امکان زندگی هوشمند با راه حل مسکونی هوشمند داهوا

توسعه سریع اینترنت اشیا ، هوش مصنوعی داهوا و فناوری تلفن همراه در حال تغییر در کار و سبک زندگی امروز ما است.

 از آنجا که این فناوری داهوا به طور فزاینده ای در ساختمانهای تجاری و مسکونی اعمال می شوند ، زندگی هوشمند دیگر یک خیال نیست.

 با این حال ، راه حل های مسکونی سنتی معمولاً توسط چندین سیستم مستقل کار می کنند و نتیجه آن مدیریت زمان بر و تجربه ناخوشایند زندگی است.

Dahua Technology به عنوان یک راه حل هوشمند اینترنت اشیا و ارائه دهنده خدمات ویدئوی محور ، در حال توسعه فعال بیشتر صنعت داهوا از طریق راه حل های مسکونی هوشمند مبتنی بر کاوش مداوم و درک عمیق نیازهای مشتری است.

 با تمرکز داهوا بر مفهوم اصلی “نوآوری فناوری منجر به زندگی هوشمند” ، Dahua Intelligent Residential Solution قصد دارد با استفاده از ترکیبی از فناوری های پیشرفته ، امنیت هوشمند داهوا، زندگی هوشمند ؛ مدیریت املاک هوشمند را به دست آورد.

 در حالی که این تکنولوژی داهوا تجربه زندگی را به سطح کاملاً جدیدی می رساند ، اما برای ساکنان ، شرکت های مدیریت املاک و توسعه دهندگان املاک و مستغلات یک وضعیت برنده ایجاد می کند.

Dahua Ai

امنیت هوشمند مجهز به هوش مصنوعی داهوا

Dahua Intelligent Residential Solution شامل پیشنهادات پیشرفته هوش مصنوعی داهوا ، دوربین پانوراما ، دوربین چشم ماهی و سایر تجهیزات پیشرفته برای نظارت امنیتی هدفمند برای صحنه های مختلف در مناطق مسکونی است.

برای مناطق پیرامونی که در برابر نفوذ و تهدیدات آسیب پذیر هستند ، دوربین محیطی AI داهوا که دارای طبقه بندی هدف و عملکردهای دقیق هشدار است می تواند ورود افراد غیر مجاز و وسایل نقلیه به مناطق محدود را به طور دقیق تشخیص دهد.

 داهوا همراه با عملکرد بازدارندگی فعال ، می تواند به طور موثر به جلوگیری از وقوع حوادث کمک کند.

برای خرابکاری و فعالیت های غیرقانونی در اماکن عمومی ، دوربین های مجهز به عملکردهای هوش مصنوعی داهوا از انواع تشخیص هوشمند با هشدارهای لحظه ای پشتیبانی می کنند .

که می توانند به مدیران املاک در تعیین سریع خطرات پنهان و حوادث غیر عادی مانند انسداد خروج آتش ، پرتاب در ارتفاع زیاد ، کمک کنند.

 پارکینگ و غیره ضمن ایجاد محافظت چند لایه ، راه حل مجهز به هوش مصنوعی داهوا می تواند به طور قابل توجهی کارایی مدیریت را بهبود بخشد و یک محیط زندگی هماهنگ و منظم را ارتقا بخشد.

dahua AI Coding

زندگی هوشمند بدون لمس و متحرک

به منظور ایجاد تجربه بهتر کاربر ، داهوا راه حل فن آوری های بی شماری از جمله شناسایی چهره ، ANPR ، شناسایی کد QR ، تشخیص اثر انگشت و غیره را در اختیار شما قرار می دهد ، دستیابی به کنترل دسترسی بدون لمس و کارآمد برای افراد و وسایل نقلیه ، به صاحبان املاک این امکان را می دهد تا در صورت فراموش کردن آوردن کلید یا کارت دسترسی ، از طریق گزینه های انعطاف پذیر آزادانه وارد لابی ، پارکینگ و امکانات عمومی شوند.

علاوه بر این ، امنیت مناطقی را که حریم خصوصی مورد نیاز است بهبود می بخشد.

 به عنوان مثال ، فقط مالکان و بازدید کنندگان مجاز اجازه ورود به آسانسور و رفتن به طبقات مورد نظر خود را دارند.

 در همان زمان ، بازدیدکنندگان می توانند از طریق برنامه تلفن همراه داهوا قرار ملاقات بگذارند و کد QR مشترک مالک را اسکن کنند تا به جای انتظار برای ثبت نام در محل ، به لابی و پارکینگ وارد شوند و این باعث افزایش کارایی ترافیک در منطقه می شود.

علاوه بر این ، برنامه تلفن همراه داهوا همچنین از ارتباط تصویری ، انتقال تماس ، زنگ هشدار در زمان واقعی ، نظارت بر ویدئو ، باز شدن درب از راه دور و غیره داهوا را پشتیبانی می کند.

 در هر مکان و هر زمان ، مالکان می توانند با مهمان مکالمه ویدیویی برقرار کنند ، یا با کمک پرسنل امنیتی برای لذت بردن از هوشمندی زندگی با آرامش خاطر.