نرم افزار امنیتی داهوا (DSS8) آخرین محصول VMS شرکت دوربین مداربسته داهوا است.

این نسخه دارای UI و UE جدید و ساده است که سهولت استفاده را تا حد زیادی بهبود می بخشد. از طریق مفهوم طراحی مبتنی بر برنامه ، مدیریت یکپارچه ای از 6 سناریوی بزرگ تجاری (طرح “3+2+1”) را برای برآوردن نیازهای مشتریان ارائه می دهد.

این نرم افزار امنیتی داهوا شامل 3 برنامه امنیتی اصلی ، 2 مدیریت اصلی و 1 مدیریت تعمیر و نگهداری اصلی است. همچنین عملکرد و امنیت سیستم را بیشتر تقویت کرده و کارایی آن را افزایش می دهد.

طراحی کاربرپسند جدید UI/UE داهوا

کمپانی داهوا رابط کاربری DSS 8 را مجدداً طراحی و آن را پاسخگوتر ، رنگارنگ و ساده کرده است.

نرم افزار DSS8 داهوا را می توان توسط یک سرویس گیرنده رایانه شخصی و از طریق مدیریت دقیق تنظیم شده برای کنترل عملیات مختلف کاربر ، حداکثر سهولت استفاده و کاهش هزینه های آموزش مدیریت و اداره کرد.

New User-Friendly UI/UE Design

“3 + 2 + 1 + N” Application-Based Design

DSS 8 داهوا براساس برنامه تجاری واقعی طراحی شده است ،که استفاده از آن را آسان کرده و زمان و هزینه کاربر را کاهش می دهد.

داهوا آن را “3+2+1 طراحی مبتنی بر برنامه” می نامیم.

این نرم افزار از سه ماژول مدیریت برنامه های کاربردی امنیتی ، دو ماژول مدیریت هدف (افراد و وسایل نقلیه) و یک ماژول مدیریت عملیات و نگهداری سیستم تشکیل شده است.

dahua new vms

نظارت یکپارچه و زمان واقعی DSS8 داهوا

رابط LiveView داهوا منابع مختلف یکپارچه مانند فیلم ها ، کنترل دسترسی ، صفحات وب ، نقشه ها ، رویدادها و غیره را برای نظارت آسان تر فراهم می کند.

این برنامه امنیتی داهوا از رابط کاربری در سمت راست برای پاسخگویی به موقع به وقایع استفاده می کند. با کشیدن ورودی رویداد به هر پنجره ، ویدئوی مربوطه به طور خودکار از 15 ثانیه پخش می شود قبل از رویداد تا 15 ثانیه پس از رویداد.


Integrated & Real-time Monitoring
of dahua