آیا 1VISION می تواند جایگزین مناسبی به جای Dahua  باشد؟

which one dahua or 1VISION

داهوا مدت زیادی است که افسار بازار دوربین مداربسته ایران را در دست گرفته ، این کمپانی چینی جایگاه ویژه ای نزد خریداران و نصابان دنیای مداربسته دارد .

درواقع باید اظهار داشت ، عدم خرابی سیستم مداربسته ، کاربری آسان و قابلیت های فراوان ، برند داهوا را در ایران بی رغیب ساخته است .

داهوا در تولید دوربین های مداربسته و دستگاه های ضبط تصاویر DVR و NVR خود از بهترین متریال و سنسور و چیپست استفاده می نماید.

تا حالا فکر کرده اید چرا اقلام داهوا بیشتر توسط نمایندگان تعمیر می گردد؟؟

داهوا در این مورد سیاست خاصی را دنبال می کند ، کمپانی داهوا برای جلوگیری از شناخت رقیبان از نوع چیپست و سنسور به کار رفته ، نام و نوع آن هارا محو کرده و از بین می برد .

این مورد سبب نکته نظر های مثبت و منفی زیادی را به خود جلب کرده ، منتقدان بر این باورند داهوا با این ترفند باعث شده تا هرکسی جز نمایندگان رسمی داهوا توانایی تعمیر دستگاه و دوربین های داهوا را نداشته باشند .

اما طرفداران داهوا ، همواره باور دارند ، داهوا با این کار سبب می شود تا هر کسی توانایی ورود این کالا هارا به صورت غیر رسمی نتواند داشته باشد و در ارائه گارانتی به مشکل بخورد.

kit wireless of 1VISION

برند1VISION را می شناسید؟

این روز ها برند 1VISION در بازار ایران در حال رشد است ، خیلی از خریداران این برند معتبر را نمی شناسند .

عاشقان HIVISION بخوانند:

در واقع باید بیان کرد ، برند 1VISION همان HIVISION ای است ، که به یکباره از بازار ایران رخت بربست .

وانویژن توسط شرکت دژنو الکترونیک پویا وارد بازار ایران گشت و توسط این شرکت گارانتی شده است.

حالا چرا 1VISION چرا HIVISION  نه؟

به علت تشابه نام HIVISION با برند HIKVISION ، شرکت های وارد کننده این برند اجازه ثبت نام تجاری HIVISION را ندادند تا این برند که در گذشته سرآمد بازار ایران بوده است ، با نام 1VISION در بازار ایران به فروش برسد .

چرا 1VISION را انتخاب کنیم؟

برند 1VISION در ابتدا سبد کالایی خود را کامل کرده است و با دستانی پر وارد بازار ایران گشته است .

پکیج های وایرلس ، دوربین baby camera و سیستم شبکه و HD محصولات بارز 1VISION را تشکیل می دهند .

1vision or dahua

آیا 1VISION جایگزین مناسبی برای داهوا است ؟

برند وانویژن در تولید دوربین های مداربسته خود از سنسور های SONY بهره گرفته است ، همچنین وانویژن در تولید DVR و NVR خود ، از چیپست HISILICON استفاده می‌کند ، که نشان از کیفیت بالای ساخت محصولات این برند را دارد.

انتخاب هر خریداری 1VISION است:

دوربین های 1VISION دارای قابلیت های متنوعی اند ، قابلیت FULL-COLOR , MOTION DETECTION, HUMAN DETECTION و  AOC یعنی انتقال صدا و تصویر روی کابل RG از بارز ترین قابلیت های 1VISION است ، که این برند را برای خریدار خواستنی تر می کند.

با این حال گارانتی و پشتیبانی فوق العاده این محصولات انتخاب 1VISION را نسبت به داهوا برای خریدار آسان تر می نماید .