لیست اخبار

دوربین مدار بسته تلویزیونی در تجارت

دوربین مدار بسته تلویزیونی در تجارت

دارایی های بازرگانی نظیر ساختمان های تجاری، دفاتر بازرگانی و خرده فروشی ها و در کل هر نوع تجارتی نیازمند توجه دقیق به راه حل های امنیتی یکپارچه هستند. نمی توانیم بدون تجهیزات و تکنولوژی های پیشرفته نظارتی قادر به کنترل همه موارد امنیتی باشیم . و اینک سیستم دوربین مدار بسته تلویزیونی نقش ضروری در اجرای امنیت خصوصا در موارد تجاری ایفا می کند.

دوربین مدار بسته می تواند وسط اتاق یا در زوایای مختلف قرار بگیرد. هرچند جایگذاری آنها روی تصاویر و امنیت زاویه هر دوربین تاثیر دارد .

دوربین مدار بسته تلویزونی چیست

دوربین مدار بسته تلویزیونی سیستمی متشکل از مدار، ویدئو فرستنده است و همه عناصر به طور مستقیم به هم متصل می شوند. این سیستم ها برخلاف گیرنده های تلویزیونی قادرند بطور مستقیم تصویر برداری کرده، تصاویر را برگردانند و نمایش دهند یا سیگنال را ذخیره کنند. چنین دوربین های امنیتی با استفاده از امواج در هم ریخته به مانیتور فرستاده می شوند و با ثبت کننده ویدئو کاست تجهیز می شوند، اما همه اینها با ضبط ویدئو دیجیتال جایگزین می شوند و می توانند ویدئوهای بیشتری را ذخیره کنند و به شکل اتوماتیک از آن فیلم های پشتیبانی تهیه کنند.

شما نیاز به پیکسل های کافی در تصاویر برای رسیدن به جزئیات مورد نیاز دارید، از اینرو انتخاب دوربین مدار بسته مناسبی که قابلیت تصویربرداری با رزولوشن بالا داشته باشد، حائز اهمیت است، برخی به اشتباه دوربین های HD خریداری می کنند  وفکر می کنند که این دوربین های مناسب کارشان است اما اینطور نیست . برای ممانعت از خرید دوربین های دیگر برای مثال انواع HD به شما توصیه می کنیم با یکی از شرکت های معتبر نصب و راه اندازی دوربین مدار بسته تلویزیونی تماس بگیرید.

لطفا جهت ورود به کانال تلگرام مجموعه پویا کلیک کنید.

https://t.me/pouyacctv

لطفا جهت ورود به صفحه اینستاگرام مجموعه پویا کلیک کنید.

نظرات خود را در اینستا برای ما بنویسید. /https://www.instagram.com/pouyacctv

آدرس : تهران- خیابان جمهوری- بعد از پل حافظ- مرکز تجاری امجد- طبقه همکف- شماره 30

 

دوربین مدار بسته تلویزیونی در تجارت
5 (100%) 3 votes

مقالات مرتبط

رونمایی OMNIVISION از سنسور 0.8 میکرون 48 مگاپیکسلی

رونمایی OMNIVISION از سنسور 0.8 میکرون 48 مگاپیکسلی

ادامه خبر
IR CUT در دوربین مداربسته چیست؟

IR CUT در دوربین مداربسته چیست؟

ادامه خبر
معرفی سنسور 12 مگاپیکسلی  OMNIVISION

معرفی سنسور 12 مگاپیکسلی OMNIVISION

ادامه خبر
قابلیت Auto Track چیست؟

قابلیت Auto Track چیست؟

ادامه خبر