لیست اخبار

چگونگی تبدیل از Made In Zhejiang  به Made In China

چگونگی تبدیل از Made In Zhejiang  به Made In China

کنفرانس جهانی اینترنت که از تاریخ 16 تا 18 نوامبر 2016 ادامه داشت در شهر Wuzhen ، استان Zhejiang  برگزار شد. شخصیت های بزرگی از صنعت اینترنت مانند  Jack Ma رئیس Alibaba در این کنفرانس حضور داشتند .در همان زمان و به صورت همزمان در فاصله ای حدود 200 کیلومتر دورتر کنفرانس استاندارد ( Made In Zhejiang ) جریان داشت .

کمپانی Zhejiang Dahua Technology Co اولین کمپانی تصدیق شده Made In Zhejiang در صنعت امنیت است که به رسمیت شناخته شده است، و همچنین اولین ChieF Editor  دوربین های IPC  در برنامه صدور گواهینامه میباشد. از داهوا برای شرکت در این کنفرانس دعوت به عمل آمده بود . سیستم استاندارد Made In Zhejiang به دو طریق به کمپانی های مختلف برای رتبه اول بودن در جین و پیشرفته بودن در جهان کمک میکند . این سیستم به مدل A+B معروف است.  استانداردهای A متشکل از : کیفیت برتر، استقلال در نوآوری ، هماهنگی صنعتی و مسئولیت اجتماعی میباشد. هدف از استاندارد B تولید محصول خوب است . این مورد نیاز فنی Made In Zhejiang محصولات سفارشی را توجیه میکند و فقط محصولاتی که دارای استاندارد A&B  هستند میتوانند گواهی Made In Zhejiang را دریافت کنند .

با معاون رئیس شرکت داهوا آقای  Yan Gang در کنفرانس مصاحبه شد ، ایشان خاطر نشان کردند که کمپانی های درجه یک خودشان استانداردهای خودشان را تعیین میکنند . برای مثال داهوا یک کمیته تخصصی مدیریت استاندارد برای خود تاسیس کرده است. داهوا به شرکت در تهیه یک پیش نویس برای استانداردهای Made In Zhejiang سال آینده ادامه خواهد داد . ایشان خاطر نشان کردند که Made In Zhejiang    باید از Made In China  گوی سبقت را برباید و پیشی بگیرد . داهوا مسیر خود را بعنوان سرمایه گذار در زمینه R&D ، ارسال محصولات ، راهکارها و خدمات با کیفیت در سرتاسر جهان ارائه خواهد داد .در المپیک ریو 2016 سطح امنیتی و حفاظتی شهر تا حد زیادی توسط دوربین های IP داهوا تامین شد . ارزیابی داده ها و تشخیص چهره من جمله کارهایی بودند که سیستم های امنیتی داهوا از عهده آنها بر آمدند. طی اجلاس G20 Hangzhou  کل شهر به کمک تکنولوژی داهوا ایمن شد ، داهوا تضمین کننده بالاترین سطح امنیت در جهان است و بطور روز افزون قدرت و شهرت آن در بازارهای بین المللی رو به افزایش است . در بازارهای خارجی باید  انتظار و آگاهی مردم از Made In China  تغییریابد , کیفیت خوب محصولات داهوا شهرت و نام آوری برای آن به ارمغان بیاورد.  به زودی Made In Zhejiang  به نماد و الگوی جدیدی از Made In China تبدیل خواهد شد.

http://www.dahuasecurity.com/

لطفا جهت ورود به کانال تلگرام مجموعه پویا کلیک کنید.

https://t.me/pouyacctv

لطفا جهت ورود به صفحه اینستاگرام مجموعه پویا کلیک کنید.

نظرات خود را در اینستا برای ما بنویسید. /https://www.instagram.com/pouyacctv

آدرس : تهران- خیابان جمهوری- بعد از پل حافظ- مرکز تجاری امجد- طبقه همکف- شماره 30

چگونگی تبدیل از Made In Zhejiang به Made In China
5 (100%) 2 votes

مقالات مرتبط

ذخیره سازی و پهنای باند دوربین مداربسته

ذخیره سازی و پهنای باند دوربین مداربسته

ادامه خبر
دوربین های Dahua Eco-Savvy 3.0 ساخته شده توسط شرکای استراتژیک DIPP Ivideon

دوربین های Dahua Eco-Savvy 3.0 ساخته شده توسط شرکای استراتژیک DIPP Ivideon

ادامه خبر
مزیت سوئیچ های سیسکو نسبت به برند های دیگر چیست؟

مزیت سوئیچ های سیسکو نسبت به برند های دیگر چیست؟

ادامه خبر
رونمایی از تکنولوژی H265 ضبط کننده های موبایل داهوا

رونمایی از تکنولوژی H265 ضبط کننده های موبایل داهوا

ادامه خبر