخشد.

 کاربران می توانند فقط با یک کلیک ساده این ویژگی را فعال کنند.

 هیچ پیکربندی اضافی مورد نیاز نیست. SMD Plus ، همچنین به عنوان Smart Motion Detection Plus نامیده می شود ، می تواند اشکال انسان و وسیله نقلیه را براساس تشخیص حرکت تشخیص دهد تا هشدارهای نادرست را کاهش دهد.

AI Coding

همزمان با حرکت ویدئو به سمت وضوح بالا ، فرمت های رمزگذاری ویدئو نیز از MJPEG ، H.264 و H.265 ساخته شده اند که می توانند فضای ذخیره سازی بیشتری را صرف کنند که با از دست دادن کیفیت تصویر منجر می شود.

 کد گذاری HDCVI 6.0 AI بر روی انسان و وسیله نقلیه هنگام رمزگذاری تأکید دارد که کیفیت تصویر هدف را تضمین می کند.

 همچنین هنگامی که هیچ هدف واقعی برای صرفه جویی در هزینه ذخیره سازی شناسایی نشده است ، می تواند نرخ بیت را بیشتر فشرده کند.

 با همان کیفیت تصویر ، کدگذاری هوش مصنوعی بر اساس CBR تنها به 50٪ پهنای باند و هزینه های ذخیره سازی در مقایسه با H.265 نیاز دارد.

TiOC

TiOC ، همچنین به عنوان دوربین سه در یک شناخته می شود ، نظارت 24 ساعته بر روی تمام رنگ ، بازدارندگی فعال و هوش مصنوعی را در یک راه حل هوشمند و نوآورانه ادغام می کند ، که باعث صرفه جویی در وقت و هزینه های مالی توزیع کنندگان و نصب کنندگان می شود. TiOC می تواند از طریق SMD PLUS / Perimeter Protection AI XVR به طور دقیق نفوذ انسان / وسیله نقلیه را شناسایی کرده و با نور آبی قرمز و آژیر خطر مزاحمت را برای افراد متجاوز هشدار دهد.

علاوه بر این ، نظارت رنگارنگ 24/7 شواهد مفیدتری را برای کاربران فراهم می کند ، به طور موثر از ایمنی جان و مال محافظت می کند.