HIKVISION AI تجزیه و تحلیل هوشمند برای شهرهای بزرگ

HIKVISION AI تجزیه و تحلیل هوشمند برای شهرهای بزرگ

ادامه……

در چهارچوب AI-CLOUD ، داده ها با استفاده از تکنولوژی یادگیری عمیق،  قبل از انتقال اطلاعات هدف به شبکه ، جمع آوری و تجزیه تحلیل می شوند ، و در نهایت به فضای ابری فرستاده می شوند . با توجه به هایک ویژن این سیستم ، ویژگی های دقیق تر از تجزیه و تحلیل سنتی را طبقه بندی و به رسمیت می شناسند . HIKVISION AI -این سیستم  برای تشخیص چهره ، شمارش افراد و مدیریت ترافیک مناسب می باشد.

 

داده های خام قبل از فشرده سازی برای جلوگیری از ، از دست دادن داده ها و ارائه جزئیات ضروری تر ،  تجزیه تحلیل می شوند .این چهارچوب در نهایت باعث کاهش بارگذاری در مرکز داده می شود ، زیرا تنها اطلاعات مربوط به هدف از طریق شبکه انتقال می یابند .

سازنده چینی بسایر علاقمند بود تا اعلام کند که فناوری HIKVISION AI در حال حاضر در دنیای واقعی اثبات شده است ، و موارد استفاده ی آن در اجرای قانون ، مدیریت ترافیک و شهرهای هوشمند می باشد. راه حل AI+ CLOUD  این فناوری را به مرحله بعدی منتقل می کند .

https://www.sourcesecurity.com/insights/intersec-dubai-2018-ai-smart-cities-security-industry-co-1286-ga-co-2566-ga-co-3425-ga-co-5478-ga-sb.1517933197.html?lipi=urn%3Ali%3Apage%3Ad_flagship3_feed%3BpFlQ3RaMQ0qSDlbPPeUibg%3D%3D

تهیه شده در تیم تحقیقاتی مجموعه پویا

لطفا جهت ورود به کانال تلگرام مجموعه پویا کلیک کنید.

https://t.me/pouyacctv

لطفا جهت ورود به صفحه اینستاگرام مجموعه پویا کلیک کنید.

نظرات خود را در اینستا برای ما بنویسید. /https://www.instagram.com/pouyacctv

آدرس : تهران- خیابان جمهوری- بعد از پل حافظ- مرکز تجاری امجد- طبقه همکف- شماره 30

021-66756393-4

 

 

HIKVISION AI تجزیه و تحلیل هوشمند برای شهرهای بزرگ
5 (100%) 3 votes