news

درباره فروشگاه پویا بیشتر بدانید

پیش به سوی برتری

دوربین مدار بسته پویا پیشگام در عرضه دوربین مدار بسته و ارائه دهنده آخرین محصولات حفاظتی می باشد.

فروشگاه پویا جز اولین عرضه کنندگان دوربین مدار بسته در ایران بوده است .

هم اکنون فروشگاه پویا به عنوان یکی از مطرح ترین عرضه کننده های دوربین مدار بسته شناخته می شود .

محصولات عرضه شده در فروشگاه پویا به شرح زیر می باشد :

تخصص در دوربین مدار بسته

فروشگاه پویا عرضه دوربین مدار بسته را از سال 2003 و با  فروش دوربین های آنالوگ بی سیم و با سیم شروع کرد و با ساخت برندهای OEM  همچون های ویژن و اکتیو سهم زیادی از بازار ایران را تصاحب کرد .این فروشگاه از سال 2015 به عنوان نماینده فروش رسمی داهوا در ایران کارش را ادامه داد . در حال حاضر فروشگاه پویا با طیف وسیعی از محصولات در حال خدمت رسانی به جامعه می باشد.

تداوم رشد فروشگاه پویا مرهون چه فاکتورهایی است ؟

فروشگاه پویا با تکیه بر تجارب خود و دانش توانسته است نوآوری و خلاقیت را در همه عرصه های کاری خود به ارمغان آورد .دادن  بها به مشتریان دائمی و به کار بردن فنون بازاریابی برای جلب مشتری جدید طیف بسیاری از مشتریان را برای مجموعه گرد هم آورده که این خود باعث فروشی چشم گیر گشته است.

همکاری موفقیت آمیز

امید به آینده

هر کسب و کاری بدون گسترش خود محکوم به فنا خواهد بود . از این رو هدف بلند مدت ما افتتاح شعب زنجیره ای متعدد در زمینه گجت های الکترونیک می باشد ، هم چنین بزودی شرکت بازرگانی مجموعه جهت ارائه خدمات بهتر به همکاران تاسیس خواهد شد. امیدواریم با برنامه ریزی های انجام شده به هدف غایی خود یعنی تبدیل شدن به قطب اول صنعت در ایران نائل گردیم .

 

صفحه ما در گوگل

مجموعه فروشگاه های پویا در سال 1380 رسته کاری خود را به دوربین های مداربسته تغییر داده و نمایندگی کارخانه اکتیو چین را دریافت نمود. همچنین از سال 1386 نمایندگی فروش سیستم های امنیتی های ویژن کره را دریافت نموده است.