• انتقال PoE داهوا: m800 ، 10Mbps ، 13w یا m300 ، 100Mbps ، 25.4 w
  • راه اندازی ، اتصال و پخش خودکار
  • . انتخاب مناسب  دوربین های IP داهوا  ، NVR ها و سوئیچ های شبکه
  • مناسب برای انتقال آنالوگ به IP: ویدئو ، صدا ، کنترل و قدرت IP از طریق کابل کواکسیال

فناوری Dahua ePoE از طریق استفاده از مدولاسیون پیشرفته کدگذاری 32D-PAM به انتقال مسافت طولانی سیگنال های قدرت ، ویدئو ، صدا و کنترل بیش از 800 متر با سرعت 10 مگابیت بر ثانیه یا 300 متر با سرعت 100 مگابیت بر ثانیه از طریق 5Cat یا کابل کواکسیال دست می یابد

ePoE technologey of dahua

  • . فناوری  ePoEداهوا راهی جدید برای انجام انتقال از راه دوربین های IP داهوا و سوئیچ های شبکه ارائه می دهد.

این امکان از فناوری داهوا طراحی انعطاف پذیرتر سیستم نظارت ، قابلیت اطمینان را بهبود می بخشد و باعث صرفه جویی در هزینه های ساخت و سیم کشی می شود.

فناوری ePoE Dahua هم برای سیستم های IP و هم برای ارتقا analog آنالوگ به IP با هزینه کم مناسب است.

ePoE technologey over cable

مزایای هر مورد از این فناوری داهوا به شرح زیر است:

  1. ePoE از طریق کابل شبکه

سیستم های نظارتی فضاهای بزرگ  داهوا نظیر انبارها ، پارک ها ، باغ ها و پارکینگ های فضای باز را در مکان های مختلف دوربین پراکنده و دور از مرکز کنترل در فواصل بیشتر از 100 متر نشان می دهد.

 روش معمول داهوا در این فناوری افزودن دستگاه های تکرار کننده برای افزایش دامنه انتقال است.

 با این حال ، این دسته از تکنولوژی های داهوا تجهیزات و هزینه های نصب را افزایش می دهد زیرا برای نصب تکرار کننده به منبع تغذیه و جعبه اتصال نیاز است.

 همچنین نگهداری سیستم را سخت تر کرده و خطر خرابی محصول را افزایش می دهد.

سیستم IP Dahua ePoE یک راه حل بسیار ساده و موثر ارائه می دهد.

 Dahua ePoE از طریق سیگنال 5Cat اترنت سنتی از انتقال قدرت و سیگنال های تصویری ، صوتی و کنترل تا 800 متر پشتیبانی می کند.

فناوری ePoE داهوا ساخت شبکه را بسیار ساده می کند زیرا برای اتصال از جلو به دستگاههای پشتی فقط به یک کابل نیاز است که نتیجه آن قابلیت اطمینان بالاتر و هزینه نصب و نگهداری پایین تر برای کل سیستم است.

ePoe technologey

  1. ePoE از طریق کابل کواکسیال

در هنگام انتقال سیستم های نظارتی آنالوگ به یک سیستم مبتنی بر شبکه ، استفاده مجدد از کابل کواکسیال موجود می تواند هزینه های نصب را تا حد زیادی کاهش دهد.

 استفاده مجدد از کابل های موجود نیاز به رفع 3 مسئله دارد: سیگنال تصویری IP و اتصال 45RJ باید تبدیل شود تا با کابل کواکسیال سازگار باشد ، سیستم باید از طول کامل کابل های کواکسیال پشتیبانی کند و برق باید از طریق کابل کواکسیال منتقل شود.

 سیستم IP Dahua ePoE همه این موارد را برطرف می کند و استفاده مجدد از کابل کواکسیال موجود را در داخل یک سیستم ویدیویی IP آسان می کند.

1002Power over Coaxial Extender LR از یک طرف به پورت اترنت دوربین های IP یا سوئیچ های شبکه و از انتهای دیگر کابل کواکسیال متصل می شود.

ePoE داهوا از انتقال تا 1000 متر از طریق کابل کواکسیال 59RG با سرعت 10 مگابیت بر ثانیه پشتیبانی می کند و قدرت PoE را به دوربین IP می رساند.

 این فناوری داهوا یک راه حل ساده و موثر پلاگین و بازی است که می تواند به طور قابل توجهی هزینه انتقال آنالوگ به IP را کاهش دهد.

epoe tchnologey over coax

Dahua یک راه حل کامل برای سیستم های IP ePoE شامل دوربین های IP ، NVR ها و سوئیچ های شبکه با استفاده از این تکنولوژی ارائه می دهد