تصاویر ویدئویی واضح در سناریوهای کم نور برای بسیاری از نصب های امنیتی ضروری است.

 با وجود گزینه های فراوان موجود در بازار ، تشخیص اینکه از کدام نوع فناوری استفاده کنید می تواند گیج کننده باشد.

 در تکنولوژی داهوا ، رمز و راز بر مبنای فناوری نور کم است و دوربین های داهوا وابسته به این فناوری ، برپایه نظارت شبانه و عمق دید بهتر استوار است.

dahua human detection

Starlight

برای محیطی که درجاتی از نور در آن وجود دارد ، یافتن دوربینی که ویدیوی مفیدی ارائه دهد مشکلی نخواهد بود.

 چالش زمانی است که اصلاً نوری وجود ندارد.

 برای مقابله با این چالش ، نمونه کارهای داهوا ، شامل دو نوع مختلف از فناوری Starlight هستند که هرکدام از آنها دارای سطح حساسیت به نور هستند.

حساسیت به نور توسط لوکس ، یک واحد روشنایی تعریف می شود. برای مقایسه ، روشن بودن روز کامل 10000 لوکس است در حالی که ماه کامل 0.1 لوکس است. یک چهارم ماه 0.01 لوکس ساطع می کند و یک آسمان بدون ماه با 0.001 لوکس نور ستاره روشن می شود.

Basic Starlight ، مقرون به صرفه ترین گزینه Starlight داهوا ، عملکرد نور خوب را با نور کم تا 0.005-0.009 لوکس ارائه می دهد.

Starlight + داهوا بهترین عملکرد در نور کم را در مجموعه محصولات Starlight داهوا دارد: روشنایی تا 0.001-0.004 لوکس.

 برای محیط های بسیار تاریک ، مناطقی که بدون نور محیط به خوبی روشن نشده اند فوق العاده است. روشنایی کم نور PoE 2MP + star (دوربین IPC-HFW3241E-AS) می تواند به 0.002 لوکس برسد.

dahua PPE Detection

Warm-Light Full-color

بعضی اوقات نمی خواهید سیستم امنیتی شما مخفی باشد.

 دوربین های داهوا با ال ای دی با نور گرم ، نور گرم را به میدان دید تابانده و تصاویر رنگی را در صحنه های تاریک دریافت می کنند. همچنین از دیافراگم بزرگ F1.0 استفاده می کنند که می تواند 2.5 برابر نور در برابر دیافراگم F1.6 نور را جمع کند.

 نور گرم دوربین مداربسته داهوا دارای مزایای اضافی بازدارندگی بصری و همچنین تأمین نور امنیتی است.

فناوری جدید داهوا با نور گرم و تمام رنگی جزئیات را با رنگ روشن با دیافراگم بزرگ ارائه می دهد. دوربین ePoE 4MP (IPC-HDBW5449R-ASE-LED) داهوا دارای LED های نور گرم و دیافراگم بزرگ است.

با فاصله روشنایی تا 30 متر ، دوربین بهتر از سایر دوربین های کم نور می تواند سوژه های دور را اداره کند.

 در مکانهایی که تقریباً هیچ گونه نور ندارند ، مانند مکانهای ساختمانی جدید و مناطق جنگلی ، ایده آل است.

 روشنایی هوشمند داهوا به شما امکان می دهد تا دوربین هنگام کاهش سطح نور ، به طور خودکار LED ها را فعال کند ، این امر باعث می شود تا زمان نوردهی و شدت LED نیز تنظیم شود تا از قرار گرفتن بیش از حد در تصویر جلوگیری شود.

علاوه بر این ، پردازش تصویر پیشرفته باعث کاهش نویز و کاهش لکه می شود.

Dual Lens Full-color

اگر فکر می کنید که نور گرم باعث آلودگی نوری می شود ، یک دوربین تمام رنگی با لنز دوگانه انتخاب خوبی است.

 حتی اگر نور گرمی برای پر کردن نور وجود نداشته باشد ، تمام تنظیمات جدید لنزهای دوتایی طراحی شده دوربین های داهوا دوباره رنگ تیره شب را تغییر می دهد.

 یک لنز دوربین مداربسته روشنایی محیط را ثبت می کند و لنز دیگر دوربین اطلاعات رنگی زیادی را ضبط می کند.

 سپس از طریق الگوریتم تصویر Dahua AI تصویر واضحی را ارائه می دهد.

 ظرفیت حساس به نور بیش از 50٪ توسط سنسورهای دوگانه داهوا افزایش یافته است ، دوربین تمام لنز، لنز دوگانه دید رنگی در تمام روز را با جزئیات تصویر غنی و بدون آلودگی نور اضافی فراهم می کند.

Many Options

مجموعه گسترده داهوا از راه حل های کم نور به شما اجازه می دهد تا نصب کنندگان و کاربران نهایی گزینه های متنوعی را انتخاب و متناسب با نیازهای خود انتخاب کنند.

خواه یک راه حل مقرون به صرفه با تصاویر واضح سیاه و گرم یا فناوری پیشرفته ای که تصاویر را به صورت رنگی امکان پذیر می کند ، دوربین های داهوا شما را مطمئن می کنند که در تاریکی نخواهید ماند.