لیست اخبار

داهوا برند برجسته CSR  در سال 2018

داهوا برند برجسته CSR  در سال 2018

در تاریخ 24 دسامبر 2018 ، جایزه  OUTSTANDING CSR BRAND OF 2018 به برند داهوا به خاطر توسعه پایدار و رفاه عمومی تعلق گرفت . این جایزه در  کنفرانس مسئولیت اجتماعی 2018 که در پکن برگزار شد به دوربین مداربسته داهوا DAHUA  اهدا شد.

کنفرانس مسئولیت پذیری توسط Huanqiu.com و دیگر رسانه های تاثیر گذاری چینی آغاز به کار کرد و نمایندگان سازمان ها و شرکت های صنایع مختلف به بحث در مورد مسایل مربوط به رفاه عمومی ، از جمله مراقبت های زیست محیطی ، بشر دوستی، توسعه پایدار و ایده های جدید در مورد مسئولیت اجتماعی پرداختند. در میان تمامی پیشگامان CSR این جایزه با افتخار تمام به فن آوری داهوا تعلق گرفت .

مشتری مداری :

تکنولوژی داهوا به عنوان یکی از پیشگامان ارائه دهنده راه حل در صنعت نظارت جهانی ، مشتری را در قلب اصلی فعالیت های تجاری خود قرار میدهد. این کمپانی با ارزش مشتری محور محصولات و راه حل های امنیتی خود را در زمینه های مختلفی از جمله امنیت عمومی و مالی ، ترافیک ، انرژی ودر پروژه های عظیمی چون China International Import Expo، Hong Kong-Zhuhai-Macau Bridge، G20 Hangzhou Summit، Rio Olympics، BRICS Xiamen Summit و ASEAN Laos Summit به کار برده است .

توسعه سبز :

توسعه سبز یکی از توانایی های اصلی فناوری داهوا است . تکنولوژی داهوا با فن آوری های اصلی مانند تشخیص ویدئو و IOT تسهیل می شود و به طور مداوم در حال ساختن کارخانه سبز و منطقه صنعتی هوشمند است . دستگاه ها با استفاده از رویکردهای هوشمندانه ، هوشمندتر و دقیق تر می شوند که به طور قابل توجهی کارایی را بیشتر می کنند، هزینه های زیست محیطی را پایین می آورند و وعده های توسعه پایدار را برآورده می کنند .

داوطلب شدن و خیریه :

یک جامعه امن و زندگی هوشمندانه تر شعار همیشگی کمپانی داهوا است . این شعار کمپانی را متعهد می سازد که مسئولیت های اجتماعی را اجرا کند و از فعالیت های محلی و ملی در زمینه رفاه عمومی حمایت کند کارکنانش را به شرکت در امور خیریه تشویق کند . بودجه ویژه ای برای خدمات بشر دوستانه  این شرکت را قادر می سازد تا بین نقش تجاری و مسئولیت های اجتماعی خود تعادل برقرار کند .

آموزش و پرورش کلید اصلی تمرکز داهوا برروی برنامه های خیریه است . برنامه خیریه داهوا با نام Lighting the Future ، که نزدیک به 2 سال است در حال فعالیت است و کماکان به کار خود ادامه می دهد با هدف کمک به کودکان فقیر و بیمار در راستای بهبود آموزش و پرورش می باشد. علاوه بر این مجموعه ای از پروژه های رفاه عمومی نیز با هدف کمک به فقر انجام می شوند ، از جمله آنها می توان به اهدای خون Light of Life و اهدای لباس 1+ اشاره کرد.

فناوری داهوا توسط انجمن صنفی و رسانه ها بسیار برای دریافت موفقیت هایCSR  مورد تحسین و ستایش قرار گرفته است . علاوه بر افتخاری که در سال 2018 نصیب داهوا شد در سال 2017 نیز در جشنواره خیریه چین جایزهCSR 2017 نیز به داهوا تعلق گرفت .

کمپانی داهوا با ایجاد ارزش برای مشتریانش ، برای ارتقا رفاه عمومی با شور و هیجان مردم را برای شرکت در همه زمینه های فعالیت های بشر دوستانه تشویق می کند . کمپانی داهوا ماموریت خود را در راستای ساختن جامعه ای امن تر و زندگی هوشمندانه تر به دقت و سرعت پیش می برد تا از این طریق بتواند به تمامی شرکا و مشتریان خود در سراسر جهان خدمت کند .

https://www.dahuasecurity.com/newsEvents/pressRelease/2427

لطفا جهت ورود به کانال تلگرام مجموعه پویا کلیک کنید.

https://t.me/pouyacctv

لطفا جهت ورود به صفحه اینستاگرام مجموعه پویا کلیک کنید.

نظرات خود را در اینستا برای ما بنویسید. /https://www.instagram.com/pouyacctv

آدرس : تهران- خیابان جمهوری- بعد از پل حافظ- مرکز تجاری امجد- طبقه همکف- شماره 30

(لطفا به اشتراک بگذارید)

داهوا برند برجسته CSR  در سال 2018
5 (100%) 1 vote

مقالات مرتبط

رابط کاربری RS485 و RS232 چیست؟

رابط کاربری RS485 و RS232 چیست؟

ادامه خبر
درباره(یونی ویو) UNV-UNIVIEW بیشتر بدانیم

درباره(یونی ویو) UNV-UNIVIEW بیشتر بدانیم

ادامه خبر
تاریخچه سیستم های نظارتی تصویری دوربین مداربسته امنیتی 

تاریخچه سیستم های نظارتی تصویری دوربین مداربسته امنیتی 

ادامه خبر
ایجاد راه حل های هوشمند با همکاری فی مابین داهوا و شرکای خود

ایجاد راه حل های هوشمند با همکاری فی مابین داهوا و شرکای خود

ادامه خبر