برای اپراتورهای لجستیک ، مدیریت بارگذاری بارها به طور موثر، تحویل سریعتر سفارشات – و افزایش حداکثر بهره وری و عملکرد است.

اما تنها با چند مدیر اسکله که از صدها محموله مراقبت می کنند ، تأخیرها و خطاها ، امری عادی است.

یکی از مسائل مهم عدم وجود اطلاعات بلادرنگ در مورد اینکه کدام بارانداز بارگیری رایگان و کدام یک اشغال شده است می باشد.

این بدان معناست که هدایت کامیون ها به اسکله ها به محض در دسترس قرار گرفتن کار دشواری است – کاهش کارایی ، ایجاد تاخیر و تأثیر منفی بر تجربیات رانندگان.

خبر خوب برای پارک های لجستیک این است که آخرین نسل راه حل های ویدیویی هوشمند داهوا و هایکویژن می تواند بر اساس 6 ویژگی اصلی ، کارآیی و عملکرد مدیریت بارانداز شما را به طرز چشمگیری بهبود بخشد:

dahua , hikvision smart parking camera

1) تشخیص اشغال اسکله توسط هوش مصنوعی داهوا و هایکویژن

راه حل های ویدئویی هوشمند داهوا می تواند تشخیص دهد که کامیون ها در اسکله ها بارگیری یا تخلیه می شوند یا خالی هستند یا خیر ، و به مدیران شما کمک می کند تا حداکثر توان را داشته باشند.

تشخیص پلاک خودروتوسز این دوربین های داهوا نیز می تواند برای بهبود ردیابی موثر باشد

2) بهینه سازی پارکینگ

راه حل های ویدئویی هوشمند کمپانی هایی نظیر داهوا و هایکویژن همچنین می تواند نمای واقعی زمان پارکینگ های موجود در سراسر سایت را در اختیار شما قرار دهد و به مدیران شما اجازه می دهد کامیون ها را به مناطقی که می توانند منتظر بمانند بدون مسدود کردن راهروهای اصلی و مسیرهای اطراف سایت منتقل کنند.

3) نظارت بر بارگیری و تخلیه کامیون

با استفاده از دوربین های ویدئویی هوشمند دوربین های داهوا و هایکویژن کمک شایانی در داخل و خارج محل بارگیری ، می توانید برای هر محموله ای که وارد سایت شما می شود یا خارج می شود ، یک ممیزی ایجاد کرده و مسئولیت و آن را در صورت تصادف یا از دست دادن موجودی تعیین کنید.

4) ویژگی های امنیتی داخلی

با راه حل های ویدئویی هوشمند ، می توانید از فیلم های مرجع با اطلاعات ، اسکنر بارکد برای افزایش ردیابی کالا و جلوگیری از تلفات موجودی ج

5) اتوماسیون فرایندهای ورودی و خروجی

برترین راه حل های ویدیویی هوشمند به شما امکان می دهد فرایند محاسبه هزینه حمل و نقل بسته ها را بر اساس اطلاعات اندازه و وزن اسکنرهای بارکد به صورت خودکار انجام دهید.

6) مدیریت کارآمد بارانداز با رابط داشبورد دیجیتال

بهترین راه حل های ویدئویی هوشمند رابط داشبورد دیجیتالی را ارائه می دهد که در دسترس بودن همه اسکله ها را در زمان واقعی به مدیران شما نشان می دهد. داشبوردها همچنین می توانند داده های عملکردی قدیمی را در خود جای داده و به تیم های شما اجازه دهند تا برنامه زمان بندی و تصمیم گیری کارکنان را بهینه کرده و زمان بین ورود و خروج خودروها را تسریع کنند.

ارزش تجاری مدیریت حوض هوشمند

راه حل های هوشمند ویدیویی با کمک به اعزام سریعتر رانندگان به اسکله های موجود به اسکله های موجود ، می تواند به شما در افزایش توان و کارایی کمک کند. همچنین می توانید امنیت را با ایجاد یک مسیر حسابرسی برای همه محموله ها و بسته هایی که از مرکز شما عبور می کنند ، بهینه کنید.

کمپانی های بزرگ دوربین مداربسته نظیر داهوا و هایکویژن با پیشرفت تکنولوژی گامی راسخ در جهت بهبود کارایی و کاربری آسان برای موارد امنیتی شده اند.