داهوا برند برجسته CSR  در سال 2018

داهوا برند برجسته CSR  در سال 2018

در تاریخ 24 دسامبر 2018 ، جایزه  OUTSTANDING CSR BRAND OF 2018 به برند داهوا به خاطر توسعه پایدار و رفاه عمومی تعلق گرفت . این جایزه در  کنفرانس مسئولیت اجتماعی 2018 که در پکن برگزار شد به دوربین مداربسته داهوا DAHUA  اهدا شد.

کنفرانس مسئولیت پذیری توسط Huanqiu.com و دیگر رسانه های تاثیر گذاری چینی آغاز به کار کرد و نمایندگان سازمان ها و شرکت های صنایع مختلف به بحث در مورد مسایل مربوط به رفاه عمومی ، از جمله مراقبت های زیست محیطی ، بشر دوستی، توسعه پایدار و ایده های جدید در مورد مسئولیت اجتماعی پرداختند. در میان تمامی پیشگامان CSR این جایزه با افتخار تمام به فن آوری داهوا تعلق گرفت .

مشتری مداری :

تکنولوژی داهوا به عنوان یکی از پیشگامان ارائه دهنده راه حل در صنعت نظارت جهانی ، مشتری را در قلب اصلی فعالیت های تجاری خود قرار میدهد. این کمپانی با ارزش مشتری محور محصولات و راه حل های امنیتی خود را در زمینه های مختلفی از جمله امنیت عمومی و مالی ، ترافیک ، انرژی ودر پروژه های عظیمی چون China International Import Expo، Hong Kong-Zhuhai-Macau Bridge، G20 Hangzhou Summit، Rio Olympics، BRICS Xiamen Summit و ASEAN Laos Summit به کار برده است .

توسعه سبز :

توسعه سبز یکی از توانایی های اصلی فناوری داهوا است . تکنولوژی داهوا با فن آوری های اصلی مانند تشخیص ویدئو و IOT تسهیل می شود و به طور مداوم در حال ساختن کارخانه سبز و منطقه صنعتی هوشمند است . دستگاه ها با استفاده از رویکردهای هوشمندانه ، هوشمندتر و دقیق تر می شوند که به طور قابل توجهی کارایی را بیشتر می کنند، هزینه های زیست محیطی را پایین می آورند و وعده های توسعه پایدار را برآورده می کنند .

داوطلب شدن و خیریه :

یک جامعه امن و زندگی هوشمندانه تر شعار همیشگی کمپانی داهوا است . این شعار کمپانی را متعهد می سازد که مسئولیت های اجتماعی را اجرا کند و از فعالیت های محلی و ملی در زمینه رفاه عمومی حمایت کند کارکنانش را به شرکت در امور خیریه تشویق کند . بودجه ویژه ای برای خدمات بشر دوستانه  این شرکت را قادر می سازد تا بین نقش تجاری و مسئولیت های اجتماعی خود تعادل برقرار کند .

آموزش و پرورش کلید اصلی تمرکز داهوا برروی برنامه های خیریه است . برنامه خیریه داهوا با نام Lighting the Future ، که نزدیک به 2 سال است در حال فعالیت است و کماکان به کار خود ادامه می دهد با هدف کمک به کودکان فقیر و بیمار در راستای بهبود آموزش و پرورش می باشد. علاوه بر این مجموعه ای از پروژه های رفاه عمومی نیز با هدف کمک به فقر انجام می شوند ، از جمله آنها می توان به اهدای خون Light of Life و اهدای لباس 1+ اشاره کرد.

فناوری داهوا توسط انجمن صنفی و رسانه ها بسیار برای دریافت موفقیت هایCSR  مورد تحسین و ستایش قرار گرفته است . علاوه بر افتخاری که در سال 2018 نصیب داهوا شد در سال 2017 نیز در جشنواره خیریه چین جایزهCSR 2017 نیز به داهوا تعلق گرفت .

کمپانی داهوا با ایجاد ارزش برای مشتریانش ، برای ارتقا رفاه عمومی با شور و هیجان مردم را برای شرکت در همه زمینه های فعالیت های بشر دوستانه تشویق می کند . کمپانی داهوا ماموریت خود را در راستای ساختن جامعه ای امن تر و زندگی هوشمندانه تر به دقت و سرعت پیش می برد تا از این طریق بتواند به تمامی شرکا و مشتریان خود در سراسر جهان خدمت کند .

https://www.dahuasecurity.com/newsEvents/pressRelease/2427

لطفا جهت ورود به کانال تلگرام مجموعه پویا کلیک کنید.

https://t.me/pouyacctv

لطفا جهت ورود به صفحه اینستاگرام مجموعه پویا کلیک کنید.

نظرات خود را در اینستا برای ما بنویسید. /https://www.instagram.com/pouyacctv

آدرس : تهران- خیابان جمهوری- بعد از پل حافظ- مرکز تجاری امجد- طبقه همکف- شماره 30

(لطفا به اشتراک بگذارید)

داهوا برند برجسته CSR  در سال 2018
5 (100%) 1 vote