لیست اخبار

تصوير دوربين مدار بسته از راه دور

تصوير دوربين مدار بسته از راه دور

برای مشاهده ي تصاوير دوربين مدار بسته از راه دور مي توان از دستگاه  DVR  و اتصال به اينترنت اين تصاوير را دريافت نمود اما قبل از دستيابي لازم است يكسري امكانات فراهم شده باشد.

مثل دسترسي به اينترنت و ديگر وجود يك  IP اختصاصي ،دستگاههاي DVR  مجهز به يك پورت هستند كه اين پورت مي تواند به همراه كابل شبكه به عنوان يك رابط بين دستگاه و مودم باشد .

پس ضرورت دارد كه در محل قرار گيري دوربين مدار بسته حتما اتصال به اينترنت وجود داشته باشد.اين دسترسي براي اين است كه شما هر جا كه باشيد بتوانيد از طريق DVR تصوير دوربين مدار بسته از راه دور داشته باشيد . لازمه ي اتصال با DVR  هم از طريق يك نرم افزار كامپيوتري امكان پذير است اين نرم افزار هم معمولا به همراه دستگاه DVR در يك  CD دريافت مي شود.

البته ضرورتي هم براي نصب اين نرم افزار وجود ندارد شما از طريق ديگري هم مي توانيد  اين كار را انجام دهيد .اين كار از طريق مرورگر هاي اينترنتي امكان پذير مي باشد. اما ممكن است نسبت به زماني كه از نرم افزار استفاده مي كنيد كيفيت و دريافت تصوير خوبي نداشته باشيد.و اگر هم كه قصد داريد براي دريافت تصوير از موبايل يا تبلت استفاده نماييد مي توانيد اين نرم افزار ها را بر روي دستگاه خود نصب نماييد.

ممكن است اين سوال براي شما ايجاد شود كه چگونه مي توان پس از نصب DVR دوربين مدار بسته  و نرم افزار  به DVR اصلي متصل شد و دريافت تصويردوربين مدار بسته از راه دور داشت  ؟

و يا با استفاده از چه رمز عبوري مي توان متصل شد ! گفتیم که وجود يك IP  اختصاصي از ضروريات است و براي دريافت اين IP اختصاصي با شركتي كه اينترنت را از آن خريداري نموديد مي توانيد تماس داشته باشيد پس از دريافت كد يك آدرس اختصاصي هم به شما داده مي شود.شما در قسمت تنظيمات هم مي توانيد رمز دستگاه را تغيير دهيد البته اين نكته را هم فراموش نكنيد كه تنظيمات  دستگاههاي DVR با همديگر متفاوت هستند.باید با يك مشاور و يا يك متخصص صحبت داشته باشيد.

www.negaco.com

لطفا جهت ورود به کانال تلگرام مجموعه پویا کلیک کنید.

https://t.me/pouyacctv

لطفا جهت ورود به صفحه اینستاگرام مجموعه پویا کلیک کنید.

نظرات خود را در اینستا برای ما بنویسید. /https://www.instagram.com/pouyacctv

آدرس : تهران- خیابان جمهوری- بعد از پل حافظ- مرکز تجاری امجد- طبقه همکف- شماره 30

 

 

 

تصوير دوربين مدار بسته از راه دور
5 (100%) 3 votes

مقالات مرتبط

رونمایی OMNIVISION از سنسور 0.8 میکرون 48 مگاپیکسلی

رونمایی OMNIVISION از سنسور 0.8 میکرون 48 مگاپیکسلی

ادامه خبر
IR CUT در دوربین مداربسته چیست؟

IR CUT در دوربین مداربسته چیست؟

ادامه خبر
معرفی سنسور 12 مگاپیکسلی  OMNIVISION

معرفی سنسور 12 مگاپیکسلی OMNIVISION

ادامه خبر
قابلیت Auto Track چیست؟

قابلیت Auto Track چیست؟

ادامه خبر