لیست اخبار

ارائه راه حل IP داهوا برای Sinan Erdem Dome ترکیه

ارائه راه حل IP داهوا برای

Sinan Erdem Dome ترکیه

Sinan Erdem یکی از بزرگترین مکان ها در ترکیه است که از آن به منظورهای مختلفی استفاده می شود. ظرفیت این سالن که در استانبول واقع شده است تا 22500 نفر است و میزبان رویدادهایی از قبیل کنسرت ، مسابقات تنیس و بازی های بسکتبال بوده است.

چالش ها :

این سالن برای مسابقات قهرمانی بسکتبال اروپا در سال2017 انتخاب شد ، به همین دلیل نیاز اینکه این سالن از نظر سیستم های امنیتی مجهزتر شود احساس شد. مقیاس بزرگ گنبد این سالن باعث شد که برای حمایت جامع از این سیستم به 64 عدد صفحه نمایش ، صدها عدد دوربین و ذخیره ساز های back-end و مدیریت زیر ساخت نیاز شود.

راه حل :

داهوا در این ساختمان از سیستم های امنیتی با کیفیتی استفاده کرد که می توان به تعداد 600 عدد دوربین IP، دوربین مداربسته اسپید دام ، دوربین های ANPR، NVR ، VIDEO WALL ، دستگاه های  VIDEO MATRIX و لوازم جانبی مورد نیاز اشاره کرد.

برای حمایت بهتر و بیشتر از استادیم در مقابل تهدیدات موجود ، راه حل امنیتی داهوا از تعدادی از تکنولوژی های تشخیص هوشمندانه مانند آنالیز هوشمندانه که شامل تشخیص حرکت ،TRIPWIRE، INTRUSION و قابلیت ردیابی هوشمند می باشد استفاده کرد.PLATE RECORD ها بر روی NVR ها نصب شدند و افسران براحتی می توانستند با این سیستم ها کار کنند. در کمتر از یک هفته نصب ، تست و آموزش افراد انجام شد و سالن کاملا برای انجام مسابقات ورزشی بین المللی آماده بود .

فواید :

در طی یک هفته سیستم نظارتی امنیتی با آخرین تکنولوژی پیشرفته بروزرسانی شد و درخواست تجدید نظر بسیاری از افراد و ارگانها برای گرفتن مراسم و جشنها در این سالن از سر گرفته شد .فن آوری هوشمند داهوا تعداد زیادی از عملیات نظارتی را به صورت هوشمند انجام داد، نتیجه این خواهد بود که فشار کار به طرز قابل توجهی از روی کارگران برداشته خواهد شد.

هر گوشه ای از استادیوم توسط دوربین های مدار بسته داهوا پوشش داده شد ، و این دوربین های مداربسته ویدئوهای با کیفیتی را در اختیار کاربر قرار می دهند .داهوا همچنین فلسفه مشتری محور خود را دنبال می کند و با ارائه محصولات با کیفیت ، پشتیبانی فنی ، آموزش عملیات و خدمات پس از فروش مشتریان خود را راضی نگه می دارد.

https://www.dahuasecurity.com/newsEvents/successStories/91/651

لطفا جهت ورود به کانال تلگرام مجموعه پویا کلیک کنید.

https://t.me/pouyacctv

لطفا جهت ورود به صفحه اینستاگرام مجموعه پویا کلیک کنید.

نظرات خود را در اینستا برای ما بنویسید. /https://www.instagram.com/pouyacctv

آدرس : تهران- خیابان جمهوری- بعد از پل حافظ- مرکز تجاری امجد- طبقه همکف- شماره 30

(لطفا به اشتراک بگذارید )

 

 

 

ارائه راه حل IP داهوا برای Sinan Erdem Dome ترکیه
5 (100%) 1 vote

مقالات مرتبط

رابط کاربری RS485 و RS232 چیست؟

رابط کاربری RS485 و RS232 چیست؟

ادامه خبر
درباره(یونی ویو) UNV-UNIVIEW بیشتر بدانیم

درباره(یونی ویو) UNV-UNIVIEW بیشتر بدانیم

ادامه خبر
تاریخچه سیستم های نظارتی تصویری دوربین مداربسته امنیتی 

تاریخچه سیستم های نظارتی تصویری دوربین مداربسته امنیتی 

ادامه خبر
ایجاد راه حل های هوشمند با همکاری فی مابین داهوا و شرکای خود

ایجاد راه حل های هوشمند با همکاری فی مابین داهوا و شرکای خود

ادامه خبر