فروشگاه پویا دریافت نمایندگی برند RELONG در سال 2016

فروشگاه پویا دریافت نمایندگی برند RELONG در سال 2016

دوستان و همکاران گرامی فروشگاه پویا
بدین وسیله به شما این مژده را میدهیم که مجموعه پویا نمایندگی برند RELONG از کشور چین را دریافت کرده است و از سال 2016 میلادی محصولات جدید این برند را که در زمینه سیستم های امنیتی حفاظتی میباشد عرضه خواهد کرد.
RELONG جز یکی از حرفه ای ترین و معتبرترین تولید کنندگان در صنعت سیستم های امنیتی و حفاظتی میباشد. بخش های متنوع و متعدد این مجموعه شامل : تحقیق و توسعه فنی- تولید- بازاریابی و خدمات پس از فروش میباشد. دفتر مرکزی این برند معتبر در شهر Shenzhen چین با فضایی بالغ بر 15000 متر مربع واقع شده است و بالغ بر 1000 نفر کارمند در این مجموعه مشغول به کارند.
محصولات این شرکت مجموعه ای متنوع از دوربین های آنالوگ – اسپید دام- دی وی آر- آی پی و نرم افزارهای مدیریتی میباشد.
این مجموعه محصولات مناسب و راه حل های فنی بسیاری را در امور مالی- امنیت عمومی- ارتباط از راه دور- حمل و نقل- قوه قضائیه- تحصیلات –محافظت از آب – ارتش و … ارائه داده است .
شرکت RELONG با موفقیت سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001و ISO 2000 را دریافت کرده است و گواهی نامه های معتبری مانند ROHS- CE و FCC را نیز دریافت کرده است . در سال های اخیر این شرکت رشد سالانه بالغ بر 30% مابین صنایع حفاظتی چین کسب کرده است .
شرکت RELONG بالغ بر 22 شعبه ملی با ارتباطات قابل اعتماد در سراسر چین دارا میباشد و با 80 کشور از سرتاسر دنیا رابطه کاری دقیقی پیش رو گرفته است.
شرکت RELONG متعد به پیشبرد و تولید محصولات با کیفیت و سرویس دهی حرفه ای میباشد.
شرکت RELONG برای سهام داران- کارمندان- مشتریان و جامعه ارزش بسیار زیادی قائل میباشد و تمام تلاش این شرکت در راستای این هدف تبدیل شدن آن به یک شرکت جهانی برجسته در زمینه صنعت امنیتی و حفاظتی میباشد.

نویسنده :مهران گلزار

لطفا جهت ورود به کانال تلگرام مجموعه پویا کلیک کنید.

https://t.me/pouyacctv

لطفا جهت ورود به صفحه اینستاگرام مجموعه پویا کلیک کنید.

نظرات خود را در اینستا برای ما بنویسید. /https://www.instagram.com/pouyacctv

آدرس : تهران- خیابان جمهوری- بعد از پل حافظ- مرکز تجاری امجد- طبقه همکف- شماره 30

(لطفا به اشتراک بگذارید )

 

فروشگاه پویا دریافت نمایندگی برند RELONG در سال 2016
5 (100%) 2 votes