لیست اخبار

سیستم های امنیتی اتوبوس مدرسه در دبی هایک ویژن

سیستم های امنیتی اتوبوس

مدرسه در دبی هایک ویژن

سیستم های امنیتی هایک ویژن از دانش آموزانی که در دبی به مدرسه میروند حمایت میکنند . 100 اتوبوس مدرسه  ملی خیریه شارجه- عجمان- دبی مجهز به دوربین ها، دی وی آر ها و صفحه نمایش LCD راننده )برند هایک ویژن ) هستند.

فرستادن بچه ها به مدرسه و برگرداندن آنها از مدرسه در کمال سلامت و امنیت مشکلی جهانی است ، در این راستا بسیاری از کشورها از اتوبوس های که مختص سرویس مدارس می باشند استفاده میکنند.  در این راستا در دبی در مدرسه ملی خیریه اقدامی عملی شده است . این مدرسه در منطقه شهری دبی ، شارجه ، عمان واقع شده است . این منطقه در دنیای عرب جزو مناطقی است که با رشد سریع شهری روبرو می باشد. این مدرسه برای امنیت دانش آموزان خود امنیت اتوبوس های خود را ارتقا داده است . تعداد شصت اتوبوس برای حمل و نقل کودکان مجهز به دوربین ها و دی وی آر های هایک ویژن شده اند که تمام صندلی ها و درب اتوبوس را تحت نظر میگیرند ، به طور نرمال 2 یا 3 دوربین برای هر اتوبوس در نظر می گیرند . علاوه بر این تمام 100 اتوبوس و مینی بوس مجهز به دوربین های معکوس هایک ویژن و صفحه نمایش LCD  برای راننده می باشند .

در این پروژه عظیم مجموعا :

1- 240 عدد دوربین DS-2CE5582P IR DOME

2- 60 عدد DS- 8104HMFI-T MOBILE DVRS

3-100 عدد LCD MONITOR

نصب شدند .

از بین 240 دوربین ، 100 عدد از آنها برای معکوس کردن و برنامه های کاربردی دیگر با LCD MONITOR  تطبیق داده شده اند . الباقی 140 عدد دوربین برای نظارت در و صندلی های اتوبوس های در نظر گرفته شدند که برای اتوبوس های یک طبقه دو عدد و برای اتوبوس های دو طبقه سه عدد در نظر گرفته می شوند .

صبری الخواجه می گوید  : دوربین مدل DS-2CE5582P IR DOME بهترین نوع برای این منظور بود .  IP66 به آسانی برای اجازه استفاده داخلی و خارجی را می دهد و برق 12 ولت 12V DC به آسانی با MOBILE DVRS   تطبیق داده میشود.

IR 20 متری تصاویر خوبی چه در روز و چه در شب به ما ارائه می دهد و این دوربین ها قابلیت این را دارند که از تمام مناطق مورد نیاز ویدئو های با کیفیت به ما بدهند و نهایتا اینکه افراط و تفریط دما به خاطر وجود خلیج یک مشکل نیست مادامی که این دوربین ها در سردترین دما که -40 درجه و بیشترین دما که 60 درجه میباشند قابلیت و کارایی دارند.

طبق گفته صبری الخواجه این سیستم های مدار بسته موفقیت چشمگیر و سریعی را برای ما به ارمغان آورده اند . مراحل نصب و اجرا با توجه با مدت محدود زمانی بسایر ساده و آسان بود و نهایتا اینکه اتوبوس های مدارس برای دانش آموزان ما بسیار امن تر از گذشته شده اند ، هایک ویژن به سرعت به درخواست ما اعم از کسب اطلاعات و ارسال تجهیزات پاسخ داد و نکته مهم این است که تجهیزاتی که برای این پروژه انتخاب شدند به چالش های محیط زیست اعم از ارتعاش، گرد و غبار ، دما و البته کودکان مقاوم هستند .

http://www.dahuasecurity.com/

لطفا جهت ورود به کانال تلگرام مجموعه پویا کلیک کنید.

https://t.me/pouyacctv

لطفا جهت ورود به صفحه اینستاگرام مجموعه پویا کلیک کنید.

نظرات خود را در اینستا برای ما بنویسید. /https://www.instagram.com/pouyacctv

آدرس : تهران- خیابان جمهوری- بعد از پل حافظ- مرکز تجاری امجد- طبقه همکف- شماره 30

 

 

سیستم های امنیتی اتوبوس مدرسه در دبی هایک ویژن
5 (100%) 1 vote

مقالات مرتبط

چگونه  میتوانیم دوربین مداربسته را در خانه نصب کنیم؟

چگونه  میتوانیم دوربین مداربسته را در خانه نصب کنیم؟

ادامه خبر
برای خرید دوربین مدار بسته به کجا مراجعه کنیم؟

برای خرید دوربین مدار بسته به کجا مراجعه کنیم؟

ادامه خبر
نمایشگاه CPSE_داهوا در شهر shenzhen چین

نمایشگاه CPSE_داهوا در شهر shenzhen چین

ادامه خبر
سوئیچ شبکه چیست؟

سوئیچ شبکه چیست؟

ادامه خبر