لیست اخبار

جور شدن Eco-savvy 3.0  داهوا با دوربین PTZ, 4K داهوا با GENETEC

جور شدن Eco-savvy 3.0  داهوا با دوربین PTZ, 4K داهوا با GENETEC

جور شدن Eco-savvy 3.0  داهوا با دوربین PTZ, 4K داهوا با GENETEC کمپانی داهوا ارائه دهنده راه حل های پیشرفته امنیتی حفاظتی از همساز کردن Eco-Savvy 3.0 و دوربین PTZ, 4K با مرکز امنیتی GENETEC, 5.6 GA خبر داد. جور شدن Eco-savvy 3.0  داهوا با دوربین PTZ, 4K داهوا با GENETEC قادرند جریان ویدئویی 1080pدر زمان واقعی را در 60fps، جریان ویدوئی 4MP را در 30fps و جریان ویدئویی 4k را در 15fsp منتقل کنند.   این ویدئوهای کیفیت بالای زمان واقعی به خصوص برای اپلیکیشن هایی که به نظارت و حفاظت دقیق نیاز دارند بسیار کارآمد و مناسب هستند. آخرین ورژنh.265 پهنای باند را از نیمه به بعد قطع می کند و از این نظر در کاهش هزینه های ذخیره سازی موثر است .

این سری مجموعه ویژگی های قابل توجهی من جمله : تشخیص چهره ، تشخیص هجوم مهاجم و تشخیص tripwire را دارا می باشند. د ارا بودن این ویژگی های تشخیص باعث میشود که کاربر ویدئوهای خود را با تجزیه و تحلیل بهتری مشاهده کند و در نتیجه بازده امنیتی بالاتری داشته باشد.

از ویژگی های دوربین های سری 4k میتوان به : زوم قدرتمند نوری، پان دقیق  تیلت و عملکرد زوم دقیق اشاره کرد . این دوربین ها محدوده نظارتی وسیعی دارند و جزئیات دقیق تری را به نمایش می گذارند . این دوربین رزولوشن 4k را در 25/30fps و زوم optical 30x منتقل می کند. این دوربین برای اینکه بالاترین کیفیت تصویر را در شرایط نوری متغیر روز و شب ارائه دهد مجهز به یک فیلتر قطع کننده IR است.GENETEC ارائه دهنده نرم افزار OPEN-PLATFORM ،سخت افزار و خدمات بر اساس فضای ابری برای امنیت فیزیکی و امنیت عمومی صنعتی می باشد.

جور شدن Eco-savvy 3.0  داهوا با دوربین PTZ, 4K داهوا با GENETEC، محصول اصلی GENETEC : نظارت تصویری مبتنی بر IP، کنترل دسترسی و تشخیص اتوماتیک پلاک اتومبیل ALPR می باشد. معاون مدیر کل داهوا برای بازارهای خارجی طی بیانیه ای افزود: بزرگترین موفقیت داهوا در این سال ادغام داهوا با شرکت GENETEC بود. این همکاری این اجازه را به مشتریان GENETEC میدهد که در پروژه های خود ار محصولات DAHUA انتخاب کنند و بتوانند در انتخاب گزینه های پیش روی خود بهتر عمل کنند . با تاکید بر نوآوری در فن آوری، کیفیت و خدمات داهوا در تلاش است که محصولاتی در سطح جهانی به مشتریانش ارائه دهد و  آنها را به

SAFER SOCIETY, SMARTER LIVING برساند.

http://www.dahuasecurity.com/

لطفا جهت ورود به کانال تلگرام مجموعه پویا کلیک کنید.

https://t.me/pouyacctv

لطفا جهت ورود به صفحه اینستاگرام مجموعه پویا کلیک کنید.

نظرات خود را در اینستا برای ما بنویسید. /https://www.instagram.com/pouyacctv

آدرس : تهران- خیابان جمهوری- بعد از پل حافظ- مرکز تجاری امجد- طبقه همکف- شماره 30

 

جور شدن Eco-savvy 3.0 داهوا با دوربین PTZ, 4K داهوا با GENETEC
5 (100%) 3 votes

مقالات مرتبط

تکنولوژی Dahua Pfa چیست؟

تکنولوژی Dahua Pfa چیست؟

ادامه خبر
تکنولوژی Surge Protection چیست؟

تکنولوژی Surge Protection چیست؟

ادامه خبر
ادامه (چگونه میتوانیم دوربین مداربسته را درخانه نصب کنیم؟)

ادامه (چگونه میتوانیم دوربین مداربسته را درخانه نصب کنیم؟)

ادامه خبر
چگونه میتوانیم دوربین مداربسته را در خانه نصب کنیم؟

چگونه میتوانیم دوربین مداربسته را در خانه نصب کنیم؟

ادامه خبر