لیست اخبار

POE SWITCH  برند داهوا

POE SWITCH  برند داهوا

ویدئوهای اشکال دار و با تاخیر طولانی از رایج ترین مشکلات در پروژه هایی هستند که از دوربین های IP از آنها استفاده می شود . شبکه دوربین مدار بسته IP  متفاوت از شبکه ارتباطات داده های سنتی است و مشکلاتی از قبیل تاخیر ، ویدئوهای اشکال دار در آنها به کرات دیده می شود . کمپانی داهوا با فناوری پیشرفته و ارائه دهنده راه حل های پیشرو در جهان با عمق دانشی بسیار زیاد در سیستم نظارت تصویری فعال است. SWITCH POE داهوا با طراحی منحصر به فرد با توجه به ویژگی های جریان های ویدئویی و حل مشکلات فوق الذکر به بازار آمد.

داهوا به تازگی دو مدل POE SWITCH 16/24 پورت به بازار عرضه کرده است :

PFS4218-16ET-190/240 (190W and 240W optional)

PFS4226-24ET-240/360 (240W and 360W optional)

این دو مدل سوئیچ به خصوص بر اساس تجربه غنی در زمینه سیستم نظارت تصویری که ایده آل برای انتقال ویدئو هستند طراحی شده اند :

PFS4218-16ET-190/240

PFS4226-24ET-240/360

مدیریت  POE :

دو ویژگی اصلی عبارتند از :

  • تنظیمات POE : قابلیت تنظیم POE این امکان رابه کاربر می دهد که به صورت دستی برخی از روابط مدیریت وبسایت را تنظیم کند ، که همزمان می تواند مقداری انرژی مازاد برای دوربین های IP  ذخیره کند ، مانند دوربین های IP  مادون قرمز که به انرژی و قدرت بیشتری در طول روز و شب نیازمند هستند ، علاوه بر این مصرف برق در زمان واقعی را نیز نشان می دهد.
  • POE سبز: این ویژگی به کاربر اجازه می دهد تا برای مصرف POE خود برنامه ای در نظر بگیرد که به POE این اجازه را می دهد که مقدار نیرو و قدرت مشخصی در مدت زمان خاصی ذخیره کند. برای مثال ما می توانیم زمان را روی 09:00 تا 21:00 تنظیم کنیم ،و این بدین منظور است که POE SWITCH  انرژی مصرفی را از ساعت 9 صبح تا 9 شب فراهم می آورد و در خارج از این بازه زمانی انرژی را قطع کرده و در مصرف آن صرفه جویی می کند .

انتقال POE  تا فاصله ای طولانی در حدود250 متر :

فاصله نرمال و معمول انتقال یک POE  تا 100 متر است ، PFS4218-16ET-190/240 و PFS4226-24ET-240/360 تا 250 متر است . این مورد هزینه قابل توجهی را در SFP MODULE  و استفاده از فیبر نوری کاهش می دهد .

مصرف شاخص برق :

شاخص مصرف برق در پنل جلوی دستگاه  POE  ، مصرف دقیق POE  را نشان می دهد، که این کاربر را متوجه می کند که آیا می تواند تعداد بیشتری دوربین IP  نصب کند یا خیر ؟

50% : به این معناست که مصرف کلی POE زیر 50% است .

80% : به این معناست که مصرف کلی POE  بین 50% تا 80% است .

100% : به این معناست که مصرف کلی POE  بین 80% تا100% است .

HI POE  :

هر دو مدل PFS4218-16ET-190/240 و PFS4226-24ET-240/360   دو پورت HI POE  دارند  ، که می تواند تا 60 وات برای دوربین شبکه دام نیرو فراهم کند .

ذیلا ویژگی های مشترک POE SWITCH  های داهوا بیان می گردد :

  • قطعات معتبر : POWER- چیپست های قابل تعویض و چیپست های PSE  اجزای مشترک تمام POE SWITCH  ها هستند .تولید کنندگان این قطعات از کیفیت بالا و قابل اطمینان محصولات خود اطمینان کامل دارند .
  • انتقال ویدئو NON-BLOCKING : این جریان ویدئویی از جریان ویدئویی عادی متفاوت است .افزایش ناگهانی از جریان ویدئوها ، از طریق داده ها فشار بالایی را به POE  وارد می کند . POE SWITCH  های داهوا این فشارهای ناگهانی از حجم بالایویدئو ها را به بهترین نحو کنترل می کنند .
  • طراحی صنعتی : POW SWITCH داهوا برای عملکرد در محیط هایی با شرایط سخت طراحی شده اند ، محیط های با درجه حرارت های بسیار بالا ، رعد و برق و ….  اصطلاحALT  یا همان  ACCELERATED LIFE TESTING  برای اطمینان از قبلیت بالا و عمر طولانی دستگاه استفاده می شود .
  • تست فشار ویدئویی : برای یک POE SWITVH این موضوع که بتواند حجم بسیار بالایی از ویدئوهای ورودی را کنترل کند مهم است ، تجربه بالای کمپانی داهوا در زمینه نظارت تصویری ، داهوا را قادر به طراحی و ساخت بهترین سوئیچ های نظارت تصویری کرده است . همزمان POE SWITCH  های داهوا از تست فشار ویدئویی حداقل 200 دوربین IP  سربلند بیرون آمد و نشان داد که کیفیت محصولات داهوا بی دلیل نیست و اطمینان مصرف کنندگان آن را بیشتر از بیش کرد .

http://www1.dahuasecurity.com/news/dahua-poe-switch-631.html

تهیه شده در تیم تحقیقاتی مجموعه پویا

لطفا جهت ورود به کانال تلگرام مجموعه پویا کلیک کنید.

https://t.me/pouyacctv

لطفا جهت ورود به صفحه اینستاگرام مجموعه پویا کلیک کنید.

نظرات خود را در اینستا برای ما بنویسید. /https://www.instagram.com/pouyacctv

آدرس : تهران- خیابان جمهوری- بعد از پل حافظ- مرکز تجاری امجد- طبقه همکف- شماره 30

021-66756393-4

 

 

 

POE SWITCH برند داهوا
5 (100%) 1 vote

مقالات مرتبط

کارایی دوربین های فضای باز(outdoor) داهوا

کارایی دوربین های فضای باز(outdoor) داهوا

ادامه خبر
پاور لاین POWER LINE

پاور لاین POWER LINE

ادامه خبر
کاربرد EXPANDER (اکسپندر) دزدگیر اماکن چیست؟

کاربرد EXPANDER (اکسپندر) دزدگیر اماکن چیست؟

ادامه خبر
پشتیبانی اطلاعات به روش N+M در NVR داهوا

پشتیبانی اطلاعات به روش N+M در NVR داهوا

ادامه خبر