تکنولوژی دوربین مداربسته دردهه گذشته شاهد پیشرفت های چشمگیر و برند های متفاوتی بوده است.

یکی از برند هایی که به آن می پردازیم و کارنامه درخشانی در صنعت دوربین مداربسته داشته است ، برند هایویژن(HIVISION) می باشد.

دوربین و دستگاه های ضبط تصاویر برند HIVISION ، در سال 1383 وارد ایران شد و توانست کارنامه درخشانی در بازار دوربین مداربسته ایران کسب کند.

برندی از دوربین مداربسته با اصالت کره ای و محصولاتی از چند شرکت کره ای ، تایوانی و چینی .

کاربری آسان محصولات HIVISION ، نرم افزار آسان HIVISION VIEWER ،هر کاربری را مجذوب خود می کرد.

اما چندی نپایید که این برند با اصالت دوربین مداربسته به خاطر تشابه اسمی با یک برند تازه وارد دوربین مداربسته در بازار ایران ، دیگر واردات آن صورت نگرفت.

1vision Electronics cctv camera

اما امروز دوربین مداربسته HIVISION ، با چهره ای جدید و با نام 1VISION وارد بازار ایران شده است.

این برند مطرح دوربین مداربسته ، هیچ وابستگی به کمپانی هایی نظیر داهوا ، هایکویژن و… ندارد و به صورت مستقل عمل می کند.

دوربین مداربسته 1VISION همچون HIVISION از بهترین متریال دوربین مداربسته بهره می گیرد و از بارز ترین شرکت های چینی ، تایوانی و کره ای که در تولید محصولات این برند مشارکت دارند می توان به شرکت های بزرگی نظیر: SONY,HISILICON,TECHPOINT,SIGMA STAR اشاره کرد.

دوربین مداربسته و دستگاه های ضبط تصاویر 1VISION با هدف رفع مشکلات کاربران آپدیت شده است نظیر : زبان و تاریخ فارسی ، ساپورت دوربین های HDCVI,TVI,IP,CVBS و نرم افزار انتقال تصویر XVRVIEW که کاربری آسانی دارد اشاره کرد.

از دیگر مزایای این برن سبد کالایی متنوع ئر راستای نیاز مشتری است، دوربین هلای وایرلس، IP ،AHD ، DVR ،NVR از مهم ترین گروه کالایی این برند می باشد.

این برند مطرح دوربین مداربسته توسط شرکت دژنو الکترونیک پویا به بازار ایران عرضه می گردد و به دلیل جلب رضایت مشتریان و با هدف آرامش خاطر مشتریان صنعت مداربسته فعالیت می کند و دارای باشگاه مشتریان در این زمینه می باشد.

شرکت دژنوالکترونیک پویا بهمدت3 سال روی محصولات برند 1VISION گارانتی مطمن ارائه می دهد.

1vision cctv camera[/caption