انجمن امنیتی 2018 داهوا چیست ؟

انجمن امنیتی 2018 داهوا چیست ؟

انجمن امنیتی 2018 داهوا یک فرمول جدید است که پاسخگوی نیازهای صنعت امنیتی امروز می باشد.  بزرگترین تولید کنندگان و افراد مسئول امنیت دولتی در بخش عمومی و صنعتی در تاریخ 29 نوامبر 2018 در هتل رنسانس در warsaw برگزار شد .

دلیلی که این رویداد را نسبت به دیگر رویدادها متمایز کرد این واقعیت بود که رهبران صنعت امنیت در یک جا دور هم جمع شدند ، هر کدام در یکی از زمینه های دوربین ، نرم افزار ، VMS، ذخیره سازی داده ها ، SI فعالیت داشتند . تکنولوژی داهوا DAHUA TECHNOLOGY به عنوان یک رهبر در زمینه ارائه راه حل برای سیستم های امنیتی از این افراد دعوت کرد تا با بحث و گفتگو با یکدیگر بتوانند درباره وضعیت کنونی و آینده این صنعت با یکدیگر به بح و مذاکره بنشینند .

در این مجمع که توسط داهوا دایر شد افراد قادر خواهند بود تا با امکانات تکنولوژیکی امروزی آشنا شوند و آنچه را که در سال های آینده انتظار آن را دارند پیدا کنند. با توجه به حضورSYSTEM INTEGRATOR  در این مجمع ، مشکلات و راه حل های عملی آنها مورد بحث قرار گرفت .

8 سخنرانی توسط 6 کارشناس که نماینده رهبران صنعت امنیتی هستند ارائه شد ، جدیدترین و به روز ترین راه حل ها مورد بحث و گفتگو قرار گرفت. تولید کنندگان ، طراحان و مدیران مسئول امنیت همگی در قبال زیر ساخت های امنیتی مسئول خواهند بود .

https://www.dahuaforum2018.com/en

لطفا جهت ورود به کانال تلگرام مجموعه پویا کلیک کنید.

https://t.me/pouyacctv

لطفا جهت ورود به صفحه اینستاگرام مجموعه پویا کلیک کنید.

نظرات خود را در اینستا برای ما بنویسید. /https://www.instagram.com/pouyacctv

آدرس : تهران- خیابان جمهوری- بعد از پل حافظ- مرکز تجاری امجد- طبقه همکف- شماره 30

(لطفا به اشتراک بگذارید )

 

انجمن امنیتی 2018 داهوا چیست ؟
5 (100%) 1 vote