لیست اخبار

راه حل امنیتی داهوا برای امنیت عمومی در Boa Vista :

راه حل امنیتی داهوا برای امنیت

عمومی در Boa Vista :

امنیت Boa Vistaدر تاریخ 11 ژانویه 2016 ، تکنولوژی داهوا که یکی از تولید کننده های پیشرو در زمینه محصولات نظارت تصویری در چین است راه حل امنیتی شهر ایمن برای Boa Vista در برزیل ارائه داد .Boa Vistaپایتخت ایالت برزیلی Roraima می باشد. این شهر در غرب رودخانه Branco  و در 220 کیلومتری مرز برزیل و ونزوئلا واقع شده است .  این شهر تنها پایتخت برزیلی است که در شمال استوا قرار دارد . این شهر آب و هوای گرمسیری با رطوبت را تجربه می کند

برخی از ساکنین این شهر به جرم و جنایت ، خرابکاری و همکاری با گروه های تروریستی روی آورده بودند .این امر به طور مستقیم بر سلامت اقتصادی ، سیاسی و شخصی جامعه تاثیر گذارده بود . برای جلوگیری از جرم و خشونت ، ایجاد یک محیط بهتر برای همه مردم به منظور زندگی و کار بهتر ، داهوا پیشنهاد ایمن سازی این شهر را به ایشان ارائه داد.

راه حل امنیتی شهر امن داهوا

بر اساس ترکیبی از ویدئو و داده های چند رسانه ای بود . مرکز نظارت بر دوربین های شبکه داهوا در داخل CBD واقع شد و 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز مشغول به کار و فعالیت شد. این مرکز بیش از 100 دوربین در سراسر شهر دارد که این دوربین های شبکه می توانند حوادث را در زمان واقعی مشاهده و شناسایی کنند .برای ذخیره سازی ویدئوها از ویدئو رکوردر 4832 که ویدئوها را تا 5MP HD پشتیبانی می کنند استفاده شد. این سیستم به صورت ماکزیمم از 32 کانال ورودی دوربین شبکه پشتیبانی می کند . تا پهنای باند 200مگابیت در ثانیه را پشتیبانی می کند و می تواند تا پیش نمایش و پخش 5MP را داشته باشد.جریانهای چند رسانه ای ویدئو می توانند پهنای باند مورد نیاز برای جریان ویدئو با کیفیت بالا را کاهش دهند .

ضبط ویدئوی شبکه داهوا 4832 می تواند با انواع مختلف دوربین ها در محیط های فعال ، در محل و از راه دور کار کند.ویلیام ژو مدیر فروش آمریکای لاتین و آفریقا در داهوا تکنولوژی گفت :راه حل امنیتی امن داهوا برای شهر Boa Vista  برای پیاده سازی نظارت و ضبط در زمان واقعی بود . این نقش مهمی در برخورد با شرایط اضطراری و تضمین امنیتی کل شهر داشت .

https://www.dahuasecurity.com/newsEvents/successStories/51/43?us

لطفا جهت ورود به کانال تلگرام مجموعه پویا کلیک کنید.

https://t.me/pouyacctv

لطفا جهت ورود به صفحه اینستاگرام مجموعه پویا کلیک کنید.

نظرات خود را در اینستا برای ما بنویسید. /https://www.instagram.com/pouyacctv

آدرس : تهران- خیابان جمهوری- بعد از پل حافظ- مرکز تجاری امجد- طبقه همکف- شماره 30

(لطفا به اشتراک بگذارید )

راه حل امنیتی داهوا برای امنیت عمومی در Boa Vista :
5 (100%) 2 votes

مقالات مرتبط

رونمایی OMNIVISION از سنسور 0.8 میکرون 48 مگاپیکسلی

رونمایی OMNIVISION از سنسور 0.8 میکرون 48 مگاپیکسلی

ادامه خبر
IR CUT در دوربین مداربسته چیست؟

IR CUT در دوربین مداربسته چیست؟

ادامه خبر
معرفی سنسور 12 مگاپیکسلی  OMNIVISION

معرفی سنسور 12 مگاپیکسلی OMNIVISION

ادامه خبر
قابلیت Auto Track چیست؟

قابلیت Auto Track چیست؟

ادامه خبر