لیست اخبار

EPOE DAHUA اختراعی جدید از داهوا

EPOE DAHUA اختراعی جدید از داهوا

داهوا طبق سنت شکنی های همیشگی اش از محصولی جدید پرده برداری کرده است . تکنولوژی که در حال حاضر حداقل 2 الی 3 برابر از کارخانه های رقیب خودش جلوتر است . شما می توانید با قابلیت EPOE داهوا تصاویر دوربین را 800 متر فاصله بدهید و داشته باشید ، در حقیقت سیستم EPOE برای شما برق  POEتان را از سوئیچ تا  800 می تواند انتقال بدهد و تصاویر را برگرداند. با سوئیچ های جدید داهوا که EPOE را ساپورت می کنند و MATCH  کردنشان با دوربین هایی که سیستم EPOE را ساپورت می کنند.

می توان 800 متر کابل کشید. سوئیچ های متفاوتی وجود دارند من جمله سویئچ گیگ ، سوئیچ های 10100 که می توانند برق 48 ولت مورد نیاز دوربین را تا متراژ 800 مترو BANDWIDTH 10 مگابایت بر ثانیه روی هر کابل انتقال بدهند. در حقیقت با این کار در صنعت مدار بسته بزودی دیگر به کار بردن کابل فیبر واقعا بی مورد میشود و هزینه های گزاف زدن فیوژن و خیلی موارد دیگری که برای فیبر نوری نیاز بود حذف می شوند.

و می توان با همان کابل شبکه که در دسترس هست و سویئچ ها و دوربین هایی که تفاوت قیمت چندانی ندارند پروژه ها را اجرا کرد. سوئیچ ها و دوربین های جدید هیچ کسری نسبت به  قبلی ها ندارند و بسادگی می توان از آنها استفاده کرد.بزودی در ایران هم موجود خواهند بود و می توانید در پروژه هایتان استفاده کنید . در صورت نیاز جهت پیش فاکتورهایتان، قیمت این کالاها را می توانید از فروشگاه پویا تهیه کنید .

نویسنده : مهران گلزار

لطفا جهت ورود به کانال تلگرام مجموعه پویا کلیک کنید.

https://t.me/pouyacctv

لطفا جهت ورود به صفحه اینستاگرام مجموعه پویا کلیک کنید.

نظرات خود را در اینستا برای ما بنویسید. /https://www.instagram.com/pouyacctv

آدرس : تهران- خیابان جمهوری- بعد از پل حافظ- مرکز تجاری امجد- طبقه همکف- شماره 30

 

EPOE DAHUA اختراعی جدید از داهوا
5 (100%) 7 votes

مقالات مرتبط

رونمایی OMNIVISION از سنسور 0.8 میکرون 48 مگاپیکسلی

رونمایی OMNIVISION از سنسور 0.8 میکرون 48 مگاپیکسلی

ادامه خبر
IR CUT در دوربین مداربسته چیست؟

IR CUT در دوربین مداربسته چیست؟

ادامه خبر
معرفی سنسور 12 مگاپیکسلی  OMNIVISION

معرفی سنسور 12 مگاپیکسلی OMNIVISION

ادامه خبر
قابلیت Auto Track چیست؟

قابلیت Auto Track چیست؟

ادامه خبر