لیست اخبار

بازدید رئیس جمهوری زیمبابوه از ستاد فناوری داهوا 

بازدید رئیس جمهوری زیمبابوه از ستاد فناوری داهوا

به تاریخ 6 آپریل 2018، رئیس جمهور زیمبابوه به همراهی یک هیات از زیمبابوه برای بازدید از دفتر مرکزی داهوا وارد چین شدند . رئیس فن آوری داهوا و مدیر کل امور بین الملل داهوا از مهمانان خود به گرمی استقبال کردند.زیمبابوه جایگاه مهم تمدن در آفریقای جنوبی است . رئیس جمهور این کشور به طور جدی بازسازی اقتصادی این کشور را تحت نظر دارد و به دنبال فرصت هایی برای توسعه اقتصادی و سرمایه گذاری است .

مدیریت داهوا ضمن پذیرایی بسیار گرم و صمیمی از میهمانان خود توانایی اصلی داهوا در زمینه نظارت تصویری را برای میهمانان آفریقایی خود بازگو کرد. وی افزود که کمپانی داهوا به طور پیوسته ارتباطات سالم با بازار زیمبابوه را حفظ کرده و در آینده این کمپانی عظیم به دنبال کمک به نقاط قوت آن برای توسعه اقتصادی در زیمبابوه است.

رئیس جمهور میهمان از داشتن فرصتی برای بازدید از ستاد فناوری داهوا ابرزا قدردانی کرد ، وی اذعان کرد که سالن نمایش داهوا وی را به شدت تحت تاثیر قرار داده و چشمان وی را به سمت جدیدی از تکنولوژی و نو آوری باز کرده است . تکنولوژی داهوا دارای فن آوری های پیشرفته و محصولاتی با توانایی حمایت از قانون و اطمینان از یک جامعه مسالمت آمیز ، حفاظت از جامعه و ساکنانش در مقابل فعالیت های جنایتکارانه و حتی دفاع از امنیت مرزهای ملی است .

رئیس جمهور زیمبابوه معتقد است که این نقاط قوت می توانند به کشورش در توسعه و پیشرفت سریع کمک شایانی بکنند .کمپانی داهوا نیز امیدوار است که اصلاحات این کشور نقش مهمی را ایفا کند .تکنولوژی داهوا در سال 2008 وارد بازار آفریقا شد ، جایی که رشد اقتصادی پایدار را به دست آورد. از سال 2015 تکنولوژی داهوا به طور مستمر شرکت های تابعه خود را در آفریقای جنوبی ، کنیا ، تونس و مراکش به جهت فروش و حمایت فنی به بازار آفریقا تاسیس کرد. تکنولوژی داهوا از سال 2014 فعالیت رسمی خود را در کشور زیمبابوه آغاز کرد و به تدریج شبکه کانال محلی خود را گسترش داد. امروزه ، روند توسعه به داهوا اجازه داده است تا بیشتر در بازار امنیت محلی شرکت کند و به مشتریان خدمات بیشتری را برساند .

https://www.dahuasecurity.com/newsEvents/pressRelease/1727

تهیه شده در تیم تحقیقاتی مجموعه پویا

لطفا جهت ورود به کانال تلگرام مجموعه پویا کلیک کنید.

https://t.me/pouyacctv

لطفا جهت ورود به صفحه اینستاگرام مجموعه پویا کلیک کنید.

نظرات خود را در اینستا برای ما بنویسید. /https://www.instagram.com/pouyacctv

آدرس : تهران- خیابان جمهوری- بعد از پل حافظ- مرکز تجاری امجد- طبقه همکف- شماره 30

021-66756393-4

 

بازدید رئیس جمهوری زیمبابوه از ستاد فناوری داهوا 
امتیاز بدهید

مقالات مرتبط

رونمایی OMNIVISION از سنسور 0.8 میکرون 48 مگاپیکسلی

رونمایی OMNIVISION از سنسور 0.8 میکرون 48 مگاپیکسلی

ادامه خبر
IR CUT در دوربین مداربسته چیست؟

IR CUT در دوربین مداربسته چیست؟

ادامه خبر
معرفی سنسور 12 مگاپیکسلی  OMNIVISION

معرفی سنسور 12 مگاپیکسلی OMNIVISION

ادامه خبر
قابلیت Auto Track چیست؟

قابلیت Auto Track چیست؟

ادامه خبر