لیست اخبار

HIKVISION AI تجزیه و تحلیل هوشمند برای شهرهای بزرگ

HIKVISION AI تجزیه و تحلیل هوشمند برای شهرهای بزرگ

HIKVISION AI راه حل های امنیتی امروز بیشتر جهت جلوگیری از فعالیت های جنایی می باشد.  تولید کنندگان  که در نمایشگاه اینترسک 2018 دبی که از تاریخ 21 تا 23 ژانویه در دبی فعالیت داشتند ، نشان دادند که چگونه تجزیه و تحلیل پیش بینی شده و هوش مصنوعی در حال حاضر در دنیا جهت جلوگیری و پیش بینی رفتارهای جنایی، مدیریت ترافیک و تسهیل عملیات شهر هوشمند مورد استفاده قرار می گیرد.

HIKVISION AI

دبی ، شهری بسیار مناسب برای نشان دادن نحوه ارتباط هوش مصنوعی و پروژه های شهر هوشمندانه است ،این شهر به واسطه اتخاذ ابتکارات پیشرفته شهری تصمیم دارند دبی را به عنوان شادترین شهر روی زمین نام گذاری کنند .

پلیس دبی ، همکار دراز مدت اینترسک ؛ تعدادی از اقدامات امنیتی عمومی را من جمله ، SMART POLICE IOS ،  SOS APP ، سیستم های مخصوص تصادف و سیستم های مکانی را راه اندازی کرده است .  در این نمایشگاه پلیس دبی نشان داد که چگونه به کمک هوش مصنوعی ، نمونه های اولیه ROBOCOP ، نرم افزارهای تشخیص چهره ، تکنولوژی تشخیص شماره پلاک (  ANPR ) را در جمع آوری شواهد می توان مورد استفاده قرار داد.

در غرفه داهوا بازدیدکنندگان ، با آخرین محصولات HIKVISION AI   شرکت ، از جمله دوربین های سری  DeepinView Series و NVR های سری DeepinMind آشنا شدند . هایک ویژن به تعهد خود در  رابطه با نشان دادن هوش مصنوعی با استراتژی AI+ عمل کرد و رویدادی مردمی را با حضور حدود 250 نفر از مهمانان در این زمینه برپا کرد.

ادامه دارد………

 

https://www.sourcesecurity.com/insights/intersec-dubai-2018-ai-smart-cities-security-industry-co-1286-ga-co-2566-ga-co-3425-ga-co-5478-ga-sb.1517933197.html?lipi=urn%3Ali%3Apage%3Ad_flagship3_feed%3BpFlQ3RaMQ0qSDlbPPeUibg%3D%3D

تهیه شده در تیم تحقیقاتی مجموعه پویا

لطفا جهت ورود به کانال تلگرام مجموعه پویا کلیک کنید.

https://t.me/pouyacctv

لطفا جهت ورود به صفحه اینستاگرام مجموعه پویا کلیک کنید.

نظرات خود را در اینستا برای ما بنویسید. /https://www.instagram.com/pouyacctv

آدرس : تهران- خیابان جمهوری- بعد از پل حافظ- مرکز تجاری امجد- طبقه همکف- شماره 30

021-66756393-4

 

 

HIKVISION AI تجزیه و تحلیل هوشمند برای شهرهای بزرگ
5 (100%) 4 votes

مقالات مرتبط

رونمایی OMNIVISION از سنسور 0.8 میکرون 48 مگاپیکسلی

رونمایی OMNIVISION از سنسور 0.8 میکرون 48 مگاپیکسلی

ادامه خبر
IR CUT در دوربین مداربسته چیست؟

IR CUT در دوربین مداربسته چیست؟

ادامه خبر
معرفی سنسور 12 مگاپیکسلی  OMNIVISION

معرفی سنسور 12 مگاپیکسلی OMNIVISION

ادامه خبر
قابلیت Auto Track چیست؟

قابلیت Auto Track چیست؟

ادامه خبر