داهوا نسخه 8 نرم افزار امنیتی DSS را منتشر کرد

کمپانی داهوا در 27 می در شهر هانگژو اعلام کرد، یک راه حل هوشمند اینترنت اشیا داهوا که ارائه دهنده خدمات ویدئوی محوراست ، نسخه 8 DSS ، پلت فرم نرم افزار مدیریت فیلم را منتشر می کند.

نسخه قبلی نرم افزار DSS داهوا ، 8DSS ، در سال 2017 راه اندازی شد و از آن زمان پشتیبانی گسترده ای از مشتریان فعلی به دست آورده است و همچنین مشتریان جدید بسیاری را به بیش از 100 کشور جهان به لیست مشتریان Dahua اضافه کرده است.

8DSS  کاملاً جدید ویژگی های موجود 7DSS  را به شما معرفی می کند و به ویژگی های جدید اضافه شده مجهز است ، هدف اصلی این نرم افزار داهوا ایجاد امنیت در عین سادگی است.

DSS8 Dahua

  • 3 + 2 + 1 طراحی مبتنی بر برنامه

8DSS  داهوا براساس کاربردهای واقعی تجاری طراحی شده است.

 در رابط اصلی ، این برنامه داهوا به سه ماژول مدیریت برنامه کاربردی امنیتی ، دو واحد مدیریت (انسان و خودرو) و یک ماژول مدیریت عملکرد و نگهداری سیستم تقسیم شده است.

علاوه بر این ، این پلت فرم بر اساس سناریوهای مدیریت رویدادهای امنیتی در زندگی واقعی نیز بنا شده است. مدیریت برنامه های امنیتی به سه مرحله تقسیم می شوند – از مرکز نظارت بر زمان واقعی قبل از رویداد ، به مرکز رویداد در طول رویداد ، و سپس به بازیابی هوشمند پس از رویداد – که مدیریت حلقه بسته را تشکیل می دهند.

از مهمترین ویژگی این نرم افزار داهوا ،می توان به ورود / خروج و ردیابی هوشمندانه دو هدف اصلی (انسان و وسیله نقلیه) با مدیریت دسترسی و ویژگی های مدیریت ورود و خروج خودرو که تسهیل می شود اشاره کرد.

آخرین مولفه ، Maintenance Center ، یک O&M هوشمند است که به کاربران امکان می دهد وضعیت سیستم و سایر دستگاه های متصل داهوا را به طور کامل کنترل و گزارش کنند.

The new tech of dahua

  • جستجوی هدف را سریعتر و آسان تر می کند

DeepXplore یک موتور جستجوی هوشمند مبتنی بر هوش مصنوعی است که جستجوی هوشمندانه افراد و وسایل نقلیه را با توجه به زمان و مکان ارائه می دهد.

با استفاده از این عملکرد ، اپراتور می تواند به راحتی شخصی را در چند ساختمان در چند کلیک ردیابی کند.

پلتفرم DSS داهوا با جمع آوری داده ها از دوربین ها ، کنترل دسترسی و دوربین های ANPR داهوا ، به آن امکان می دهد تا هدف را از پارکینگ ردیابی کند تا زمانی که به دفتر کار خود برسد.

DSS8 Dahua

  • رابط کاربری ساده

8DSS  دارای معماری یکپارچه ای است که رابط کاربری بی نظیر ، ساده و پاسخگو را فراهم می کند ، سهولت استفاده را بهبود می بخشد و زمان و هزینه های استفاده از کاربران جدید را کاهش می دهد.

 این امکان داهوا یک پلت فرم واحد ، یکپارچه و مقیاس پذیر برای محصولات DSS فراهم می کند.

  • نظارت بر زمان واقعی و یکپارچه

مرکز مانیتورینگ دارای نمایشگر یکپارچه در زمان واقعی به صورت Live View ، Video Wall و Emap است که از منابع مختلف ورودی مانند ویدئو ، کنترل دسترسی ، اینترکام های ویدئویی ، ANPR ، تشخیص چهره و … با یکدیگر ترکیب می شود.

راه اندازی 8Dahua’s DSS Version  نتیجه پشتیبانی مداوم مشتری و بازخورد همراه با رویکرد تحقیق و توسعه مبتنی بر AI و IoT است.

 Dahua Technology با تعهد به مأموریت خود “فعال سازی یک جامعه امن تر و زندگی دقیق” ، به منظور ارائه راه حل ها ، سیستم ها و خدمات امنیتی هوشمند و یکپارچه ، به ارزش اصلی خود “مشتری محوری” پایبند خواهد بود.

داهوا با ارائه و بهبودی و رشد این نرم افزار بر اطمینان کاربران در زمینه امنیت افزود