لیست اخبار

ایمن سازی بندر PESCARA در ایتالیا با سیستم های مدار بسته IP داهوا

ایمن سازی بندر PESCARA در ایتالیا با سیستم های مدار بسته IP داهوا

این بندر در امتداد ساحل دریای آدریاتیک در شهر ساحلی PESCARA میباشد و از نظر تجارتی و گردشگری در منطقه از اهمیت بالایی برخوردار است. این بندر شامل لنگرگاه، محل حمل و نقل و یک پل دریایی می باشد. این پل دایره ای شکل بزرگترین پل دایره ای پیاده رو می باشد. با تلاش بسیار گسترده و فراوان نماینده پخش داهوا در کشور ایتالیا – Videotrend s.r.l –تکنولوژی داهوا این بندر زیبا را مجهز به سیستم های امنیتی خود کرد .

آب و هوای ناخوشایند و رطوبت بالای محیط بخاطر وجود دریا ،نگرانی هایی به خاطر فرسایش دستگاه ها و عمر کوتاه آنها پیش آورد، همچنین درجه حرارت بالا و رطوبت در زمان نصب و راه اندازی این سیستم ممکن بود اختلالاتی در زمینه انتقال جریان IP ایجاد کند. برای حل و فصل عوامل مشکل زا – البته به جز آب و هوا که فاکتوری غیر قابل تغییر بود- گروه مسئولین و نمایندگان پخش داهوا در ایتالیا جلسه ای تشکیل دادند تا این پروژه عظیم را از لحاظ ساختاری به دقت مورد بررسی قرار دهند . در این سیستم از یک ساختار شبکه با حلقه فیبر نوری استفاده شد. بعد از یک سری آزمایش بر روی مدل های مختلف IP داهوا ، مدل های 3 و 2 مگاپیکسلی IR  -IPC-HFW3300P / IPC-HFW3200CP و دوربین 2 مگاپیکسل اسپید دام با زوم 20X -SD6982A / 6523H-HN برای این پروژه انتخاب شدند . لنز این دوربین ها 12-3.3  میلی متر و 16-8 میلی متر بودند.  Box camera ها باید منطقه وسیعی را تحت مراقبت و نظارت خود قرار می دادند. به کمک IR LED ها کارآمد این دوربین ها تصاویر واضح و دقیق حتی در شب به اپراتور خود نشان میدهند. برای ذخیره سازی فیلم ها مه حجم بسیار بالایی را اشغال می کنند دستگاه NVR, DH-SVR3016H  انتخاب شد.

مدیر فروش محصولات داهوادر ایتالیا آقای Pasquale Totaro طی صحبت هایش گفت : این راه حل امنیتی نه تنها بر مشکلات جوی فائق آمد بلکه بسیار راحت و دقیق نیز می باشد ، وی افزود: بیش از 2 سال است که این پروژه راه اندازی شده است و هیچ مشکلی تا به امروز وجود نداشته است . وی افزود حتی مقامات محلی هم از این پروژه راضی هستند نه تنها به دلیل اینکه تمامی شهروندان و توریست ها به دقت زیر نظر دارد بلکه به این دلیل که کل سیستم به آرامی و به دقت پیش می رود. مسئول فروش محصولات داهوا در اروپا آقای Elmer Zhang افزود : ما از اعتماد مشتری و تلاش همکارانمان بی نهایت قدردان و سپاسگزاریم . سیستم های تحت شبکه داهوا به خوبی از پس این پروژه برآمدند و نشان دادند که خواسته های مشتریان و متقاضیان را به خوبی جوابگو هستند ، برای مثال اسپید دام های نصب شده بر روی پل علاوه براینکه مجهز به IP66 هستند ، همچنین در برابر شرایط نامساعد جوی بسیار مقاوم می باشند . وی افزود راه حل های امنیتی و محصولات داهوا می توانند در پروژه های مختلفی مورد استفاده قرار بگیرند و تجارب ارزشمندی برای ما به ارمغان بیاورند.

http://www.dahuasecurity.com/

لطفا جهت ورود به کانال تلگرام مجموعه پویا کلیک کنید.

https://t.me/pouyacctv

لطفا جهت ورود به صفحه اینستاگرام مجموعه پویا کلیک کنید.

نظرات خود را در اینستا برای ما بنویسید. /https://www.instagram.com/pouyacctv

آدرس : تهران- خیابان جمهوری- بعد از پل حافظ- مرکز تجاری امجد- طبقه همکف- شماره 30

 

ایمن سازی بندر PESCARA در ایتالیا با سیستم های مدار بسته IP داهوا
5 (100%) 1 vote

مقالات مرتبط

چگونه  میتوانیم دوربین مداربسته را در خانه نصب کنیم؟

چگونه  میتوانیم دوربین مداربسته را در خانه نصب کنیم؟

ادامه خبر
برای خرید دوربین مدار بسته به کجا مراجعه کنیم؟

برای خرید دوربین مدار بسته به کجا مراجعه کنیم؟

ادامه خبر
نمایشگاه CPSE_داهوا در شهر shenzhen چین

نمایشگاه CPSE_داهوا در شهر shenzhen چین

ادامه خبر
سوئیچ شبکه چیست؟

سوئیچ شبکه چیست؟

ادامه خبر