داهوا ، به هر یک از چندین استاندارد یا سیستم های موقتی اشاره دارد که هم توان الکتریکی و هم داده ها را روی کابل های اترنت جفت تابیده ارسال می کند.

 این امر یک روش انتقال کارآمدتر در مقایسه با سیم کشی برق معمولی است که فقط برق را تامین می کند و به سیم کشی جداگانه برای داده ها نیاز دارد.

از آنجایی که PoE داهوا هم نیرو و هم داده را از طریق کابل اترنت منتقل می کند، سیم کشی کمتری لازم است، در حالی که سیم کشی الکتریکی دست نخورده باقی می ماند.

dahua poe of dahua

فناوری داهوا، یک ارائه‌دهنده خدمات و راه‌حل‌های هوشمند IoT مبتنی بر ویدئو در جهان، به طور مداوم در حال توسعه فناوری و دستگاه‌های انتقال بر اساس سناریوهای کاربردی مشتری است.

 Power over Ethernet (PoE) 2.0 داهوا مخصوصاً برای انتقال نظارت طراحی شده است.

 در واقع، کل سری سوییچ PoE داهوا به PoE 2.0 ارتقا یافته است که شامل عملکردهای عملی مانند PoE Watchdog، BT 90W (درگاه قرمز)، PoE هوشمند و انتقال PoE از راه دور است.

 در سال 2022 ویژگی های هوشمند دیگری مانند Green PoE و Perpetual PoE به فناوری داهوا اضافه شد.

دانستن مشخصات مناسب با سناریوی خود، در نظر گرفتن ویژگی‌های مورد نیاز، استفاده از فناوری توان تقویت‌شده از طریق اترنت (ePoE) داهوا برای صرفه‌جویی در هزینه، و استفاده از انتقال بی‌سیم داهوا برای محیط‌های سخت، برخی از نکات ذکر شده است که می‌تواند به شما کمک کند تصمیم بگیرید کدام تجهیزات انتقال مناسب است.

در اینجا 4 راه حل انتقال داهوا وجود دارد که می توانید بسته به سناریوی برنامه در نظر بگیرید:

راه حل IP CCTVداهوا

راه حل دوربین مدار بسته IP محصولات انتقال داهوا به عنوان یک پل مهم عمل می کند که به طور یکپارچه دوربین های IP و NVR داهوا را در سناریوهای مختلف برنامه های کاربردی مانند مرکز خرید، سوپرمارکت و غیره به هم متصل می کند.

جدا از سه ویژگی اصلی آن (باز، استاندارد، مقیاس پذیر)، این راه حل یکپارچه ارائه می دهد.

سیستم حمل و نقل هوشمند

ازدحام ترافیک و ایمنی جاده ها تعدادی از چالش هایی است که حمل و نقل مدرن به صورت روزانه با آن مواجه است.

 برای رسیدگی به این موضوع، سیستم حمل و نقل هوشمند داهوا یا ITS برای دستیابی به حمل و نقل ایمن تر و کارآمدتر با نظارت و انتقال لحظه ای وضعیت جاده طراحی شده است.

dahua poe 2

 و اپراتورها را قادر می سازد تا در صورت وقوع یک حادثه غیرمنتظره مطابق با آن عمل کنند.

علاوه بر این، سوئیچ‌های صنعتی داهوا، با ویژگی‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری قدرتمند خود، می‌توانند ESD و حفاظت از نوسانات بالاتر را در محیط‌های خشن در فضای باز با طیف وسیعی از دمای عملیاتی ارائه دهند، که آن را به انتخابی ایده‌آل برای راه‌حل ITS تبدیل می‌کند.

راه حل هوشمند انتقال ساختمان

با پیشرفت مداوم فناوری مدرن، اینترکام تصویری به طور گسترده در ساختمان های هوشمند مورد استفاده قرار گرفته است.

 سیستم های اینترکام ویدیویی داهوا، ارتباطات تصویری و صوتی را بین دو یا چند مکان فراهم می کند و امنیت انتقال بهینه را فراهم می کند. محصولات انتقال داهوا در این راه حل با طراحی صنعتی خود، قابلیت اطمینان محصول بالا و عملکرد مقرون به صرفه را ارائه می دهند.

dahua poe progect

راه حل آسانسور

ایمنی آسانسور برای صاحبان ساختمان از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا یکی از دسترسی ترین امکانات در ساختمان است.

 راه حل آسانسور داهوا می تواند به طور موثر بر انتقال ویدئو در داخل آسانسور نظارت کند.

 پیوند برگشت داده ها را می توان با استفاده از شبکه مدیریت دارایی فعلی یا با نصب یک دستگاه بی سیم در فضای باز به دست آورد.

 این راه حل کاربرد نقطه به نقطه، فاصله انتقال تا 500 متر، فناوری TDMA و نصب آسان را ارائه می دهد.