لیست اخبار

اعطای رتبه اول به تکنولوژی داهوا PSPO در KITTI FLOW 2015

اعطای رتبه اول به تکنولوژی داهوا PSPO در KITTI FLOW 2015

مجموعه معیارهای بینایی KITTI ، یک معیار برای ارزیابی عملکرد کامپیوتر است ، این معیار توسط موسسه تکنولوژی Karlsruhe و موسسه فن آوری تویوتا در شیکاگو تاسیس شد. این نخستین و بزرگترین معیار برای دید در رانندگی است .KITTI  شامل تصاویر واقعی جمع آوری شده از صحنه های مختلف جاده ، از خیابان های شهری به جاده های کشوری و بزرگراه هاست . هر تصویر حاوی یک سناریو مانند یک وسیله نقلیه شلوغ یا عابرین پیاده است ، که شامل :  جریان نور، جریان صحنه ، حساسیت بصری /SLAM، تشخیص ابعاد سه بعدی ، ردیابی سه بعدی و تشخیص جاده یا خط است.

موسسه تحقیقات مرکزی داهوا بر اساس تکنولوژی های استریو و چند قاب ، از مدل های مسطح و اطلاعات عمیق استفاده می کنند و مدل صحنه چند در جه ای را که پیکسل ها ، بخش ها ، نقشه ها و اهداف را نشان می دهد ، از طریق بر چسب زدن و تجزیه و تحلیل پس زمینه استاتیک در صحنه ها ایجاد می کند. مراحل بالا روش PSPO 3D Scene Flow داهوا را کاملا توضیح داد . این متد جدید داهوا دیگر شرکت کنندگان در KITTI FLOW 2015 را مغلوب کرد، شرکت کنندگان دیگر به ترتیب زیر بودند:

  • Max Planck Institute for intelligent systems (MPI)
  • Swiss Federal institute in Zurich (ETH Zurich)
  • TU Graz institute of computer graphics and vision (ICG)
  • well-known university labs from the University of Tokyo
  • University of Toronto and Brown University

این نشان دهنده پیشرفت در تجزیه و تحلیل صحنه های سه بعدی و تکنولوژی پیش بینی حرکت بر اساس سیستم عامل تلفن های همراه ، پایه ای محکم برای توسعه محصولاتی مانند رانندگی خودکار و حرکت ربات های هوشمند است .

این جریان سه بعدی صحنه ، یک الگوریتم هسته ای برای تعیین ساختارهای هندسی فضایی است.زمانی که سیستم عامل تلفن همراه محیط خود را شناسایی می کند ، اپلیکیشن های مختلف خود را در موقعیت های مختلفی مانند محل، تعیین مسیر ، تصادفات و …به راه می اندازد. همچنین این سیستم می تواند در معنا شناسی ادراک محیطی به کاربر کمک شایانی کند. تخمینی که توسط الگوریتم های جریان سه بعدی صحنه زده می شود می تواند با استفاده از تطبیق نوری در فضاهای تصویری 2 بعدی نقشه برداری شوند .

رکورد جدید داهوا در زمینه جریان سه بعدی یک بار دیگر توانایی تحقیقات علمی این کمپانی بزرگ را به جهانیان ثابت کرد . ماموریت داهوا ایجاد یک جامعه امن تر و زندگی هوشمندانه تر است و بر روی نوآوری ، کیفیت و خدمات تمرکز خواهد کرد ، تا به شرکا و مشتریانش در سرتاسر دنیا خدمت کند .

http://www.dahuasecurity.com/

تهیه شده در تیم تحقیقاتی مجموعه پویا

لطفا جهت ورود به کانال تلگرام مجموعه پویا کلیک کنید.

https://t.me/pouyacctv

لطفا جهت ورود به صفحه اینستاگرام مجموعه پویا کلیک کنید.

نظرات خود را در اینستا برای ما بنویسید. /https://www.instagram.com/pouyacctv

آدرس : تهران- خیابان جمهوری- بعد از پل حافظ- مرکز تجاری امجد- طبقه همکف- شماره 30

021-66756393-4

 

 

اعطای رتبه اول به تکنولوژی داهوا PSPO در KITTI FLOW 2015
5 (100%) 3 votes

مقالات مرتبط

رونمایی OMNIVISION از سنسور 0.8 میکرون 48 مگاپیکسلی

رونمایی OMNIVISION از سنسور 0.8 میکرون 48 مگاپیکسلی

ادامه خبر
IR CUT در دوربین مداربسته چیست؟

IR CUT در دوربین مداربسته چیست؟

ادامه خبر
معرفی سنسور 12 مگاپیکسلی  OMNIVISION

معرفی سنسور 12 مگاپیکسلی OMNIVISION

ادامه خبر
قابلیت Auto Track چیست؟

قابلیت Auto Track چیست؟

ادامه خبر