داهوا گارانتی 5 ساله برای محصولات پروژه محور ارائه می دهد

فناوری داهوا، یک ارائه‌دهنده خدمات و راه‌حل‌های هوشمند IoT مبتنی بر ویدئو در جهان، ضمانت فعلی خود را به 5 سال افزایش می‌دهد.

dahua 5 year warranty

 محصولات منتخب مبتنی بر پروژه داهوا که از 1 ژانویه 2022 به بعد تولید شده اند، اکنون تحت پوشش ضمانت 5 ساله ارتقا یافته و رایگان داهوا هستند.

فناوری داهوا همیشه بر کیفیت محصول و خدمات مشتری اهمیت زیادی قائل بوده است. آقای باب چن، معاون مرکز تجاری خارج از کشور داهوا، می گوید: ما دائماً تمام تلاش خود را می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که محصولات ما دارای کیفیت قابل اعتماد، عملکرد قوی و عملکردهای نوآورانه هستند.

dahua 5 years warranty

وی توضیح داد: به منظور بهینه سازی هزینه برای مشتریان و افزایش بیشتر ارزش استفاده از محصولات داهوا، گارانتی برخی از خطوط تولید را به صورت رایگان تا پنج سال افزایش می دهیم.

اجرای این گارانتی 5 ساله توسط سیستم شبکه خدمات و بازاریابی جهانی داهوا پشتیبانی می شود.

 در طول سال ها،شرکت داهوا ، 57 شرکت تابعه در خارج از کشور، دفاتر نمایندگی و شبکه های خدماتی در آسیا و اقیانوسیه، آمریکای شمالی، اروپا، آفریقا و سایر مناطق ایجاد کرده است و بیش از 150 ایستگاه خدمات مشتری مجاز راه اندازی کرده است.

این سیستم خدمات استثنایی می تواند اطمینان حاصل کند که مشتریان بدون نگرانی ، از خدمات گارانتی پنج ساله داهوا لذت می برند.

*محصولات خاص تحت پوشش گارانتی 5 ساله بسته به کشور و منطقه متفاوت است.

 برای جزئیات بیشتر، لطفا با نماینده فروش محلی خود تماس بگیرید.

*گارانتی 5 ساله شامل موارد مصرفی مانند فن ، باتری، سایر لوازم جانبی و غیره نمی شود.

 برای جزئیات، لطفاً با RMA محلی داهوا خود تماس بگیرید.

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.