فناوری  HDCVIداهوا از ابتدای راه اندازی آن در سال 2012 منجر به پیشرفت صنعت  HD شده است.

Dahua  با مأموریت خود “امکان یک جامعه امن تر و زندگی دقیق تر” به طور مداوم در زمینه ارائه فرصت های بیشتر به مشتریان و همچنین فعال بوده است.

کمپانی داهوا خدمات خود را با نوآوری ها و پیشرفت های فن آوری بهبود بخشید.

 امسال ، داهوا با پایه گذاری فناوری HDCVI 6.0 ، از HDCVI 6.0 PLUS با فناوری جدید Real 5MP  و Super Adapt رونمایی می کند و در نتیجه “وضوح ، فراوانی و درک” بیشتری را در نظارت به دست می آورد.

دوربین HDCVI Real 5MP داهوا

 اولین دوربین 5 مگاپیکسلی این صنعت است که دارای خروجی فیلم 16: 9 است و می تواند در نمایشگرهای رایج HD جا بیفتد و به عملکرد تصویر تحریف نشده دست یابد.

 دوربین 5 مگاپیکسلی از انتقال 5 مگاپیکسلی در زمان واقعی پشتیبانی می کند ، وضوح و جزئیات واضح تری را در اختیار کاربران قرار می دهد و در عین حال تجربه بصری روان تری را نیز به شما ارائه می دهد.

 ویژگی های Starlight دوربین Real 5MP تصاویر روشن و واضح حتی در شب را در اختیار کاربران قرار می دهد.  4K Realtime

فناوری Super Adapt

تکنولوژی Super Adapt داهوا پیشرو در صنعت می تواند به دقت تشخیص دهد که صحنه نظارت در محیط داخلی ، فضای باز یا در محدوده وسیعی از پویایی است و به طور خودکار تنظیمات تصویر را متناسب با صحنه واقعی تنظیم می کند.

این تکنولوژی می تواند از قرار گرفتن در معرض نور شدید جلوگیری کرده و روشنایی ناحیه تاریک را بهبود بخشد تا جزئیات واضح تری از اهداف را به خود اختصاص دهد و به کاربران این امکان را می دهد تا در حالات مختلف از ارتقا عملکرد تصویر لذت ببرند. نیازی به تنظیم دستی تصویر نیست ، همچنین این تکنولوژی داهوا صرفه جویی زیادی در زمان اشکال زدایی دوربین و هزینه نصب کنندگان می کند. Super adapt technology

کیفیت 4k در HDCVI 6 PLUS  داهوا

چیپست خود ساخته Dahua به انتقال کیفیت  4Kهم زمان در زمان واقعی منجر می شود. خروجی فیلم دوربین 25 / 30fps بوده و با وضوح برتر و تجربه بصری روان ، صحنه نظارت را بازیابی می کند.

 نرخ فریم دو برابر (30 فریم در ثانیه = 2×15 فریم در ثانیه) اطلاعات دوبرابر می آورد. علاوه بر این ، دوربین 4K در زمان واقعی از نرخ فریم خروجی ویدئو با قابلیت انعطاف پذیری پشتیبانی می کند .


4K Real-Time

تکنولوژی AI داهوا

 

کمپانی داهوا در HDCVI Plus با استفاده از تراشه مستقل هوش مصنوعی و الگوریتم پیشرفته یادگیری عمیق ، شناخت دقیق انسان و وسیله نقلیه را برای هشدار دقیق و جستجوی سریع هدف فراهم می کند .

 

تمرکز بر روی تهدیدهای واقعی ، افزایش کارایی تجزیه و تحلیل فیلم ، و در نتیجه کاهش قابل توجه کار ، برای کاربران آسان است.

 

 هزینه ها HDCVI 6.0 PLUS Enhanced AI دقت هشدار را تضمین می کند ، با میزان هشدار کاذب زیر 2٪. HDCVI 6.0 PLUS همچنین از توابع AI از جمله SMD Plus ، Parameter Protection ، Face Face Recognition و Metadata Search پشتیبانی می کند.

 

Enhanced AI