لیست اخبار

محل قرار گیری دوربین مدار بسته

محل قرار گیری دوربین مدار بسته

قسمت هايي كه معمولا براي محل قرارگيري دوربين مدار بسته انتخاب مي شوند معمولا كنج ها هستند. وقتي دوربين مدار بسته در قسمت گوشه نصب شده باشد فضاي بيشتري را جهت بررسي در اختيار خواهيد داشت و اگر قسمت هاي مهمي براي دريافت تصاوير در نظر داشته باشيد دوربين بايد كمي جلوتر نصب گردد.كه اين قسمت هم به عوامل مختلفي بستگي دارد. مثلا به نوع  DVR و امكان هم دارد كه كيفيت تصاوير در هنگام نمايش زنده و ضبط تصوير متفاوت باشد كه هنگامي كه تصوير به صورت ضبط شده باشد امكان دارد آن طور كه بايد تصاوير دريافت نشود .

دقت در انتخاب درست محل قرارگيري دوربين مدار بسته بسيار اهميت دارد و يك مورد بسيار مهم تر ديگر اين است كه در صورتيكه در محيط تنوع نور وجود داشته باشد و در صورتيكه فواصل دورتر هم تاريك تر باشد توصيه ي ما بر استفاده از دوربين WDR است. نصب دوربین مداربسته در محل قرارگيري دوربين مدار بسته اينكه تامين نور از كدام بخش است بسيار مهم مي باشد درصورتيكه قصد داشته باشيد نور كافي را دريافت نماييد توجه به يكسري از نكات ضروري است.در صورتيكه دوربين مدار بسته مورد استفاده شما دوربين هاي مسقفي باشد از نور سفيد رنگ استفاده نماييد و در صورتيكه از اين نور استفاده نشود يك رنگ غير طبيعي در هنگام دريافت تصاوير خواهيد داشت. به اين صورت با عدم تشخيص رنگ روبه رو خواهيد شد.
و مطلب بعدي بستگي به تابش خورشيد دارد و اين را حتما در نظر داشته باشيد كه لنز دوربين مدار بسته در ساعتي از طول روز كه اشعه تابش خورشيد به صورت مستقيم است در اين فضا قرار نگيرد به اين علت كه نمي تواند ديد مناسبي را ايجاد نمايد.

منبع: ویکی پدیا

تهیه شده در تیم تحقیقاتی مجموعه پویا

لطفا جهت ورود به کانال تلگرام مجموعه پویا کلیک کنید.

https://t.me/pouyacctv

لطفا جهت ورود به صفحه اینستاگرام مجموعه پویا کلیک کنید.

نظرات خود را در اینستا برای ما بنویسید. /https://www.instagram.com/pouyacctv

آدرس : تهران- خیابان جمهوری- بعد از پل حافظ- مرکز تجاری امجد- طبقه همکف- شماره 30

021-66756393-4

 

محل قرار گیری دوربین مدار بسته
5 (100%) 1 vote

مقالات مرتبط

رونمایی OMNIVISION از سنسور 0.8 میکرون 48 مگاپیکسلی

رونمایی OMNIVISION از سنسور 0.8 میکرون 48 مگاپیکسلی

ادامه خبر
IR CUT در دوربین مداربسته چیست؟

IR CUT در دوربین مداربسته چیست؟

ادامه خبر
معرفی سنسور 12 مگاپیکسلی  OMNIVISION

معرفی سنسور 12 مگاپیکسلی OMNIVISION

ادامه خبر
قابلیت Auto Track چیست؟

قابلیت Auto Track چیست؟

ادامه خبر