لیست اخبار

ایجاد جهانی به هم پیوسته به کمک تکنولوژی HDCVI- IoT داهوا

 تکنولوژی HDCVI- IoT داهوا

HDCVI-IoT چیست ؟  

این تکنولوژی HDCVI- IoT داهوا  مختص داهوا ایجاد شده است . HDCVI برترین و بهترین تکنولوژی HD-over-coax می باشد که قابلیت انتقال صدا ، ویدئو ، برق را دارد و سیگنال ها را از طریق زیر ساخت های آنالوگ قبلی کنترل می کند. در حال حاضر خط تولید شامل دوربین های  front-end با رزولوشن بیش از 4K  می باشد. پایداری و استحکام بیرونی و کیفیت تصاویر بسیار عالی باعث استفاده این محصول در سرتاسر جهان شده است.

HDCVI HD-over-coaxial تکنولوژی ، انتقال هم زمان صدا و تصویر را دارا می باشد که مسافت طولانی بر روی آن بی تاثیر است و و قابلیت عملکرد بدون هیچ اتصال اینترنتی را دارد، که بر این اساس داهوا ، اولین در ارائه HDCVI-IoT می باشد. این تکنولوژی باعث نظارت و مانیتورینگ دقیق تر می شود.

یکی از تکنولوژی های هسته ای و اصلی IoT ، ادغام سنسورها و  فرستنده گیرنده  بر روی هر دستگاه می باشد. این تکنولوژی دستگاه را قادر می سازد که هوش مصنوعی را درک و قضاوت کند . برای مثال اگر کسی به زور وارد مکانی که سیستم امنیتی بالایی دارد بشود ، دوربین معمولی قادر است فقط فیلم گرفته شده  در زمان خاص را باز نمایش بدهد ، این در حالی است که دوربین Motion Eye ، تکنولوژی HDCVI- IoT داهوا قادر است به دقت موقعیت هایی مانند حرکت یک سگ یا تکان خوردن برگ های درختان را فیلتر کند و زنگ خطر را در زمان واقعی به صدا در بیاورد و این در حالی است که ویدئو نیز برای تایید زنگ خطر در دسترس می باشد. به طور خلاصه این تکنولوژی همانند عملکرد نظارت تصویری ارتقا یافته است و می تواند به علت پاسخ دهد و عملکرد صحیح نشان دهد.

امکانات و برنامه های کاربردی سری LINCA:

تکنولوژی HDCVI- IoT داهوا در چهار مرحله کار می کند ، دوربین های front-end  دریافت اطلاعات را انجام می دهند و آن را به محل ذخیره back-end ارسال می کنند که در این محل کنترل و محاسبه سناریو صورت می گیرد.برای اپلیکیشن های کوچک و متوسط off-line local IoT ، داهوا سری linCa ، محصولات  front-end  را که شامل LC1220T-TH ، یک دوربین 2 مگاپیکسلی با سنسورهای دما و رطوبت و LC1200SL-W ، و دوربین 2 مگاپیکسلی با  ورودی بدون سیم است در نظر گرفته است. هر دو توسط محل ذخیره  backend  پشتیبانی می شوند.

HDCVI4.0 برای افزایش پتانسیل فضای بازار HD analog فعالیت می کند و حفاظت از سرمایه گذاری مشتریان HDCVI را به عهده دارد. به عنوان یک جز کلیدی در HDCVI4.0، HDCVI-IoT ، با فواید انتقال کواکسیال  ویدئو HD و IoT ترکیب می شود .این نوآوری تکنولوژیکی اثر 1+1>2  به وسیله ادغام اطلاعات سنسورها، ویدئو و تکنولوژی HDCVI- IoT داهوا  برای یک نظارت جامع و بسیط ایجاد می کند . به عنوان یک چشم تیزبین، به صدا درآوردنده اخطار ( زنگ خطر ) و حتی اولین کمک کننده فعالیت می کند .دیگر جز کلیدی HDCVI 4.0 ،  HDCVI-AI حتی قبل از وقوع حادثه اخطار می فرستد، قابلیت آنالیز داده ها  و فیلم های دریافت شده را دارد که به طور موضوعی در خور تامل و بررسی است .

a&s INTERNATIONAL

October 2017- 226

www.asmag.com

تهیه شده در تیم تحقیقاتی مجموعه پویا

لطفا جهت ورود به کانال تلگرام مجموعه پویا کلیک کنید.

https://t.me/pouyacctv

لطفا جهت ورود به صفحه اینستاگرام مجموعه پویا کلیک کنید.

نظرات خود را در اینستا برای ما بنویسید. /https://www.instagram.com/pouyacctv

آدرس : تهران- خیابان جمهوری- بعد از پل حافظ- مرکز تجاری امجد- طبقه همکف- شماره 30

021-66756393-4

 

ایجاد جهانی به هم پیوسته به کمک تکنولوژی HDCVI- IoT داهوا
5 (100%) 8 votes

مقالات مرتبط

رونمایی OMNIVISION از سنسور 0.8 میکرون 48 مگاپیکسلی

رونمایی OMNIVISION از سنسور 0.8 میکرون 48 مگاپیکسلی

ادامه خبر
IR CUT در دوربین مداربسته چیست؟

IR CUT در دوربین مداربسته چیست؟

ادامه خبر
معرفی سنسور 12 مگاپیکسلی  OMNIVISION

معرفی سنسور 12 مگاپیکسلی OMNIVISION

ادامه خبر
قابلیت Auto Track چیست؟

قابلیت Auto Track چیست؟

ادامه خبر