سیستم آیفون تصویری دو سیم آپارتمانی داهوا

سیستم آیفون تصویری دو سیم آپارتمانی داهوا

برای همگاه به روز روشن است که در یک جامعه مدرن در حال توسعه ، مردم به دنبال تکنولوژی های برتر و پیشرفته تردر درون منازل و آپارتمان های خود هستند. اگر چه ساختمان ها ی قدیمی به دلیل شرایط سیم کشی قدیمی تر امکان نصب سیستم مخابره داخل ساختمان بر اساس IP  را ندارند . هزینه های مرتبط با سیم کشی در بسیاری از پروژه های در حال ارتقا به یک مانع تبدیل شده است . اما سیستم آیفون تصویری آپارتمانی با سیم داهوا با وجود مزایایی همچون مقرون به صرفه بودن ، سریع، ساده و راحت بودن انتخابی بسیار مناسب و درست برای همگان می باشد.

سیستم مخابره ای داخل ساختمان ار بخش های زیر تشکیل شده است:

  • سیم کشی آسان و راحت : سوئیچ VTNS1006A-2 و VTH5222CH هر دو از یک خط اتصال دو سیم استفاده می کنند . این کلید به وسیله دو سیم به واحدهای داخلی متصل می شود که برای انتقال قدرت و سیگنال نیز مورد استفاده می باشد . سوئیچ دارای یک رابط شبکه برای اتصال به شبکه های خارجی و برقراری ارتباط با دستگاه های منظم IP می باشد. حداکثر فاصله تایید شده بین سوئیچ و دستگاه باید تقریبا حدود 100 متر باشد ، در حالیکه این فاصله بین دو سوئیچ باید در حدود 30 متر باشد.
  • این سیستم جدید عملکرد سیستم IP آپارتمان را ثابت نگه می دارد و نیازهای یک آپارتمان بزرگتر را نیز بر آورده می کند : هر سوئیچ می تواند از 6 مانیتور داخلی حمایت کند و تنها دو  سری اتصال بین سوئیچ ها مورد نیاز است . حداکثر اتصالات سوئیچ 30 عدد می تواند باشد و به راحتی نیاز یک آپارتمان بزرگتر را  می تواند برآورده کند .
  • در هر نقطه از منزل می توان تلفن را پاسخگو بود : در هر خانه می توان تا حداکثر 5 مانیتور داخلی VTH5222CH  نصب کرد که برای مکالمات گروهی مورد استفاده قرار می گیرند ، و در هر نقطه ای از منزل می توان به تماس های آن پاسخ داد و حتی ساکنین منزل از طریق مانیتور ها با یکدیگر گفت و گو کنند .
  • مانیتور داخل ساختمان IPC را با زمان واقعی تصویر برداری می کند و با استفاده از زنگ و دستگاه های تشخیص نظارت و حفاظتی 24 ساعته را عملی می کند
  • مدیریت هوشمند PSS : این نرم افزار را می توان از وبسایت های رسمی دانلود کرد . این نرم افزار بسیار مناسبی است و مدیریت هوشمند را در تمامی مناطق تسهیل می کند.

طراحی MODULAR :

سری مدل های VTO2000A-X  برای فضاهای داخلی آپارتمان های کوچک تر از طراحی MODULAR استفاده می کنند . پنل های جلویی دوربین مدل VTO2000A-C   میتوانند در ترکیب با مدل های مختلف دیگر برای تشکیل سیستم های مدل 2،3 و یا 9 تایی برای جامع عمل پوشاندن به دیگر نیازها در این توالی مورد استفاده قرار بگیرند . جعبه نصب و راه اندازی را هم بر اساس نیازهای متفاوت نصب می توان به دو صورت : FLUSH MOUNTED  و یا SURFACE MOUNTED  نصب کرد . این سیستم حداکثر از 25 خانوار ، 10000  کارت IC و 3000 اثر انگشت پشتیبانی می کند. این واحد ها با آسانی و راحتی به یکدیگر متصل می شوند.

عملکرد MOBILE  :

بسیاری از ساکنین تمایل دارند که با ملاقات کننده های خود حتی زمانی که در منزل نیستند صحبت کنند ، این سیستم آیفون تصویری داهوا این مشکل را برطرف کرده است ، از طریق : پذیرفتن تماس بازدید کننده از طریق سیستم INTERCOM و باز کردن درب منزل بعد از تایید کردن ID . علاوه بر مورد ذکر شده : این سیستم می تواند مزایای دیگری  همانند گرفتن SCREEN SHOT، ضبط ویدئو ، نظارت در زمان واقی (REAL TIME ) ، دریافت اخطار از طریق کنترل از راه دور ، و گرفتن فیلم از منزل زمانی که شما در آن حضور ندارید را در اختیار شما قرار دهد و خاطری آسوده را برای شما فراهم کند .

http://www.dahuasecurity.com/

 

 

 

 

سیستم آیفون تصویری دو سیم آپارتمانی داهوا
5 (100%) 2 votes