لیست اخبار

اهميت دوربين مدار بسته نظارتي و امنيتي

اهميت دوربين مدار بسته نظارتي و امنيتي 

اهمیت دوربین مدار بسته با رايج شدن سیستم های شتاب رایج شد و بانك ها موظف به رعايت قوانين و اصولي بودند كه يكي از آنها مجهز بودن به سيستم هاي نظارتي و امنيتي بود.محل نصب اين دوربين ها فضاهاي مهمي همچون گاو صندوق و باجه ها و ورودي و خروجي بود. اهميت دوربين مدار بسته و بازبيني تصاوير به  حدي بود كه  مشكلات بسياري مرتفع گرديد و امنيت بيشتري نيز بر محيط حاكم شد.در نتيجه تقاضاي نصب دوربين افزايش يافت .البته مسئله اي كه وجود داشت نقاطي بود كه دور از دسترسي بود و امكان بازبين و بررسي وجود نداشت و به همين دليل درخواست مسئولين اين بار افزايش تعداد دوربين هاي مداربسته بود.

اهمیت دوربين مدار بسته در جايگاههاي مختلف

براي نصب دوربين مداربسته حتما اين قسمت ها بايد در نظر گرفته شود.

براي كنترل پياده رو و خيابان

درب هاي ورودي

براي مهمانان و فضاي انتظار

براي صندوق ها و اسناد

مشاهده كاربران و باجه ها و پيشخوان و كنترل پول ها و تراول ها و راه پله ها و البته در اين قسمت ها به تعداد مشخصي نصب دوربين مداربسته نياز است .ارتفاع نصب دوربين و اينكه چگونه ديدي تصويري داشته باشيد هم بسيار مهم است كه به شما در ادامه توضيح داده خواهد شد .قراردهي دوربين ها بايد طوري باشد كه پشت به نور تعبييه شوند .لازم است كه در تعداد دوربين ها و ارتفاع نصب آنها دقت شود براي اينكه تداخلي در بازبين تصاوير پيش نيايد.

اهميت دوربين مدار بسته تا حدي است كه براي قسمت هاي مختلف به لحاظ ظاهري نمي تواند به يك نوع و شكل باشد . بسته به جايگاه قرارگيري به لحاظ ساختاري  متفاوت خواهد بود.تا براي شما بازبيني خوبي را فراهم آورد .مثلا براي دوربين هاي باجه كه كاربرد آن خواندن شماره هاي  ATM مي باشد و يا دربهاي ورود و خروج از دوربين هاي گردان استفاده مي شود .

و براي ديدن چهره مشتري كه دوربين ها در پشت باجه نصب مي گردند از دوربينهاي بايگاني استفاده مي شود. اهميت  تكنولو‍ژي در بانكها به حدي است كه هميشه بايستي از با كيفيت ترين محصولات استفاده نمايد براي ايجاد امنيت بيشتر .يكي ديگر از نكات قابل توجه مي تواند لنز دوربين هاي مداربسته باشد كه وضوح تصوير را براي شما به صورت دقيق و واضح آشكار سازد.تنظيم لنز ها بر هدف است و براساس هدف تعيين شده در يك فاصله ي استاندارد قرار خواهد گرفت.

WWW.negaco.com

لطفا جهت ورود به کانال تلگرام مجموعه پویا کلیک کنید.

https://t.me/pouyacctv

لطفا جهت ورود به صفحه اینستاگرام مجموعه پویا کلیک کنید.

نظرات خود را در اینستا برای ما بنویسید. /https://www.instagram.com/pouyacctv

آدرس : تهران- خیابان جمهوری- بعد از پل حافظ- مرکز تجاری امجد- طبقه همکف- شماره 30

 

اهميت دوربين مدار بسته نظارتي و امنيتي
5 (100%) 1 vote

مقالات مرتبط

رونمایی OMNIVISION از سنسور 0.8 میکرون 48 مگاپیکسلی

رونمایی OMNIVISION از سنسور 0.8 میکرون 48 مگاپیکسلی

ادامه خبر
IR CUT در دوربین مداربسته چیست؟

IR CUT در دوربین مداربسته چیست؟

ادامه خبر
معرفی سنسور 12 مگاپیکسلی  OMNIVISION

معرفی سنسور 12 مگاپیکسلی OMNIVISION

ادامه خبر
قابلیت Auto Track چیست؟

قابلیت Auto Track چیست؟

ادامه خبر