لیست اخبار

داهوا ایمنی شبکه ارتباطات در پرو را تامین کرد

داهوا ایمنی شبکه ارتباطات در پرو را تامین کرد

پرو , ساخت یک شبکه ارتباطات ملی ،گامی کلیدی در بهبود شرایط زندگی شهروندان پرو است. برای افزایش سطح اینترنت در این کشور مسئولین به ساخت ایستگاه های مختلف چندگانه در سه منطقه وسیع دستور دادند.

چالش ها :

1330 ایستگاه پایه ارتباطی جدید در کوه های Ayacucho ، Apurimac و Huancavalica ساخته شد. به همین دلیل نیاز به سیستم نظارتی برای حفاظت از این سخت افزارهای گران قیمت بود .علاوه بر هدف حفاظت و نگهبانی از این سیستم های گران قیمت برای اطمینان از عملکرد این تجهیزات و جلوگیری از تخریب آنها نیز به یک سیستم حفاظتی مدار بسته نیاز بود.سخت افزار مدیریت و ذخیره سازی Dahua DSS، همراه با پوشش مناسب دوربین و سیستم نظارت سازگار با این پروژه بود. اما تیم محلی در زمان نصب این سیستم با مشکلی مواجه شد. قدرت برق این منطقه تنها 48 وات بود ، برخلاف مناطق دیگر دنیا که برق 110 یا 220 وات دارند. برای تامین الباقی برق مورد نیاز این منطقه تیم مربوطه باید یک راه حل برای غلبه بر این مشکل پیدا می کردند.

راه حل:

از آنجایی که تمامی محصولات داهوا از ورودی های استاندارد 110 و 220 وات پشتیبانی میکنند ، مبدل ها برای پشتیبانی از ورودی 48 وات مورد نیاز بودند.برای دوربین های IP و PTZ یک سوئیچ POE ویژه 48 وات نصب شد، و این در حالی بود که یک منبع تغذیه سفارشی برای تامین دستگاه های ضبط کننده شبکه NVR ساخته شد.در این پروژه از دوربین های مداربسته داهوا مدل SD59220T-HN PTZ  استفاده شد و این دوربین ها با دارا بودن IR دید شب بدون خطا را در اختیار کاربر قرار می دهند. همچنین این دوربین ها مجهز به اپتیکال زوم 20X هستند.

در برخی از این ایستگاه ها در محوطه خارجی از دوربین های اسپیددام استفاده شده بود در حالیکه در همین مناطق در داخل ساختمان ها از دوربین های بولت استفاده شد.این در حالی است که در دیگر مناطق در فضای داخلی و خارجی هر دو از دوربین مداربسته اسپیددام استفاده شده بود .

فواید:

با نصب سیستم نظارتی در زمان واقعی در این ایستگاه های ارتباطی در مناطق دور افتاده ، اکنون مدیران شبکه قادر به هدایت این سیستم از جاهای دیگر هستند . این عمل موجب صرفه جویی در موارد زیادی شد .قابلیت انعطاف پذیری و سفارشی سازی داهوا در کل دوره این پروژه باعث شد تا ایستگاه ها بتوانند با پیشرفته ترین دستگاه های نظارتی عملکرد بالا را در طی سالیان دیگر تضمین کنند . داهوا با اتمام این پروژه در پرو باعث شد تا پایه محکمی برای خود در آن کشور ایجاد کند.

https://www.dahuasecurity.com/newsEvents/successStories/51/411

لطفا جهت ورود به کانال تلگرام مجموعه پویا کلیک کنید.

https://t.me/pouyacctv

لطفا جهت ورود به صفحه اینستاگرام مجموعه پویا کلیک کنید.

نظرات خود را در اینستا برای ما بنویسید. /https://www.instagram.com/pouyacctv

آدرس : تهران- خیابان جمهوری- بعد از پل حافظ- مرکز تجاری امجد- طبقه همکف- شماره 30

(لطفا به اشتراک بگذارید )

 

داهوا ایمنی شبکه ارتباطات در پرو را تامین کرد
5 (100%) 1 vote

مقالات مرتبط

رونمایی OMNIVISION از سنسور 0.8 میکرون 48 مگاپیکسلی

رونمایی OMNIVISION از سنسور 0.8 میکرون 48 مگاپیکسلی

ادامه خبر
IR CUT در دوربین مداربسته چیست؟

IR CUT در دوربین مداربسته چیست؟

ادامه خبر
معرفی سنسور 12 مگاپیکسلی  OMNIVISION

معرفی سنسور 12 مگاپیکسلی OMNIVISION

ادامه خبر
قابلیت Auto Track چیست؟

قابلیت Auto Track چیست؟

ادامه خبر