فن آوری داهوا ، محصولات مصرفی در سطح جهانی را با برند Lechange وارد بازار کرد

فن آوری داهوا ، محصولات مصرفی در سطح جهانی را با برند Lechange وارد بازار کرد

به تاریخ 7 مارچ 2017 ، داهواdahua که یکی از پیشگامان ارائه دهنده راه حل در صنعت نظارت جهانی است محصولات مصرفی با برند Lechange را به منظور ایمنی بهتر و راحتی بیشتر خانواده ها و همچنین صاحبان SMB که همان کسب و کارهای کوچک در سراسر جهان هستند، ارائه داد.

نقطه تمایز این برند در فن آوری و طراحی منحصر بفرد آن می باشد . با استفاده از فن آوری داهوا در صنعت نظارت تصویری ، مصرف کنندگان را قادر می سازد تا بهتر و بیشتر از پیشرفت های تکنولوژی از قبیل تعریف، تشخیص چهره ، تشخیص چهره ، هوش مصنوعی  و فضای ذخیره سازی ابر بهره مند شوند. طراحی خوب و به جای در نرم افزار و سخت افزار این برند جدید ، امکان تجربه ای فراموش نشدنی و لذت بخش را به کاربر در حین نصب و استفاده روزانه می دهد.

این برند جدید 7 محصول کلی را به کاربران بین المللی خود معرفی می کند که عبارتند از :دوربین های WI-FI CUE/CUE 1080 –  دوربین های  WI-FI PAN & TILT RANGER/RANGER1080P –  دوربین های WI-FI H.265 1080 بولت – دوربین های  WI-FI PAN & TILT H.265 1080 P RANGER PRO G و در نهایت DB10 WI-FI VIDEO DOOEBELL. .این اولین دسته از محصولات Lechange  شامل محصولاتی با عملکردهای نظارت ، نظارت ازراه دور ، لوازم هوشمند و تجزیه تحلیل پیشرفته می باشد.

http://www.dahuasecurity.com/newsEvents/pressRelease/1637

لطفا جهت ورود به کانال تلگرام مجموعه پویا کلیک کنید.

https://t.me/pouyacctv

لطفا جهت ورود به صفحه اینستاگرام مجموعه پویا کلیک کنید.

نظرات خود را در اینستا برای ما بنویسید. /https://www.instagram.com/pouyacctv

آدرس : تهران- خیابان جمهوری- بعد از پل حافظ- مرکز تجاری امجد- طبقه همکف- شماره 30

 

فن آوری داهوا ، محصولات مصرفی در سطح جهانی را با برند Lechange وارد بازار کرد
5 (100%) 1 vote