لیست اخبار

سیستم آیفون تصویری دو سیم آپارتمانی داهوا

سیستم آیفون تصویری دو سیم آپارتمانی داهوا

برای همگاه به روز روشن است که در یک جامعه مدرن در حال توسعه ، مردم به دنبال تکنولوژی های برتر و پیشرفته تردر درون منازل و آپارتمان های خود هستند. اگر چه ساختمان ها ی قدیمی به دلیل شرایط سیم کشی قدیمی تر امکان نصب سیستم مخابره داخل ساختمان بر اساس IP  را ندارند . هزینه های مرتبط با سیم کشی در بسیاری از پروژه های در حال ارتقا به یک مانع تبدیل شده است . اما سیستم آیفون تصویری آپارتمانی با سیم داهوا با وجود مزایایی همچون مقرون به صرفه بودن ، سریع، ساده و راحت بودن انتخابی بسیار مناسب و درست برای همگان می باشد.

سیستم مخابره ای داخل ساختمان ار بخش های زیر تشکیل شده است:

  • سیم کشی آسان و راحت : سوئیچ VTNS1006A-2 و VTH5222CH هر دو از یک خط اتصال دو سیم استفاده می کنند . این کلید به وسیله دو سیم به واحدهای داخلی متصل می شود که برای انتقال قدرت و سیگنال نیز مورد استفاده می باشد . سوئیچ دارای یک رابط شبکه برای اتصال به شبکه های خارجی و برقراری ارتباط با دستگاه های منظم IP می باشد. حداکثر فاصله تایید شده بین سوئیچ و دستگاه باید تقریبا حدود 100 متر باشد ، در حالیکه این فاصله بین دو سوئیچ باید در حدود 30 متر باشد.
  • این سیستم جدید عملکرد سیستم IP آپارتمان را ثابت نگه می دارد و نیازهای یک آپارتمان بزرگتر را نیز بر آورده می کند : هر سوئیچ می تواند از 6 مانیتور داخلی حمایت کند و تنها دو  سری اتصال بین سوئیچ ها مورد نیاز است . حداکثر اتصالات سوئیچ 30 عدد می تواند باشد و به راحتی نیاز یک آپارتمان بزرگتر را  می تواند برآورده کند .
  • در هر نقطه از منزل می توان تلفن را پاسخگو بود : در هر خانه می توان تا حداکثر 5 مانیتور داخلی VTH5222CH  نصب کرد که برای مکالمات گروهی مورد استفاده قرار می گیرند ، و در هر نقطه ای از منزل می توان به تماس های آن پاسخ داد و حتی ساکنین منزل از طریق مانیتور ها با یکدیگر گفت و گو کنند .
  • مانیتور داخل ساختمان IPC را با زمان واقعی تصویر برداری می کند و با استفاده از زنگ و دستگاه های تشخیص نظارت و حفاظتی 24 ساعته را عملی می کند
  • مدیریت هوشمند PSS : این نرم افزار را می توان از وبسایت های رسمی دانلود کرد . این نرم افزار بسیار مناسبی است و مدیریت هوشمند را در تمامی مناطق تسهیل می کند.

طراحی MODULAR :

سری مدل های VTO2000A-X  برای فضاهای داخلی آپارتمان های کوچک تر از طراحی MODULAR استفاده می کنند . پنل های جلویی دوربین مدل VTO2000A-C   میتوانند در ترکیب با مدل های مختلف دیگر برای تشکیل سیستم های مدل 2،3 و یا 9 تایی برای جامع عمل پوشاندن به دیگر نیازها در این توالی مورد استفاده قرار بگیرند . جعبه نصب و راه اندازی را هم بر اساس نیازهای متفاوت نصب می توان به دو صورت : FLUSH MOUNTED  و یا SURFACE MOUNTED  نصب کرد . این سیستم حداکثر از 25 خانوار ، 10000  کارت IC و 3000 اثر انگشت پشتیبانی می کند. این واحد ها با آسانی و راحتی به یکدیگر متصل می شوند.

عملکرد MOBILE  :

بسیاری از ساکنین تمایل دارند که با ملاقات کننده های خود حتی زمانی که در منزل نیستند صحبت کنند ، این سیستم آیفون تصویری داهوا این مشکل را برطرف کرده است ، از طریق : پذیرفتن تماس بازدید کننده از طریق سیستم INTERCOM و باز کردن درب منزل بعد از تایید کردن ID . علاوه بر مورد ذکر شده : این سیستم می تواند مزایای دیگری  همانند گرفتن SCREEN SHOT، ضبط ویدئو ، نظارت در زمان واقی (REAL TIME ) ، دریافت اخطار از طریق کنترل از راه دور ، و گرفتن فیلم از منزل زمانی که شما در آن حضور ندارید را در اختیار شما قرار دهد و خاطری آسوده را برای شما فراهم کند .

http://www.dahuasecurity.com/

 

 

 

 

سیستم آیفون تصویری دو سیم آپارتمانی داهوا
5 (100%) 2 votes

مقالات مرتبط

تکنولوژی Dahua Pfa چیست؟

تکنولوژی Dahua Pfa چیست؟

ادامه خبر
تکنولوژی Surge Protection چیست؟

تکنولوژی Surge Protection چیست؟

ادامه خبر
ادامه (چگونه میتوانیم دوربین مداربسته را درخانه نصب کنیم؟)

ادامه (چگونه میتوانیم دوربین مداربسته را درخانه نصب کنیم؟)

ادامه خبر
چگونه میتوانیم دوربین مداربسته را در خانه نصب کنیم؟

چگونه میتوانیم دوربین مداربسته را در خانه نصب کنیم؟

ادامه خبر