سال 2022 دهمین سالگرد توسعه مستقل فناوری HDCVI داهوا است.

dahua Hdcvi 10[/caption]

 داهوا در دهه گذشته با مأموریت خود “توانمندسازی جامعه ایمن تر و زندگی هوشمندتر”

، به طور مداوم در ارائه فرصت های بیشتر به مشتریان و بهبود خدمات خود با نوآوری ها و پیشرفت های فناوری فعال بوده است.

 امسال، داهوا HDCVI TEN کاملاً جدید خود را که دارای فناوری‌های هوش مصنوعی برنامه‌ریزی‌شده، روشن‌کننده‌های دوگانه هوشمند و Real 5MP 16:9 است، پرده‌برداری می‌کند که مسیری را به سوی عصر هوش مصنوعی بیش از حد متمایل می‌سازد.

  • AI-for-all

AI-for-all  داهوا نه تنها به این معنی است که هوش مصنوعی در تمام مدل های XVR قابل تحقق است.

 همچنین به این معنی است که داهوا به همه اجازه می دهد تا از هوش مصنوعی با قیمت مقرون به صرفه و طراحی کاربر پسند استفاده کنند.

داهوا سری Cooper-I را در سال 2021 منتشر کرد و ثابت کرد که حتی XVR سطح پایه نیز شایسته هوش مصنوعی است و کل سری XVR را با ویژگی‌های هوش مصنوعی ارتقا داد.

علاوه بر این، کارایی عالی و سهولت استفاده از آن تا حد زیادی موانع در استفاده از هوش مصنوعی را کاهش می دهد و به همه اجازه می دهد از مزایای عملکردهای هوش مصنوعی لذت ببرند.

HDCVI تشخیص دقیق انسان و وسیله نقلیه را برای هشدار دقیق و جستجوی سریع هدف امکان پذیر می کند، تمرکز کاربران را بر روی تهدیدات واقعی آسان می کند، کارایی تجزیه و تحلیل ویدیو را افزایش می دهد و هزینه های نیروی کار را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد.

SMD Plus

 SMD Plus، مخفف Smart Motion Detection Plus، می تواند اشکال انسان و وسیله نقلیه را بر اساس تشخیص حرکت تشخیص دهد تا هشدارهای کاذب را کاهش دهد.

و امکان جستجوی سریع هدف را فراهم می کند.

 کاربران می توانند آزادانه نوع هدف را انتخاب کنند، که به طور قابل توجهی کارایی جستجو را بهبود می بخشد.

AI Coding

کدگذاری هوش مصنوعی داهوا بر انسان‌ها و وسایل نقلیه در حین رمزگذاری تاکید می‌کند و از کیفیت تصویر هدف محافظت می‌کند و در عین حال 50% پهنای باند و هزینه‌های ذخیره‌سازی را در مقایسه با استاندارد H.265 صرفه‌جویی می‌کند.

 برخلاف H.265+ که از نرخ بیت متغیر (VBR) استفاده می‌کند، کدنویسی هوش مصنوعی داهوا از نرخ بیت ثابت (CBR) استفاده می‌کند که جریان نسبتاً ثابتی دارد و گسترش پهنای باند و بهبود استفاده از پهنای باند را آسان می‌کند.

  • Scheduled AI

در گذشته، تنها یک عملکرد هوش مصنوعی را می توان در هر کانال فعال کرد.

 کاربران باید به صورت دستی سیستم را پیکربندی کنند تا به عملکرد دیگری تغییر وضعیت دهند.

اکنون، عملکردهای هوش مصنوعی داهوا را می توان بر اساس دوره های زمانی مختلف تنظیم کرد، که کارایی پیکربندی را تا حد زیادی بهبود می بخشد و برای سناریوهای کاربردی بیشتری مانند ویلا، فروشگاه خرده فروشی، استخر عمومی و غیره مناسب است.

 

  • Smart Dual Illuminators

فناوری پیشرو در صنعت روشن‌کننده‌های دوگانه هوشمند داهوا می‌تواند به طور انعطاف‌پذیری بین حالت IR و حالت نور.

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.