قرارداد استراتژیک مابین داهوا و DBAPP

قرارداد استراتژیک مابین داهوا و DBAPP

در پنجم ژانویه2016 مابین شرکت داهوا و DBAPP قراردادی برای حفاظت از در زمینه IoT صورت گرفت . آقای Fu Liquan  رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت  Zhejiang Dahua Technology Co., Ltdو آقای Fan Yuan  رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت DBAPP Security Ltd در جلسه امضای قرارداد شرکت داشتند .

کمپانی امنیتی DBAPP  یک شرکت پیشرو و متمرکز بر امنیت داده ها و امنیت برنامه های وب در چین ، یکی از معروفترین و قابل اعتمادترین برندها در زمینه اطلاعات امنیتی برای دولت و ارتش ، امنیت عمومی ، ارتباط از راه دور ، امورمالی و انرژی میباشد. از جمله خدمات این شبکه امنیتی در مناسبت های مهمی من جمله : هفتادمین سالگرد پیروزی چین در مقابل ژاپن متجاوز ، 3 جلسه کنفرانس اینترنت جهانی و اجلاس G20  در Hangzhou میتوان اشاره کرد. صنعت IoT  بدون اطمینان از وجود امنیت و ایمنی کاربردی نخواهد شد ، در سرتاسر جهان اتفاقات در کمین هستند و به عنوانی چالشی بزرگ برای این صنعت به حساب می آیند . سرمایه گذاری داهوا در بخش R&D  برای توسعه محصولات ایمن تر ، به خصوص در زمینه امنیت اطلاعات بسیار حائز اهمیت میباشد. آغاز همکاری داهوا با DBAPP در خصوص امنیت آگاهی از وضعیت ، ازریابی اجتماعی و … میباشد و میتواند امنیت و حفاظت دقیق و بهتری را ارائه دهد.

در این دوره که کسب و کار و تکنولوژی به سرعت در حال پیشرفت هستند نیاز به امنیت اطلاعات اهمیت بیشتری پیدا میکند . داهوا و شرکت امنیتی DBAPP با همکاری متقابل و تامین امنیت و ایمنی شبکه به جمع آوری ، تجزیه و تحلیل و بهره برداری از داده ها خواهند پرداخت . یک آزمایشگاه امنیتی IoT  به تحقیق و بررسی در زمینه توسعه فنی و معماری سیستم های امنیتی خواهد پرداخت . این آزمایشگاه همچنین برای به اشتراک گذاشتن به روز رسانی ها و نتیجه تحقیقات در مورد امنیت IoT و به طور مشترک برای ترویج عمیق تر و گسترده تر برنامه های امنیتی مورد استفاده قرار میگیرد .

http://www.dahuasecurity.com/

لطفا جهت ورود به کانال تلگرام مجموعه پویا کلیک کنید.

https://t.me/pouyacctv

لطفا جهت ورود به صفحه اینستاگرام مجموعه پویا کلیک کنید.

نظرات خود را در اینستا برای ما بنویسید. /https://www.instagram.com/pouyacctv

آدرس : تهران- خیابان جمهوری- بعد از پل حافظ- مرکز تجاری امجد- طبقه همکف- شماره 30

پروژه های دیگر

پروژه های دیگر

قرارداد استراتژیک مابین داهوا و DBAPP
5 (100%) 1 vote