لیست اخبار

رونمایی داهوا از محصولات جدید سری Lite

رونمایی داهوا از محصولات جدید سری Lite

به تازگی کارخانه داهوا از محصولات جدید سری لایت CVI خود رونمایی کرده است. این محصولات شامل دوربین های 5 مگاپیکسل با قیمت های مناسب و دوربین های 6 مگاپیکسل با قیمت های مناسب می باشد. همچنین اضافه کردن دوربین های استارلایت STARLIGHT  به سری LITE که قیمت های مناسب تری خواهند داشت که در مدل های متنوع FIXED، MOTORIZED  و VARIFOCAL  هستند.

همینطور داهوا بعد از اضافه کردن دوربین های سری T ، کیس هایی که IR های مخفی دارند در دام ها یک سری T آورد که به تازگی مدل های VARIFOCAL  و  MOTORIZED با IR مخفی عرضه کرده است که ظاهر بسیار شکیلی دارند. همینطور داهوا بعد از عرضه سری X که قابلیت رکوردH265 و H265+ داشتند و میتوانستند فشرده سازی بیشتری نسبت به H264 داشته باشند ، بعنوان مثال حجمی که قبلا 1 ماه مورد نیاز بود تا تصویر روی آن ضبط بکنید الان میتوانید تا 4 یا 5 ماه هم روی آن تصویر ضبط بکنید، این قابلیت بر روی سری X موجود بود.

اخیرا سریX1 عرضه شده که نسل جدید سری X هستند و قابلیت رکورد دوربین های 5 مگاپیکسل هم اضافه  شده است، یعنی در حقیقت الان دستگاه هایی که با کد 5 شروع میشدند در قدیم دوربین تا 2 مگاپیکسل فقط جواب میدادند ، دوربین S2 که عرضه شد تا 4 مگاپیکسل هم رکورد می کردند و در سری X1 این کیفیت به 5 مگاپیکسل هم بالاتر رفته است.به همین دلیل کسانی که تا به امروز مجبور بودند دستگاه های با کیفیت 4K را تهیه بکنند که بتوانند دوربین های 4 و 5 مگاپیکسل شان را رکورد کنند میتوانند از سری X1 استفاده کنند.

البته این نکته را باید متذکر بشویم که سری X1 به خاطر CPU  هایی که از 4K ضعیف تر هستند نمیتوانند FULL FRAME و با کیفیت کامل رکورد بکنند ولی باز به دلیل داشتن قیمت مناسب مطمئنا در ایران طرفداران بسیار زیادی خواهند داشت.

DAHUA – LITE

قسمت جدیدی از محصولات که به محصولات داهوا اضافه شده و بسیاری منتظر آن بودند اضافه شدن صدا به دوربین های بولت می باشد که در خیلی از مکان ها مشتریان به دلیل نحوه نصب مجبور بودند از بولت استفاده کنند و چون دوربین های بولت صدا نداشت مجبور بودند از بازار میکروفن بگیرند و مشکلات خاص خودش مانند سیم کشی جدا،رسیدن ولتاژجداگانه و پایین بودن کیفیت میکروفن هایی که در بازار موجود است را داشتند.اما همانطور که قبلا نشان داده شده است.

دوربین های دام داهوا صدای خیلی خوبی داشتند و با کیفیت بودند و از همان تکنولوژی روی بولت ها استفاده شده و در کنار این ها کماکان ضد آب هستند و دوربین دارای IP67 هستند و خیال همکاران از کیفیت صداو کیفیت ضد آب بودن دوربین های داهوا راحت باشد. امیدواریم در آینده نزدیک با گشایش هایی که در امور گمرکی ایجاد میشود بارهای جدید داهوا با مدل های جدید به دست ما برسد و بتونیم کالاهای با کیفیت با قیمت های بسیار مناسب را تقدیم همکاران کنیم.

نویسنده : آقای مهران گلزار

 

رونمایی داهوا از محصولات جدید سری Lite
5 (100%) 1 vote

مقالات مرتبط

رابط کاربری RS485 و RS232 چیست؟

رابط کاربری RS485 و RS232 چیست؟

ادامه خبر
درباره(یونی ویو) UNV-UNIVIEW بیشتر بدانیم

درباره(یونی ویو) UNV-UNIVIEW بیشتر بدانیم

ادامه خبر
تاریخچه سیستم های نظارتی تصویری دوربین مداربسته امنیتی 

تاریخچه سیستم های نظارتی تصویری دوربین مداربسته امنیتی 

ادامه خبر
ایجاد راه حل های هوشمند با همکاری فی مابین داهوا و شرکای خود

ایجاد راه حل های هوشمند با همکاری فی مابین داهوا و شرکای خود

ادامه خبر