لیست اخبار

موارد استفاده دوربین مداربسته مخفی

موارد استفاده دوربین مداربسته مخفی

 دوربین مداربسته پرستارکودک

دوربین کودک برای نظارت بر کارکرد پرستار در منزل برای کودکان در سرتاسر دنیا استفاده می شود.درمواردی که پرستار کودک که اهمیت چندانی هم ندارد مورد پیگرد قانونی قرار گرفته است درحالی که این مورد به دلیل کیفیت پایین ضبط سریع تر از میزان واقعی ضبط شده است،و موارد این چنینی گزارش شده است .

 موارد حقوقی و قانونی

در یک مکان مسکونی و یا اداری برای مشاهده ی سرقت ، آزار و اذیت و …. نیروهای پلیس می توانند با نصب کردن دوربین مداربسته فعالیت آنها را نظارت و تحقیقات لازم را به عمل آورد.

دوربین مداربسته پوشیدنی

تعدادی از نیروهای پلیس می توانند برای انجام عملیاتی که نیاز به ثبت کردن آنها وجود دارد دوربین مخفی کوچکی را بر روی سینه یا لباس خود نصب کنند و در عملیات های تحقیقی و یا شناسایی عوامل جرم از آن استفاده کنند.

معرفی مکان های مناسب برای نصب دوربین مداربسته مخفی در خانه ها

درب ورودی

درب جلویی خانه، اولین مکان برای ورود به خانه است. این مکان، پر رفت و آمد ترین قسمت خانه است. بهتر است دوربین در جلوی درب ورود و خروج منزل نصب گردد  یک دوربین مداربسته مخفی می تواند به شکل چراغی در ورودی خانه استتار شود.

اتاق نشیمن

اتاق نشیمن جایی است که اکثر فعالیت های اعضای یک خانواده در آنجا انجام می گردد و نصب دوربین مداربسته  در این قسمت بسیار مناسب و از امنیت بالایی برخوردار است.که می تواند در داخل ساعت دیواری ، لبه تابلوها، داخل لوازم تزیینی و … قرار بگیرد و تعدادی از اقلام گران قیمت و بزرگ خانه مثل سینمای خانگی، کنسول های بازی و … در اتاق نشیمن نگه داری می شوند.

اتاق کار

نصب و راه اندازی دوربین مداربسته مخفی در اتاق کار می توانید از مدارک و اسناد مهم اداری خود محافظت کنید. این دوربین مداربسته را می توانید به شکل حسگر دود یا آتش روی سقف اتاق کار نصب کنید و نمای 360 درجه ای از اتاق را داشته باشید.

درب حیاط یا تراس

سارقان می توانند به راحتی از حیاط پشتی و یا تراس وارد منزل شوند اگر یک دوربین در بالای درب نصب شود در هنگام ورود همه ی کسانی که وارد می شوند را می توانید ببینیدو همچنین ممکن است وسیله گران قیمت مثل دستگاه چمن زنی، لوازم تفریحی و … در حیاط پشتی خانه وجود داشته باشد. که برای جلوگیری از سرقت آنها هم بسیار مهم ضروری است.

محل نگه داری مدارک و پول

به هر حال ممکن است که در هر خانه ای وسایل بسیار با ارزش و گرانبهایی وجود داشته باشد که شامل اسناد ، طلا و …. باشند میتوانید برای بالا بردن امنیت آنها از دوربین مداربسته مخفی در پریز برق ،کولر و یا ساعت دیواری استفاده کرد.دوربین مخفی به صورت رم خوری باشد که توسط پلیس ممنوع شده است و گذاشتن دوربین مخفی در اماکن خاص مانند لباس فروشی ها (اتاق های پروو، قرار دادن به سمت پنجره و حیاط )استفاده نمی شود که این دوربین ها استفاده جاسوسی دارد و ممنوع می باشد.

نویسنده:زینلی

لطفا جهت ورود به کانال تلگرام مجموعه پویا کلیک کنید.

https://t.me/pouyacctv

لطفا جهت ورود به صفحه اینستاگرام مجموعه پویا کلیک کنید.

نظرات خود را در اینستا برای ما بنویسید. /https://www.instagram.com/pouyacctv

آدرس : تهران- خیابان جمهوری- بعد از پل حافظ- مرکز تجاری امجد- طبقه همکف- شماره 30

موارد استفاده دوربین مداربسته مخفی
5 (100%) 1 vote

مقالات مرتبط

رونمایی OMNIVISION از سنسور 0.8 میکرون 48 مگاپیکسلی

رونمایی OMNIVISION از سنسور 0.8 میکرون 48 مگاپیکسلی

ادامه خبر
IR CUT در دوربین مداربسته چیست؟

IR CUT در دوربین مداربسته چیست؟

ادامه خبر
معرفی سنسور 12 مگاپیکسلی  OMNIVISION

معرفی سنسور 12 مگاپیکسلی OMNIVISION

ادامه خبر
قابلیت Auto Track چیست؟

قابلیت Auto Track چیست؟

ادامه خبر