لیست اخبار

تصویربرداری حرارتی داهوا به مردم کمک می کند تا جهان را امن تر ببینند:

تصویربرداری حرارتی داهوا به مردم کمک می کند تا جهان را امن تر ببینند

داهوا با بهره گیری از تجربه خود در تحلیل تصاویر دوربین  مدار بسته و الگوریتم های هوشمند ، دستگاه های تصویر برداری حرارتی را با عملکردهای نوآورانه طراحی کرده است که نور مرئی را با نور مادون قرمز به تعادل می رساند و توانایی آن را به طور موثر در نظارت بر یک منطقه در شرایط نور متفاوت کنترل می کند.

در ادامه به سه نمونه از کاربردهای ها اشاره شده است:

  • امنیت مرزی : امنیت مرزی نه تنها امنیت کشور ، بلکه امنیت شهروندان و اموال آنها را نیز سبب می شود. داهوا یک راه حل جامع برای مقابله با چالش های مرزی ایجاد کرده است ، بعنوان مثال برای یک محدوده 100 متری یک عدد دوربین حرارتی دام مدل TPC-SD8320 با زوم 30X میتواند برای هر یک کیلومتر مورد استفاده قرار بگیرد. به این ترتیب با دارا بودن 100 عدد دوربین به طور متناوب در دو طرف مرز مشکل ارائه پوشش لازم بطور کامل از میان میرود.
  • پیشگیری از آتش سوزی در جنگل :آتش سوزی جنگلی بزرگترین فاجعه محسوب می شود ، تلاش برای جلوگیری از آتش سوزی جنگلی سال هاست که مورد بررسی قرار گرفته است ، اما هنوز مشکلات زیادی وجود دارد ، مساحت جنگل ها بسیار زاید است و واحدهای گشت فقط با چشم هایشان می توانند دنبال موارد آتش زا بگردند که در بیشتر مواقع  از دید ایشان پنهان می ماند. برای جلوگیری از آتش سوزی جنگلی به فناوری نیاز است که دقیق تر از چشم انسان کار کند. سیستم نظارت آتش نشانی جنگل هوشمند داهوا به طور خودکار تمام جنگل را و گشت های هوشمند را نظارت می کند ،  در صورت شروع شعله و آتش سیستم به طور خودکار یک زنگ را باعث می شود.
  • معاینه ایستگاه های فرعی: ایستگاه های برق باید در تمام زمان ها امن و پایدار باشند ، گشت تنها کافی نیست زیرا مشکل در یک لحظه ممکن است اتفاق بیافتد و گشت ممکن است قادر به شناسایی خرابی ها و مشکلات خاموش نباشد. داهوا یک سیستم مانیتورینگ زیر زمینی هوشمند اختراع کرده است ، که پس از هر دوره گشت زنی ، ویژگی های گشت زنی هوشمند را تکمیل می کند ، بعبارت دیگر اطلاعات دقیق در اختیار کاربر قرار می دهد و در زمان و انرژی صرفه جویی می کند. علاوه بر این همکاری بین انسان و دستگاه را ممکن می سازد و اگر دمای تجهیزات و بخشی از ایستگاه بیشتر باشد به سیستم مدیریت اعلام هشدار می دهد .

اگر فرض را بر این بگیریم که روشهای معمولی نظارت در برخورد با تهدید به اندازه کافی ، کافی هستند  مقداری زیادی از دارایی و همینطور جان مردمان به خطر خواهد افتاد ، فناوری های پیشرفته برای مقابله با تهدیدات و در کوتاه ترین زمان ممکن به آنها پاسخ خواهند داد ،  دستگاه های تصویر برداری حرارتی داهوا ابزارهایی را برای اطمینان از امنیت در تعدادی از برنامه های کاربردی فراهم می کنند .

http://www.dahuasecurity.com/

لطفا جهت ورود به کانال تلگرام مجموعه پویا کلیک کنید.

https://t.me/pouyacctv

لطفا جهت ورود به صفحه اینستاگرام مجموعه پویا کلیک کنید.

نظرات خود را در اینستا برای ما بنویسید. /https://www.instagram.com/pouyacctv

آدرس : تهران- خیابان جمهوری- بعد از پل حافظ- مرکز تجاری امجد- طبقه همکف- شماره 30

تصویربرداری حرارتی داهوا به مردم کمک می کند تا جهان را امن تر ببینند:
5 (100%) 4 votes

مقالات مرتبط

رونمایی OMNIVISION از سنسور 0.8 میکرون 48 مگاپیکسلی

رونمایی OMNIVISION از سنسور 0.8 میکرون 48 مگاپیکسلی

ادامه خبر
IR CUT در دوربین مداربسته چیست؟

IR CUT در دوربین مداربسته چیست؟

ادامه خبر
معرفی سنسور 12 مگاپیکسلی  OMNIVISION

معرفی سنسور 12 مگاپیکسلی OMNIVISION

ادامه خبر
قابلیت Auto Track چیست؟

قابلیت Auto Track چیست؟

ادامه خبر