تنظیم دوربین امنیتی خورشیدی هایک ویژن و داهوا کاملاً مناسب مناطقی است که در آنها به عملکرد قوی نیاز دارید اما منبع تغذیه و کابل های اترنت نمی توانند به آن دسترسی داشته باشند.

در عین حال ، دوربین های سولار داهوا و هایکویژن همچنین می توانند منبع پشتیبان را برای رفع وقفه های نظارت به دلیل قطع برق در سناریوی منبع تغذیه معمولی تأمین کنند.

این دوربین های پیشرفته شرکت های داهوا و هایکویزن برای مزارع و جنگل ها ، پروژه های زیرساختی چالش برانگیز و رویدادهای ورزشی یا فرهنگی موقت ایده آل هستند.

امکانات

dahua solar camera

اغلب ، کاربران نهایی یا سیستم های یکپارچه کننده مجبورند قطعات مختلف را به تنهایی خریداری و مونتاژ کنند تا یک سیستم امنیتی مستقل برای برنامه هایی که برق و اینترنت در آنها موجود نیست ایجاد کنند.

این فرایند بارهای زیادی از طراحی و زمان می برد تا قطعات مناسب را بیابد و منجر به هزینه های اضافی و مصرف برق همراه با پایداری پایین و مشکل در استفاده از سیستم می شود.

اما در حال حاضر ، راه حل هایک ویژن و داهوا در این زمینه می تواند توسط یک نفر به کار گرفته شود و بهره وری هزینه ، ثبات و سهولت استفاده زیادی را ارائه می دهد.

نیازی به سیم کشی برق و کابل شبکه نیست!

این کیت کمپانی داهوا که از انرژی خورشیدی استفاده می کند ، بدون سیم کشی برق راه اندازی می شود.

باتری داخلی از مدیریت انرژی هوشمند و ذخیره انرژی طولانی مدت پشتیبانی می کند. کاربران این کیت های شرکت هایکویژن و داهوا می توانند در غیاب نور مستقیم خورشید تا 7 روز از فعالیت مداوم لذت ببرند.

با پشتیبانی از استانداردهای متعدد از جمله GSM ، WCDMA و 4G LTE ، تنظیمات دوربین داهوا به راحتی و بی سیم از طریق شبکه های تلفن همراه به اینترنت متصل می شوند.

هوای بد؟ مشکلی نیست.

                          

dahua solar camera

طراحی شده اند مستعد آب و هوای شدید مانند باد شدید و طوفان باران هستند.

تنظیمات دوربین خورشیدی هایک ویژن و داهوا محکم و پایدار است.

دمای بسیار پایین؟ مشکلی نیست.

dahua solar camera

باتری های معمولی اغلب قدرت خود را از دست می دهند یا در زمستان بخصوص در ارتفاعات بالاتر کاملاً غیرفعال می شوند.

اما این تنظیمات کمپانی داهوا دوربین خورشیدی دارای باتری است که در دمای منفی 20 درجه سانتیگراد (-4 درجه فارنهایت) کار می کند.