فناوری انتخاب سریع داهوا می تواند به سرعت اهداف مورد علاقه انسان/خودرو را شناسایی کند، که جستجوی رویدادهای SMD مربوطه را بهینه می کند.

 با ادغام عالی عملکردهای هوشمند دوربین ها و ضبط کننده های داهوا، این ویژگی می تواند اهداف انسان/خودرو را بر اساس الگوریتم هوش مصنوعی که در دوربین های داهوا جود دارد جستجو کند که می تواند رنگ لباس و خودرو را استخراج و مقایسه کند.

به طور قابل توجهی این تکنولوژی داهوا در هزینه های نیروی کار صرفه جویی می کند و دقت نتایج را در مقایسه با بررسی دستی رویدادهای SMD افزایش می دهد.

کاهش بررسی دستی

manual check of dahua

target search of dahua

با توسعه مداوم نظارت تصویری و هوش مصنوعی در دوربین های داهوا، تقاضا برای تصاویر با کیفیت بالاتر نیز افزایش می یابد

. فناوری (Dahua AI SSA ،Scene Self-adaption) داهوا مبتنی بر الگوریتم یادگیری عمیق است که می تواند به طور هوشمند چندین صحنه را شناسایی کرده و با تصاویر بهینه آنها تنظیم کند.

vehichle target of dahua

جستجوی چند هدف

Quick Pick می تواند یک یا چند هدف انسان/خودرو را به طور همزمان با هم مقایسه کند. نتایج جستجوی Quick Pick شامل کلیپ های ویدئویی مربوط به تمام اهداف انسان/خودرو در جعبه تشخیص است.

اهداف بی ربط انسان/خودرو را فیلتر کنید

بر اساس الگوریتم هوش مصنوعی داهوا که می تواند رنگ لباس ها و وسایل نقلیه را استخراج و مقایسه کند، عملکرد Quick Pick می تواند اهداف نامربوط انسان/خودرو را فیلتر کند.

 این به کاربران دوربین های داهوا کمک می کند تا روی اهداف مورد علاقه تمرکز کنند و اطلاعات مفیدی را با دقت بالاتر پیدا کنند.

جستجوی سریع تمام کانال

check full of dahua

Quick Pick داهوا از جستجوی هدف از طریق ضبط SMD تمام کانال پشتیبانی می کند، که جستجوی جامع تری را برای خطرات احتمالی و مشکلات ظریف فراهم می کند.

شرایط جستجوی پیش‌فرض از قبل برای صرفه‌جویی در زمان پیکربندی از پیش تعیین شده است.

جستجو با یک کلیک

one click search of dahua

Quick Pick داهوا یک عملکرد جستجوی یک کلیک را برای مکان یابی اهداف مورد علاقه انسان/خودرو فراهم می کند.

 این دارای یک دکمه جستجو در رابط پیش نمایش و پخش است که می تواند برای یافتن فیلم های ضبط شده مربوطه پس از یک رویداد استفاده شود.

طراحی UI کاربر پسند و راحت

Quick Pick داهوا یک رابط کاربری جستجوی جدید ارائه می دهد که استفاده و پیمایش آسان است.

UI of dahua