لیست اخبار

رده بندی فروش سال 2018 توسط مجله ASIASECURITY  اعلام شد 

رده بندی فروش سال 2018 توسط مجله ASIASECURITY  اعلام شد

طبق رسم هر ساله مجله ASIASECURITY که یکی از معتبرترین مجله ها و ارگان های سیستم های حفاظتی جهان است میزان فروش 50 شرکت معتبر اعلام شد.هایک ویژن به مانند سابق کماکان در اوج و در رتبه اول  باقی موند و داهوا به رشد خودش ادامه داد و به رتبه دوم جهان رسید. در ادامه و رتبه چهارم کارخانه آس ابلوی و سپس BOSCH و در رتبه پنجم کارخانه AXIS قرار دارد.این نشان می دهد که دوربین مداربسته چه فروش بزرگی در کل جهان دارد.سهم بسزایی در این 50 شرکت برتر ، شرکت های تولید دوربین مداربسته هستند که اکثرا داخل چین هستند ، بخشی هم در اروپا، آمریکا و کره جنوبی قرار دارند .

 رتبه کارخانه آس ابلوی

کارخانه آس ابلوی که رتبه سوم را دارد در زمینه تولید دستگیره های برقی ، دستگیره های هوشمند ، گیت های ورود و خروج و ACCESS CONTROL فعالیت می کند.اما چیزی که قابل توجه هستش رشد فزاینده فروش داهوا و هایک ویژن است که هایک ویژن با 26% و داهوا با 40% رشد فروش پیشتاز این رقابت هستند.از شرکت های معتبر می توان به هانوهاتکوین HANWHA TECHWIN که جایگزین سامسونگ تکوین در کره جنوبی شده و رتبه هشتم را به مانند پارسال دارد اشاره کرد . همچنین کارخانه TIANDY توانسته خودش را از رتبه یازدهم به نهم برساند که تولید دوربین مداربسته تحت شبکه انجام می دهد .

در بین پنجاه شرکتی که امسال در لیست هستند

تغییرات آنچنانی مشاهده نمی شود ، اکثرا برندها و کارخانه ها با یک یا دو پله صعود یا تنزل روبرو بودند اما دو شرکت که تا به حال داخل لیست نبودند اضافه شده اند و این تنها نشان دهنده این است که این شرکت ها به تازگی حسابرسی شده اند و ممکن است سالهای گذشته هم مشابه همین فروش را داشته اند و شرکت های جدید و تازه تاسیس شده ای نیستند.اما فقط یک شرکت با تنزل روبرو بوده که شرکت AVETECH  بوده که تا رتبه های پایانی جدول از فروش عقب افتاده و این نشان دهنده کاهش فروش آنها می باشد و این در صورتی است که آنها یکی از قدیمی ترین برندهای جهان هستند.

احتمال پرفروش ترین برند جهان در سال 2019 کدام است ؟

به احتمال خیلی زیاد در سال های آینده هم همین شرکت ها کماکان رقابت را در پیش داشته باشند و کماکان       هایک ویژن و داهوا در سال 2019 هم جز پرفروش ترین برندهای جهان باقی بمانند .البته سیاست های جدید آمریکا کمی به این دو شرکت ضربه زده ولی با سیاست هایی که پیش گرفته اند به مانند شراکت در فروش کالا به وسیله برندهای آمریکایی احتمالا بتوانند فروش خودشان را تضمین کنند.البته ورود به حوزه فروش دزدگیر ، دستگیره هوشمند ، آلارم یا دزدگیر اماکن ، همچنین ساختمان هوشمند توسط این دو کمپانی بزرگ احتمال خیلی زیاد بتواند رشد فروش چشمگیری را برای آنها به ارمغان داشته باشد.

نظر شما در مورد این رده بندی چیست ؟

آیا به نظر شما رده بندی شرکت های حفاظتی بین المللی فقط با آپشن فروششان درست است یا باید آیتم های دیگری را نیز در نظر گرفت ؟ آیا واقعا شرکت هایی مثل داهوا و هایک ویژن استحقاق همچنین رتبه ای را دارند و به نظر شما می توانند این رتبه را حفظ کنند ؟و یا اینکه شما شرکت دیگری را لایق همچنین فروش هایی می دانید و حدس می زنید در آینده ای نه چندان دور جایگزین داهوا و هایک ویژن بشوند ؟

نویسنده : آقای مهران گلزار

لطفا جهت ورود به کانال تلگرام مجموعه پویا کلیک کنید.

https://t.me/pouyacctv

لطفا جهت ورود به صفحه اینستاگرام مجموعه پویا کلیک کنید.

نظرات خود را در اینستا برای ما بنویسید. /https://www.instagram.com/pouyacctv

آدرس : تهران- خیابان جمهوری- بعد از پل حافظ- مرکز تجاری امجد- طبقه همکف- شماره 30

(لطفا به اشتراک بگذارید )

 

 

رده بندی فروش سال 2018 توسط مجله ASIASECURITY  اعلام شد 
امتیاز بدهید

مقالات مرتبط

ذخیره سازی و پهنای باند دوربین مداربسته

ذخیره سازی و پهنای باند دوربین مداربسته

ادامه خبر
دوربین های Dahua Eco-Savvy 3.0 ساخته شده توسط شرکای استراتژیک DIPP Ivideon

دوربین های Dahua Eco-Savvy 3.0 ساخته شده توسط شرکای استراتژیک DIPP Ivideon

ادامه خبر
مزیت سوئیچ های سیسکو نسبت به برند های دیگر چیست؟

مزیت سوئیچ های سیسکو نسبت به برند های دیگر چیست؟

ادامه خبر
رونمایی از تکنولوژی H265 ضبط کننده های موبایل داهوا

رونمایی از تکنولوژی H265 ضبط کننده های موبایل داهوا

ادامه خبر