Face Recognation (تشخیص چهره)

تشخیص چهره دوربین های مداربسته داهوا عمدتا برای شناسایی استفاده می شود،

با توجه به محبوبیت نظارت تصویری ، بسیاری از سیستم های نظارت تصویری برای شناسایی سریع افراد از راه دور به نوعی فناوری شناسایی سریع نیاز دارند

راه حل های تشخیص چهره (داهوا)Dahua با فناوری پیشرفته هوش مصنوعی خود ،

دقت بالایی در میزان تشخیص و میزان تشخیص را ارائه می دهد و می تواند عملکردهایی مانند تشخیص چهره ، مقایسه چهره ، جستجوی هوشمند ، جستجوی عکس چهره ، مدیریت پایگاه داده چهره ، ارتباط برنامه تلفن همراه ، نمایش اطلاعات ، ویدئو را ارائه دهد.

 تمام رنگ و غیره برای بهبود ببخشد .

 

Business Challenge

  • Big data 

به دلیل افزایش داده ها ، تجزیه و تحلیل ، بازیابی و تجزیه و تحلیل هوشمندانه داده های عظیم صوتی و تصویری نظیر دوربین های داهوا ، بدون ساختار تولید شده توسط صنعت نظارت تصویری دشوار است.

  • Low accuracy  

دقت سیستم نظارت تصویری به دلیل کیفیت منبع فیلم نسبتاً پایین است.

  • Low efficiency of labor 

دوربین مداربسته شبانه روز فیلم ها را رصد و ضبط می کند ، سیستم امنیتی سنتی زمان و نیروی انسانی زیادی را در یافتن و تجزیه و تحلیل فیلم ها برای یافتن اطلاعات هدف صرف خواهد کرد.

  • Limited value  

این قسمت از تکنولوژی داهوا بیان دارد که اطلاعات کم ارزش در مقدار زیادی از داده ها وجود دارد.

 برای بهبود ارزش اطلاعات ویدیویی دوربین های مداربسته ، ترکیب داده های بزرگ دوربین های مداربسته نظیر داهوا با هوش مصنوعی بسیار مهم است.

 

Solution Benefits

  • Quick Search

راه حل تشخیص چهره داهوا می تواند به سرعت از طریق جستجوی فراداده و جستجوی تصویر ، اطلاعات مفید را از داده های عظیم پیدا کند.

  • Real Time Alarm

کاهش وقوع جرم ، محافظت از ایمنی شخصی و اموال با نظارت در زمان واقعی و ارتباط هشدار.

  • High Accuracy

راه حل تشخیص چهره دوربین های داهوا با استفاده از الگوریتم های یادگیری عمیق ، از دقت بالای میزان تشخیص و میزان تشخیص اطمینان می یابد.

  • Busines Intelligent

تجزیه و تحلیل گزارش آماری داهوا بر اساس ویژگی های ساختاری به صاحبان فروشگاه ها کمک می کند تا مشتریان بالقوه را پیدا کرده و برنامه بازاریابی را راهنمایی کنند.

Recommended Solution

 

Processing Display