لیست اخبار

بهترین زمان استفاده از آداپتورهای صنعتی

بهترین زمان استفاده از آداپتورهای صنعتی 

خیلی وقت ها پیش می آید که شخص مجری ، در انتخاب بین آداپتورهای صنعتی آمپر بالا وکتابی آمپر پایین دچار تردید می شود. از لحاظ نحوه تولید و کیفیت تولید، قاب پلاستیکی و یا رو میزی با صنعتی فلزی تفاوتی ندارند. این دو اصولا در نحوه نصب و اجرای پروژه می باشد. اگر شخص مجری و یا به عبارت دیگر نصاب در نظر داشته باشد که آن را داخل باکس در کنار دوربین ها قرار بدهد و از برق 220 ولت نزدیک به آنها برق برساند و فقط تصویر دوربین ها را چه از روی کابل شبکه و چه از روی کابل RG59 کواکسیال به سمت دستگاه ببرد می تواند از  تک و رو میزی استفاده بکند.

اما اگر جایی وجود نداشته باشد که بتوانند آن را داخل باکس کنار دوربین قرار دهند به عنوان مثال ، یک جایی باشد که فقط سیم تصویر و برق را قبلا کشیده اند و یا جایی برای باکس وجود ندارد مانند لابی ها ، مغازه ها ، ادارات و شرکت ها ، کابل آداپتورهای صنعتی و تصویر را همزمان از کابل های ترکیبی استفاده می کنند و تا پای دستگاه می برند و فراخور حال از مدل صنعتی استفاده می کنند .قاعدتا در کنار DVR فضای بسیار کمتری گرفته می شود و داخل رک و یا کمد، 10 و یا 20 و یا 30 آمپر و یا حتی 2 تا 10 آمپر به زیبایی می توانند استفاده کنند . به همکاران توصیه می شود برای مکان هایی که کابل طولانی کشیده می شود

برای دوربین های با متراژ IR 20 یا 30 متر دو آمپر در نظر بگیرند و بیشتر از این حداقل 3 آمپر در نظربگیرند. مثال: اگر شما 8 دوربین داشته باشید و هر کدام 40 یا 50 متر سیم کشی داشته باشند و بخواهید از مدل صنعتی استفاده نماییم  باید یک 30 آمپر برای این پروژه تهیه کنید. آداپتورهای صنعتی که کنار دوربین ها هستند 2 آمپر هستند چون 1.8 جواب میدهند از آنها استفاده می شود.اگر دوربینی متراژ دید در شب بیشتری داشت فراخور پروژه می توان 3 یا 4 آمپر در کنارش قرار داد .

نویسنده : آقای مهران گلزار

لطفا جهت ورود به کانال تلگرام مجموعه پویا کلیک کنید.

https://t.me/pouyacctv

لطفا جهت ورود به صفحه اینستاگرام مجموعه پویا کلیک کنید.

نظرات خود را در اینستا برای ما بنویسید. /https://www.instagram.com/pouyacctv

آدرس : تهران- خیابان جمهوری- بعد از پل حافظ- مرکز تجاری امجد- طبقه همکف- شماره 30

کابل کواکسیال،دوربین،درباره کابل

 

بهترین زمان استفاده از آداپتورهای صنعتی
5 (100%) 5 votes

مقالات مرتبط

رونمایی OMNIVISION از سنسور 0.8 میکرون 48 مگاپیکسلی

رونمایی OMNIVISION از سنسور 0.8 میکرون 48 مگاپیکسلی

ادامه خبر
IR CUT در دوربین مداربسته چیست؟

IR CUT در دوربین مداربسته چیست؟

ادامه خبر
معرفی سنسور 12 مگاپیکسلی  OMNIVISION

معرفی سنسور 12 مگاپیکسلی OMNIVISION

ادامه خبر
قابلیت Auto Track چیست؟

قابلیت Auto Track چیست؟

ادامه خبر