سنسور تصویر CMOS با وضوح 4K IMX415 نوع 1/2.8 که کوچک‌ترین در نوع خود در جهان است.

4K resolution of cctv

و سنسور تصویردوربین مداربسته CMOS با وضوح 4K نوع 1/1.2 IMX485، که عملکرد فوق‌العاده‌ای در نور کم تقریباً 3.3 برابر معمولی ارائه می‌دهد.

تقاضای فزاینده ای برای دوربین های امنیتی برای استفاده در مکان های مختلف وجود دارد و به همین دلیل تقاضا برای دوربین های مداربسته ای که می توانند تقریباً در هر مکانی نصب شوند وعملکرد تشخیص و تشخیص تصویر بالاتری داشته باشند، بیشتر از همیشه است.

در آینده، رشد قابل توجهی در تقاضا برای دوربین‌های مداربسته برای تشخیص تصویر در تشخیص ناهنجاری و تحلیل رفتاری با استفاده از هوش مصنوعی انتظار می‌رود.

با توجه به این نیاز، سونی مجموعه ای از سنسورهای تصویر دوربین مداربسته CMOS با وضوح 4K ارائه می دهد که عملکرد تشخیص تصویر عالی و عملکرد عالی در نور کم را در همان زمان ارائه می دهد – که دستیابی به آن با فناوری های مداربسته معمولی دشوار بود.

مجموعه حسگرهای توسعه یافته به دست آوردن تصاویر با کیفیت بالا برای صحنه های مختلف را ممکن می کند و درنتیجه به طور کلی، با پیشرفت کوچک سازی پیکسل، بازده جمع آوری نور در هر پیکسل بهتر می شود و حساسیت کاهش می یابد.

 cctv cmos sensor

سنسور تصویر دوربین مداربسته CMOS IMX415 سونی

از فناوری اختصاصی با حساسیت بالا و کم نویز برای کوچک کردن اندازه پیکسل به 1.45 میکرومتر مربع استفاده می کند که تقریباً 80 درصد کوچکتر از معمولی است.

حسگر تصویر CMOS با رزولوشن 2.8 4K و در عین حال با عملکرد عالی در نور کم.

سونی همچنین IMX485 را عرضه می کند، یک سنسور تصویر CMOS با نور پس زمینه با عملکرد بهتر در نور کم.

با استفاده از جدیدترین فناوری پیکسل برای قابلیت‌های کم نویز، این سنسور عملکرد فوق‌العاده‌ای در نور کم 3.3 برابر بیشتر از معمولی برای سنسور با وضوح 4K به دست می‌آورد.

این کار تشخیص تصویر عالی را حتی در محیط‌های تاریک امکان‌پذیر می‌کند و آن را به یک راه‌حل بهینه برای دوربین‌های مداربسته 4K با کیفیت بالا تبدیل می‌کند.

سونی انتظار دارد که این سنسورهای تصویر CMOS جدید توسعه‌یافته برای کاربردهای مختلف مورد استفاده قرار گیرند و این به نوبه خود، پذیرش دوربین‌های امنیتی 4K را ارتقا داده و در نتیجه به گسترش بازار کمک می‌کند.

 image sensor

IMX415:

کوچکترین نوع 1/2.8 سنسور تصویر CMOS با وضوح 4K برای دوربین های مداربسته

سونی این نوع سنسور تصویر CMOS با رزولوشن 4K 1/2.8، کوچک‌ترین نوع خود در جهان را برای کاربردهای دوربین‌های مداربسته توسعه داد.

از فناوری اختصاصی با حساسیت بالا و کم نویز برای کوچک کردن اندازه پیکسل به 1.45 میکرومتر مربع، تقریبا 80 درصد کوچکتر از معمولی استفاده می کند.

سونی با استفاده از یک ساختاربا مدار کم نویز، امکان ثبت تصاویر واضح را حتی در صحنه‌های تاریک فراهم کرده است.

سنسورهای 1/2.8 تقاضای زیادی برای دوربین‌های مداربسته دارند، زیرا آنها جمع و جور هستند و می‌توانند تقریباً در هر مکانی قرار بگیرند.

IMX485:

سنسور تصویر CMOS با رزولوشن 4K نوع 1/1.2 با نور پس زمینه که عملکرد فوق العاده ای در نور کم ارائه می دهد.

سونی سنسور تصویر CMOS با وضوح 4K IMX485 نوع 1/1.2 را توسعه داد که عملکرد فوق‌العاده‌ای را در نور کم ارائه می‌دهد.

سنسور جدید با اندازه پیکسل 2.9 میکرومتر مربع، 2.1 برابر بزرگتر از معمولی، همراه با آخرین فناوری پیکسل برای قابلیت های کم نویز، عملکرد در نور کم را به طور چشمگیری تا 3.3 برابر حسگرهای تصویر CMOS معمولی برای امنیت بهبود می بخشد.

سونی فرمت حسگر تصویر جدید 1/1.2 را برای دوربین های امنیتی 4K با کیفیت بالا پیشنهاد می دهد .

امروزه کمپانی بزرگی نظیر داهوا به یکی از خریداران بزرگ سنسور Sony در زمینه دوربین مداربسته خود تبدیل شده است.

sensor of Cmos